Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaktowidze

Jego eks

Polecane posty

Gość Jaktowidze

Witajcie, nigdy wcześniej nie myślałam, że przyjdzie mi pisać na jakimś forum ale potrzebuje Waszej opinii. Zaczne od tego, że jestem samotna matka z dwójką dzieci, od czerwca spotykam się z facetem, który ma synka wszystko było by ok gdyby nie fakt, że facet z którym się spotykam idzie na urodziny do swojego synka do swojej byłej. Wspomnę również, że ma wyprawiane w inny dzień i najlepsze jest to, że idzie razem ze swoją rodziną. Ta kobieta go zostawiła a oni idą razem świętować, bo ciągle tłumaczy się, że to jego syn i dla niego tam idzie. Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, bo zawsze dziecko jest najważniejsze ale nie jestem w stanie pojąć czemu on nie wyprawi swojemu synkowi urodzin u siebie w domu dla swojej rodziny skoro nie są razem moze mieć wyprawione i tu i tu. Nie uzyskałam od niego odpowiedzi na to. Ciągle tylko, że to jego syn i jego 2 urodziny. Ale kurcze ciągle to tak będzie wyglądać? Powiedział tylko, że jego mama i byłej mama to organizuje.. Ostatnio jechał z synkiem do fryzjera do mojej przyjaciółki i jego była chciała z nami jechać... Czy ja przesadzam czy trochę to chore? No i są również sytuację, że jak bierze małego to czasami swoją eks podrzucam gdzieś autem. Tak to się żali jaka ona nie jest i ile cierpiał a tak to wychodzi całkiem co innego. Zależy mi na opinii z zewnątrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

,,Zaczne od tego, że jestem samotna matka z dwójką dzieci, od czerwca spotykam się z facetem,,

Tylko się spotykasz ...więc nie oczekuj  zbyt wiele .Były jakieś deklaracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
5 minut temu, Gość Frania napisał:

,,Zaczne od tego, że jestem samotna matka z dwójką dzieci, od czerwca spotykam się z facetem,,

Tylko się spotykasz ...więc nie oczekuj  zbyt wiele .Były jakieś deklaracje?

Nie spotykam się z nim z nudów przecież, mówiliśmy sobie, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Ja i on jesteśmy po przejściach. Zaczyna mi na nim zależeć, bo wszystko było ok ale spędzanie razem urodzin z całą rodziną jego i jego eks to trochę nie na miejscu jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
4 minuty temu, Gość Jaktowidze napisał:

Nie spotykam się z nim z nudów przecież, mówiliśmy sobie, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Ja i on jesteśmy po przejściach. Zaczyna mi na nim zależeć, bo wszystko było ok ale spędzanie razem urodzin z całą rodziną jego i jego eks to trochę nie na miejscu jak dla mnie. 

Szczerze mówiąc to nie widzę nic złego. Pomimo rozstania rodzicem się zostaje.Normalne że i matka i ojciec uczestniczą w życiu dziecka.Wiesz co mi się podoba ( i tu wielki plus dla faceta) że pomimo rozstania/ rozwodu jest w poprawnych relacjach z ex.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
Przed chwilą, Gość Frania napisał:

Szczerze mówiąc to nie widzę nic złego. Pomimo rozstania rodzicem się zostaje.Normalne że i matka i ojciec uczestniczą w życiu dziecka.Wiesz co mi się podoba ( i tu wielki plus dla faceta) że pomimo rozstania/ rozwodu jest w poprawnych relacjach z ex.

