Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anika

Babcia wygrała w sądzie

Polecane posty

Gość Anika

Mam problem. Moja teściowa wygrała sprawę o widzenia z wnuczka. Teraz był pierwszy weekend na który zabrała moje dziecko. Córeczka ma 3,5 roku. Bardzo płakała przy oddawaniu jej babci w piątek. Dzwonił mąż codziennie do teściowej żeby dała do telefonu córkę ale odmawiała. Teraz ja odebraliśmy, córka jest wystraszona i prosi nas żebyśmy jej nie oddawali. Próbowałam jej tłumaczyć że nie ma czego się bać, ale dla niej to obca pani i mówi do niej „pani”. Jest przerażona kiedy mówię jej ze będzie musiała jechać do babci w święta. Teściowa wygrała dwa dlugie weekendy a jeśli nie wystąpią w roku kalendarzowym to dwa razy po 4 dni a oprócz tego po dwa dni na Wielkanoc i święta. Ogólnie teściowa mówi ze córka dobrze się bawiła ale jakoś nie wydaje mi się. Mam nagrane jak córka płacze gdy mąż podaje ja teściowej. Prócz tego mam tylko nagranie z poprzednich spotkań u nas w domu kiedy teściowa m in podnosi głos na córkę gdy ta nie chce założyć butów ale sąd już odrzucił ten dowód bo nie widać na nim na kogo teściowa krzyczy. Wcześniej mieliśmy ugodę u mediatora na jeden dzień co trzy miesiące u nas. Teściowa jest paskudną osobą i mój mąż nie znosi swojej matko nawet bardziej niż ja. Nie chcemy żeby miała kontakt z małą bo podważa nasze słowa i manipuluje nią np mówiąc ze mama jej nie kocha bo nie pozwala spróbować ciastka, albo ze tata jest niedobry bo nie chce kupić kotka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa

Prowo do poprawy. Napisz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I dobrze. Nie macie prawa pozbawiać dziecka opieki babci. Kobieta nie ma żadnego Sądowego zakazu zbliżania się prawda ? Czyli wasze historie z doopy wyciągnięte. Nastawiacie dziecko przeciw babci to i płacze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweer

Tak babcia teorytycznie nie ma praw do widzeń. jeśli rodzice sie nie zgadzają!! Do widzeń ma prawo rodzic dziecka a nie babcia czy dziadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Eweer napisał:

Tak babcia teorytycznie nie ma praw do widzeń. jeśli rodzice sie nie zgadzają!! Do widzeń ma prawo rodzic dziecka a nie babcia czy dziadek. 

Oczywiście, że ma, i właśnie może to wywalczyć sądownie:

infor.pl/prawo/dziecko-i-prawo/kontakty-z-dzieckiem/229485,Prawo-do-kontaktu-dziadkow-z-wnukami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×