Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość gosc

Prosze was dziewczyny doradzcie

Polecane posty

Gość gość gosc

Sama nieraz radziłam jak ktos miał problem, teraz ja bardzo prosze o porade i nie wysmiewanie. Mam jakąś infekcję pochwy, swędzi intensywnie, potrafię sie do krwi podrapac. Polecicie jakis preparat? Nie wybieram sie poki co do gina wiec prosze nie piszcie o tym. Bardzo prosze moze ktoras miala taki problem i wyleczyla sie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czym prędzej do gina, a w międzyczasie możesz się przemywać Tantum rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi na lekkie swędzenie jakiś czas temu wystarczyło tantum Rosa ale podkreślam na lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W podbramkowej sytuacji mozesz isc do lekarza rodzinnego. Tez powinien Ci wypisac jakas recepte. Na wizyte u gina, nawet prywatnie, czasem czeka sie tygodniami, wiec powinien pomoc. Moja lekarka w takiej sytuacji, z tego co slyszalam, wypisuje leki. Jezele masz juz tak silne swedzenie i pieczenie to masz niewielkie szanse by pomoc sobie sposobami domowymi. Moze farmaceuta cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Abothyl. To są czopki dowcipne, koło 40zl, 2 razy mnie uratowaly.  

Albo 0ctenisept. Możesz pryskac  robić irytację w rozcienczeniu.  Jeśli jest infekcja,  to chwilę po prysnieciu pali jak ogień.  Jest też  octenisept ze specjalna końcówką do irygacji.  Poczytaj w necie o nim i takim stosowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Abothyl. To są czopki dowcipne, koło 40zl, 2 razy mnie uratowaly.  

Albo 0ctenisept. Możesz pryskac  robić irytację w rozcienczeniu.  Jeśli jest infekcja,  to chwilę po prysnieciu pali jak ogień.  Jest też  octenisept ze specjalna końcówką do irygacji.  Poczytaj w necie o nim i takim stosowaniu.

Na swędzenie doraźnie pomoże autorem, ale tematu nie załatwi. A clotrimazol? Masc za kilka zł,  tez moze pomóc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Clotrimazolum maść polecam, Iladian, ale lepiej podejść do Ginekologa bo tego nie powinno się lekceważyć potem tyle słyszy sie o nowotworach. Polecam też kupić zwykły kefir i posmarować całą wagine wejście pochwy i jeść 3 dziennie jogurty zwykłe naturalne. Cytrynke na ciepło wypić dostarczyć witaminy C. Z tym kefirem mówię całkoem poważnie. Wysmaruj całą wagine. Na bielizne wkleić wkładke. Podmywać sie 2 razy dziennie szarym mydłem, wytrzeć dobrze i nasmarować kefirem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Objawy grzybicy. 

4 minuty temu, Gość Mimi napisał:

Clotrimazolum maść polecam, Iladian, ale lepiej podejść do Ginekologa bo tego nie powinno się lekceważyć potem tyle słyszy sie o nowotworach. Polecam też kupić zwykły kefir i posmarować całą wagine wejście pochwy i jeść 3 dziennie jogurty zwykłe naturalne. Cytrynke na ciepło wypić dostarczyć witaminy C. Z tym kefirem mówię całkoem poważnie. Wysmaruj całą wagine. Na bielizne wkleić wkładke. Podmywać sie 2 razy dziennie szarym mydłem, wytrzeć dobrze i nasmarować kefirem. 

Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

I nie drap  się bo robisz świeżą rane i raj dla bakterii. Trudniej to potem wyleczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Gynoxin optima tylko to clotrimazol to można sobie wsadzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Mimi napisał:

Clotrimazolum maść polecam, Iladian, ale lepiej podejść do Ginekologa bo tego nie powinno się lekceważyć potem tyle słyszy sie o nowotworach. Polecam też kupić zwykły kefir i posmarować całą wagine wejście pochwy i jeść 3 dziennie jogurty zwykłe naturalne. Cytrynke na ciepło wypić dostarczyć witaminy C. Z tym kefirem mówię całkoem poważnie. Wysmaruj całą wagine. Na bielizne wkleić wkładke. Podmywać sie 2 razy dziennie szarym mydłem, wytrzeć dobrze i nasmarować kefirem. 

Dokładnie. Dokładnie to samo chciałam napisać. Clotrimazolum maść, albo krem. to przeważnie przepisują lekarze, w tej chwili jest bez recepty.  Iladian to chyba bardziej probiotyki. Kefir potwierdzam. Nie słuchaj autorko, jak ktoś ci napisze, że gin zabrania kefirem. Kapitalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Mimi napisał:

Clotrimazolum maść polecam

Najskuteczniejsza maść ,,na już". Mimo, że na ulotce napisali, że do użytku zewnętrznego, ja smarowałam również niewielką ilość wewnątrz. Po dwóch godzinach wyraźna ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Abothyl. To są czopki dowcipne, koło 40zl, 2 razy mnie uratowaly.  

Albo 0ctenisept. Możesz pryskac  robić irytację w rozcienczeniu.  Jeśli jest infekcja,  to chwilę po prysnieciu pali jak ogień.  Jest też  octenisept ze specjalna końcówką do irygacji.  Poczytaj w necie o nim i takim stosowaniu. 

Żadnych irygacji!!!!! 