 

Bo o to chodzi, żeby być w dobrych relacjach przy dziecku tym bardziej. Ale tak to mówi jaka jest zła matka, patologia itp to co święta też mają razem wyprawic, bo dziecko maja? Rozumiem takie uroczystości jak roczek, komunia, 18tka wiadomo, że będą dwie rodziny ale czemu u sb nie wyprawi tych urodzin skoro nie są razem? Będzie teraz swojego synka przyzwyczajal do tego? To też w późniejszym czasie na dobre nie wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
3 minuty temu, Gość Jaktowidze napisał:

Bo o to chodzi, żeby być w dobrych relacjach przy dziecku tym bardziej. Ale tak to mówi jaka jest zła matka, patologia itp to co święta też mają razem wyprawic, bo dziecko maja? Rozumiem takie uroczystości jak roczek, komunia, 18tka wiadomo, że będą dwie rodziny ale czemu u sb nie wyprawi tych urodzin skoro nie są razem? Będzie teraz swojego synka przyzwyczajal do tego? To też w późniejszym czasie na dobre nie wyjdzie 

Pozwól że zapytam Czy oni są po rozwodzie czy w separacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
8 minut temu, Gość Frania napisał:

Pozwól że zapytam Czy oni są po rozwodzie czy w separacji

Nie mieli ślubu ona go wywaliła 3 Msc po porodzie z domu mówiąc, że jest jeszcze dzieckiem a mimo to planowali dziecko świadomie a on czekał niby rok za nią tylko po ciąży jej odbiło z tego co mi mówił. No i już nie wrócił do niej jak mu powiedziała, że był tylko do seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
8 minut temu, Gość Jaktowidze napisał:

Nie mieli ślubu ona go wywaliła 3 Msc po porodzie z domu mówiąc, że jest jeszcze dzieckiem a mimo to planowali dziecko świadomie a on czekał niby rok za nią tylko po ciąży jej odbiło z tego co mi mówił. No i już nie wrócił do niej jak mu powiedziała, że był tylko do seksu. 

Hmmm, myślę że powinnaś z nim porozmawiać. Bo widać że jakiś niezdecydowany Twój  facet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
1 minutę temu, Gość Frania napisał:

Hmmm, myślę że powinnaś z nim porozmawiać. Bo widać że jakiś niezdecydowany Twój  facet 🙂

Zapewnia mnie, że nie wróci do niej nigdy, że idzie dla syna na urodziny do niej ale jak dla mnie to mógł u sb je wyprawić dla swojej rodziny a ona u sb. Ona wypytuje się o mnie czasami , że chciała by mnie poznać, bo to nic złego. On czasami nawet jak jedzie odwieź małego mówi, że się ze mną spotyka po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
7 minut temu, Gość Jaktowidze napisał:

Zapewnia mnie, że nie wróci do niej nigdy, że idzie dla syna na urodziny do niej ale jak dla mnie to mógł u sb je wyprawić dla swojej rodziny a ona u sb. Ona wypytuje się o mnie czasami , że chciała by mnie poznać, bo to nic złego. On czasami nawet jak jedzie odwieź małego mówi, że się ze mną spotyka po co? 

Może doszukujesz się problemu gdzie go nie ma?

Zaufaj mu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
Przed chwilą, Gość Frania napisał:

Może doszukujesz się problemu gdzie go nie ma?

Zaufaj mu 🙂

Nie wydaje mi się, spowiadanie się swojej byłej jest dla mnie nie na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
1 godzinę temu, Gość Jaktowidze napisał:

. Ta kobieta go zostawiła a oni idą razem świętować, bo ciągle tłumaczy się, że to jego syn i dla niego tam idzie. Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, bo zawsze dziecko jest najważniejsze ale nie jestem w stanie pojąć czemu on nie wyprawi swojemu synkowi urodzin u siebie w domu dla swojej rodziny skoro nie są razem moze mieć wyprawione i tu i tu.

Dlatego że to typowy polski facet.

Niczego nie będzie przygotowywał, kupował, gotował, ani robił!

Idzie na gotowe, choćby do byłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
3 minuty temu, Gość Bimba napisał:

Dlatego że to typowy polski facet.

Niczego nie będzie przygotowywał, kupował, gotował, ani robił!

Idzie na gotowe, choćby do byłej.

Tylko wspomnę, że jego była jest leniwa i gotować nie potrafi. On mieszka u rodziców jak został wyrzucony a ona u siebie z mamą. I te urodziny ich mamy organizują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to idź to jego mamy i jej zabroń organizować wnukowi urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No to idź to jego mamy i jej zabroń organizować wnukowi urodziny!

Posłuchaj po pierwsze nic nikomu nie zabraniam, po drugie niech jego mama organizuje te urodziny u siebie w domu a nie u byłej swojego syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jaktowidze napisał:

Posłuchaj po pierwsze nic nikomu nie zabraniam, po drugie niech jego mama organizuje te urodziny u siebie w domu a nie u byłej swojego syna. 

No idź tam i jej to wywrzeszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Czemu tytuł wątku brzmi "jego eks" skoro problemy dotyczą babci jego dziecka i letniego tatusia???

Co ma do tego jego eks?

Ona ma zebrać za to wszystko baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

*leniwego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to z Tobą jest jakiś problem a nie z nim, skoro przeszkadza Ci zgodne sprawowanie władzy rodzicielskiej między Twoim facetem a jego eks. nie chcę wiedzieć, jak wyglądają Twoje stosunki z byłym facetem-ojcem dzieci. co niby jest złego w tym, że sporadycznie podwiezie matkę swojego dziecka samochodem? nie widzę też problemu w organizowaniu urodzin syna przez babcię ze strony ojca w domu matki, to nawet godne pozazdroszczenia, że ma dobre relacje z byłą synową. tylko dlatego, że Tobie się to nie podoba dziecko ma mieć wyprawiane dwa przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
27 minut temu, Gość gosc napisał:

to z Tobą jest jakiś problem a nie z nim, skoro przeszkadza Ci zgodne sprawowanie władzy rodzicielskiej między Twoim facetem a jego eks. nie chcę wiedzieć, jak wyglądają Twoje stosunki z byłym facetem-ojcem dzieci. co niby jest złego w tym, że sporadycznie podwiezie matkę swojego dziecka samochodem? nie widzę też problemu w organizowaniu urodzin syna przez babcię ze strony ojca w domu matki, to nawet godne pozazdroszczenia, że ma dobre relacje z byłą synową. tylko dlatego, że Tobie się to nie podoba dziecko ma mieć wyprawiane dwa przyjęcia?

Po pierwsze chodzi głównie o jego eks a z tą jego mama dajcie już spokój, pytałam się normalnie co sądzicie to wiadro pomyj na mnie. Ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji gdzie facet z którym się spotykam gada swojej eks nawet kiedy się spotykamy. No proszę Cię.. Na wakacje razem też mają jechać, bo mają dziecko ze sobą??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze

A po drugie to jest jego dziecko i to on powinien zorganizować mu urodziny a nie babcie ale nawet nie potrafi odpowiedziec dlaczego nie robi u siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dalszym ciągu nie rozumiem czego chcesz od jego eks skoro to on ciągle o niej tobie opowiada i to on nie chciał organizować osobnych urodzin!!!

Nie widzisz że on ją dalej kocha ale musi gdzieś jaja opróżniać więc tylko po to przychodzi do ciebie?

Faceci doskonale potrafią rozgraniczyć seks od miłości, Ty jesteś tylko materacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
2 godziny temu, Gość Jaktowidze napisał:

Ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji gdzie facet z którym się spotykam gada swojej eks nawet kiedy się spotykamy.

Dostałby ode mnie w pysk i to byloby nasze ostatnie spotkanie!

Trochę honoru i godności dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assf f aka

No cóż ..

Jeśli masz faceta z przeszłością i dzieciakiem to pierwsze co robisz-odcinasz dzieciaka.

Chcesz mieć faceta to nie możesz tolerować dzieciaka

Jeśli mu na tobie zależy zrezygnuje z dziecka. Facet jak chce to moze.