Clotrimazolum posmaruj w środku trochę, go można na śluzówki dawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosc

Dziekuje wam strasznie. Dodam że to sie zaczęło w drugi dzien spozywania antybiotyku na zapalenie krtani , to pewnie przez to. Pieczenia nie ma, tylko okropne swędzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosc

Dziekuje wam kochane za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość gosc napisał:

Dziekuje wam strasznie. Dodam że to sie zaczęło w drugi dzien spozywania antybiotyku na zapalenie krtani , to pewnie przez to. Pieczenia nie ma, tylko okropne swędzenie

Na pewno przez to. Widocznie dostałaś bardzo silny antybiotyk.  Przemywaj się kefirem, nie jakimś dziwnym mydłem, bo sobie pogorszysz. I kupę probiotyków bierz, kiszonek, kwaśnego mleka, bo cię ten antybiotyk nieźle wyjałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gynoxin optima,jak już ktoś pisał.To lek a nie probiotyk.Do niedawna dostępny na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widząc Gynxin, którego nie znam przypomniał mi się lek, który kiedyś mi pomógł i był na receptę. Sprawdziłam i chyba jest teraz bez recepty. Gyno-Daktarin. Tylko, że autorko Clotrimazol kosztuje parę złotych, a reszta kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Lol napisał:

Gynoxin optima tylko to clotrimazol to można sobie wsadzić....

Nie znam Gynoxin, za to znam Clotrimazol, więc polecam Clotrimazol. Naprowadziłaś mnie na to, żeby sprawdzić jeden lek, który mnie bardzo kiedyś pomógł i był na receptę. Okazało się, że można kupić w tej chwili bez recepty. Gyno-Daktarin. Wszystko teraz rozbija się o cenę, bo nie ukrywajmy Clotrimazol, to parę złotych, a reszta kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Lol napisał:

Gynoxin optima tylko to clotrimazol to można sobie wsadzić....

Nie znam Gynoxin, za to znam Clotrimazol, więc polecam Clotrimazol. Naprowadziłaś mnie na to, żeby sprawdzić jeden lek, który mnie bardzo kiedyś pomógł i był na receptę. Okazało się, że można kupić w tej chwili bez recepty. Gyno-Daktarin. Wszystko teraz rozbija się o cenę, bo nie ukrywajmy Clotrimazol, to parę złotych, a reszta kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Jak jesteś taka głupia i nie chcesz iść do lekarza po FACHOWĄ pomoc, to się dalej drap do krwi. Może jak ci się mega stan zapalny zrobi i wylądujesz w szpitalu, to rozum odzyskasz.

A wy wszystkie domorosłe lekarki zamknijcie się. Wystawianie diagnozy przez internet to jest głupota do kwadratu. Nie wiecie i.diotki jedną z drugą, że takimi radami można bardziej zaszkodzić, niż pomóc? Maści i globulki to nie krem Nivea, ani żelki. Jprdlę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gośka napisał:

Jak jesteś taka głupia i nie chcesz iść do lekarza po FACHOWĄ pomoc, to się dalej drap do krwi. Może jak ci się mega stan zapalny zrobi i wylądujesz w szpitalu, to rozum odzyskasz.

A wy wszystkie domorosłe lekarki zamknijcie się. Wystawianie diagnozy przez internet to jest głupota do kwadratu. Nie wiecie i.diotki jedną z drugą, że takimi radami można bardziej zaszkodzić, niż pomóc? Maści i globulki to nie krem Nivea, ani żelki. Jprdlę...

Sama jesteś głupia. Pomijając to, że ona się nie wybiera, to nawet gdyby się wybierała, to minie kilka dni zanim się do tego gina dostanie. Musi coś ze sobą zrobić. A ty co? Mając gorączkę idziesz do lekarza, czy najpierw łykasz gripeksy i inne dziwne leki? A jak kilka dni nie puszcza, to dopiero wtedy? Ta fachowa pomoc od gina wiesz na czym polega? Na przepisaniu tego, co można dostać bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Mnie zabił kefir 🤣🤣🤣 A nie może być maslanka mrągowska truskawkowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

Jeśli masz grzybicę, to wszelkie kefiry itd miga Ci tylko pomóc złagodzić swędzenie, na pewno grzyba tym nie zwalczysz. Spróbuj gynoxin optima, reklamują teraz tez clotidal. Ale do lekarza radziłbym się wybrać, bo to raczej silna infekcja, powinnaś wziąć lek doustny, maść do smarowania, plus jakieś porządne globulki. I nie lekcawazylabym tego na twoim miejscu, jak nie doleczysz to wróci że zdwojona siła, ciężko się tego pozbyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
22 minuty temu, Optymistka napisał:

Mnie zabił kefir 🤣🤣🤣 A nie może być maslanka mrągowska truskawkowa? 

Kefir nie, ale jogurt bez cukru jak najbardziej. Wypróbowane  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No nie wierzę. Masz mega infekcję i nie wybierasz się do lekarza?! bo....?

Jakich rad oczekujesz? na 2 zdrowaśki do pieca? przy antybiotyku konieczne są środki ochronne, inaczej grzybica niemal pewna.

objawy można złagodzić czymś bez recepty, ale to nie znaczy, że się wyleczysz, Clotrimazolum może pomóc, choć bez recepty jest chyba tylko maść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
5 minut temu, Gość gosc napisał:

No nie wierzę. Masz mega infekcję i nie wybierasz się do lekarza?! bo....?

Jakich rad oczekujesz? na 2 zdrowaśki do pieca? przy antybiotyku konieczne są środki ochronne, inaczej grzybica niemal pewna.

objawy można złagodzić czymś bez recepty, ale to nie znaczy, że się wyleczysz, Clotrimazolum może pomóc, choć bez recepty jest chyba tylko maść. 

Krem  Clotrimazolum też jest bez recepty. Do gina zawsze warto się przejść chociażby po to , żeby wziął wymaz i wtedy dokładnie wiadomo na czym stoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kefir jak najbardziej, ale ja bralabym probiotyk w wiekszej dawce, nawet ten iladian a oprócz tego clotrimazol. Pomoże na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×