Jesteście na początku drogi. Ustal, że jeśli chce układać sobie życie to bez dziecka. Tu nie ma równowagi.

Ja tez mam dwójkę dzieci, małych. Jestem po rozwodzie. Mój obecny partner też na dzieci, ale nie wyobrażam sobie by żyło z nami i z nimi. Nie ma mowy o tym by kupował coś poza aliemntsmi, by zabierał gdzieś gdy ja mam wolne. 

Na początku było mu trudno, była na idkala, był pod jej wpływem... ale nie chce by cierpiała na tym moja rodzina. Ty też chyba tego nie chcesz?

Zastanów się jak nad nim popracować by dobrze wybrał. By przestał uczestniczyć w życiu tamtego dziecka, tobie obcego. Jego zaangażowanie niszczy ciebie i twoją rodzinę.

I żadna wymówką nie jest fakt że masz dzieci.

Jeśli chce być twoim facetem kasuje przeszłość i nie ma wymówek. Syna zna tylko z katu urodzenia a nie z posiadowek u niego...

Takie jest życie, ureguluj to już teraz, póki się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktowidze
1 godzinę temu, Gość Assf f aka napisał:

No cóż ..

Jeśli masz faceta z przeszłością i dzieciakiem to pierwsze co robisz-odcinasz dzieciaka.

Chcesz mieć faceta to nie możesz tolerować dzieciaka

Jeśli mu na tobie zależy zrezygnuje z dziecka. Facet jak chce to moze.

Jesteście na początku drogi. Ustal, że jeśli chce układać sobie życie to bez dziecka. Tu nie ma równowagi.

Ja tez mam dwójkę dzieci, małych. Jestem po rozwodzie. Mój obecny partner też na dzieci, ale nie wyobrażam sobie by żyło z nami i z nimi. Nie ma mowy o tym by kupował coś poza aliemntsmi, by zabierał gdzieś gdy ja mam wolne. 

Na początku było mu trudno, była na idkala, był pod jej wpływem... ale nie chce by cierpiała na tym moja rodzina. Ty też chyba tego nie chcesz?

Zastanów się jak nad nim popracować by dobrze wybrał. By przestał uczestniczyć w życiu tamtego dziecka, tobie obcego. Jego zaangażowanie niszczy ciebie i twoją rodzinę.

I żadna wymówką nie jest fakt że masz dzieci.

Jeśli chce być twoim facetem kasuje przeszłość i nie ma wymówek. Syna zna tylko z katu urodzenia a nie z posiadowek u niego...

Takie jest życie, ureguluj to już teraz, póki się da

Tylko ja nie chcę odcinac jego dziecka, bo też mam dzieci. Dla niego zawsze dziecko będzie najważniejsze tak samo moje są najważniejsze. tylko w tym rzecz, że on ze swoją byłą organizują urodziny dla swojego dziecka o to chodzi.. Bo dla mnie to trochę nie na miejscu. Tłumaczy się tym, że dla dziecka tam idzie ale oni nie są razem i nie rozumiem tego czemu oni wszyscy z jego rodzina i jego eks będą wspólnie świętować. Rozumiem, że dziecko jest dla nich najważniejsze ale oni mają już osobne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eynymyemeyn

No to się godz na to, skoro nie chcesz go odcinać

Zachowujesz się jak po wizycie u tępego psychologa który tłumaczy że najważniejsze są dizrci byłego partnera i ich dobro

 

dla ciebie nie sa

 

Albo zmadrzjesz albo nie

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
Dnia 11.11.2019 o 15:33, Gość Jaktowidze napisał:

tylko w tym rzecz, że on ze swoją byłą organizują urodziny dla swojego dziecka o to chodzi.. Bo dla mnie to trochę nie na miejscu. Tłumaczy się tym, że dla dziecka tam idzie ale oni nie są razem i nie rozumiem tego czemu oni wszyscy z jego rodzina i jego eks będą wspólnie świętować.

Wcześniej pisałaś że to to nie nie on z byłą organizują te urodziny bo są za leniwi tylko ich matki czyli babcie tego dziecka!

Teraz piszesz że to on z byłą organizują te urodziny.

No to kto w końcu to organizuje i dlaczego nie wolno wg ciebie ojcu dziecka przyjść na dziecka urodziny?

Dlatego że twój były nie chce kontaktu z waszymi dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xman

Rozwód rozwodowi nie równy, różne okoliczności, różne osobowości, nie ma jednego oficjalnego sposobu zachowania po rozwodzie, bo on zawsze się z patologia kojarzył i kojarzy. Tylko rozmowa tu nikt ci nic nie doradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2019 o 09:41, Gość Jaktowidze napisał:

Po pierwsze chodzi głównie o jego eks a z tą jego mama dajcie już spokój, pytałam się normalnie co sądzicie to wiadro pomyj na mnie. Ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji gdzie facet z którym się spotykam gada swojej eks nawet kiedy się spotykamy. No proszę Cię.. Na wakacje razem też mają jechać, bo mają dziecko ze sobą??? 

Nie ma niczego złego w organizowaniu takiego przyjęcia. Dziecko ma przynajmniej namiastkę rodziny. Niestety, to nie jest Twoja sprawa i Twoje pomysły nie mają w tym wypadku racji bytu. Na Twoim miejscu bardziej martwiłabym się tym, że on ciągle nadaje na jej temat, czyli prawdopodobnie ciągle targają nim emocje i nie przepracował tego rozstania.

Jeśli jeszcze do tego planują wspólne wakacje!!! To możesz być pewna, że jesteś tylko plastrem na jego zranione serce, niestety zapchajdziurą, na chwilę. Nie rób sobie nadziei i nie oszukuj się, bo jestem pewna, że  mimo jego zapewnień, on poleci do niej, gdy tylko jej się odmieni.  Chyba nie wierzysz, że na wspólnych wakacjach obędzie się bez bzykanka? Zamiast angażować się w tę relację, powinnaś pogonić go zaraz po tym, jak wyskoczył z pomysłem wspólnych wakacji z ex. Jesteś tylko opcją, a przyjęcie urodzinowe jego synka, przy tym, to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2019 o 09:41, Gość Jaktowidze napisał:

Po pierwsze chodzi głównie o jego eks a z tą jego mama dajcie już spokój, pytałam się normalnie co sądzicie to wiadro pomyj na mnie. Ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji gdzie facet z którym się spotykam gada swojej eks nawet kiedy się spotykamy. No proszę Cię.. Na wakacje razem też mają jechać, bo mają dziecko ze sobą??? 

Nie ma niczego złego w organizowaniu takiego przyjęcia. Dziecko ma przynajmniej namiastkę rodziny. Niestety, to nie jest Twoja sprawa i Twoje pomysły nie mają w tym wypadku racji bytu. Na Twoim miejscu bardziej martwiłabym się tym, że on ciągle nadaje na jej temat, czyli prawdopodobnie ciągle targają nim emocje i nie przepracował tego rozstania.

Jeśli jeszcze do tego planują wspólne wakacje!!! To możesz być pewna, że jesteś tylko plastrem na jego zranione serce, niestety zapchajdziurą, na chwilę. Nie rób sobie nadziei i nie oszukuj się, bo jestem pewna, że  mimo jego zapewnień, on poleci do niej, gdy tylko jej się odmieni.  Chyba nie wierzysz, że na wspólnych wakacjach obędzie się bez bzykanka? Zamiast angażować się w tę relację, powinnaś pogonić go zaraz po tym, jak wyskoczył z pomysłem wspólnych wakacji z ex. Jesteś tylko opcją, a przyjęcie urodzinowe jego synka, przy tym, to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×