Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciotka

Prezent dla siedmiolatki

Polecane posty

Gość Ciotka

Kobitki podpowiedzcie😉

W sobotę idę na przyjęcie urodzinowe do mojej chrześnicy. Dziewczynka ma 7 lat, chodzi do pierwszej klasy. To fantastyczna, choć bardzo skromna i nieśmiała dziewczynka. I jak się pewnie domyślać ie-ma chyba dosłownie wszystko. Jestem u nich częstym gościem, mamy fajny kontakt. Od jakiegoś czasu chodzi ma lekcje śpiewu, nawet niedługo będzie nagrywać kolendę w studiu nagraniowym 😍 wiem o czym marzy, ale ten prezent nie wchodzi w grę, że względu na brak zgody rodziców. Chciałaby kota, no ale wiadomo, rodzice nie pozwalają, więc nie ma dyskusji, zresztą zwierzę to nie powinien być prezent. 

Na razie kupiłam jej takie jakby "uzupełniacze", czyli spineczki do włosów, opaski, kolorowe brokatowe długopisy, książkę z opowiadania i o księżniczkach(bardzo lubi czytać). 

Podrzućcie jakieś pomysły, bo mi brakuje, a nie chce pozbyć byle czym, bo to ważna dla mnie kobietka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt nie podrzuci pomysłu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

Lol suprice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooo o tym nie pomyślałam. Fakt, że o żadnej nie ma i nigdy nie mówiła, że by chciała mieć, ale faktycznie córki koleżanek szaleją na punkcie tych lol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A moja ich nie lubi i nie podobają się. Lepiej byłoby kupić coś, co na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja byłam wczoraj na 7 urodzinach swojej chrześnicy i w prezencie dałam jej zestaw do robienia biżuterii czyli jakieś koraliki w różnych kształtach i kolorach + żyłki do nawlekania. Była bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Kotek interaktywny,  na pewno znajdziesz coś w necie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka

Zapytam o tę lol jej mamę, na pewno będzie wiedzieć, czy córeczka marzy o takiej czy nie. 

Zestaw do robienia biżuterii? Też super pomysł

Kotka interaktywnego kupiłam jej w zeszłym roku na Mikołajki. Faktycznie była zachwycona, bawi się nim do dziś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

To może jakiś zestaw do karaoke? Tylko pytanie- jak dobrze mała czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka

Czyta naprawdę świetnie, ale ma już zestaw do karaoke. 

Naprawdę trudno kupić prezent dziecku, które ma wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geek

Hej, myślałaś o planszówkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geek

Na bank nie ma wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

możesz jej kupić jakiś zestaw do robienia ozdób świątecznych... albo standard - lalka - hairdorables, blume, cry babies, barbie - żadna 7-latka nie pogardzi 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

są też kalendarze adwentowe z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka

Byłam wczoraj w empiku i powiem Wam, że są tam super rzeczy na prezenty dla dzieci. 

W koncu kupiłam kreatywny zestaw do stworzenia własnej poduszki (z filcu, do szycia bez używania igły), grę Doubble, wyginajace się we wszystkie  strony kredki, których nie da się złamać, kolorowankę z naklejkami i kalendarz adwentowy z czekoladkami.

No i plus to co pisałam wcześniej, że już mam, czyli książka o księżniczkach, opaski i spineczki do włosów i kolorowe długopisy. Mam nadzieję,, że małej się spodoba 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Ja też szukam prezentu dla siedmiolatki i znalazłam w Internecie zestaw plansz do malowania ciekawą techniką Aquarellum zobacz moze akurat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Ja mam o tyle utrudnione zadanie że siedmiolatka dla której planuję zrobić prezent to dziewczynka która ma wszystko z najwyższej półki i niestety jest to dziecko które nie cieszy się z byle czego na przykład na urodziny dostała ode mnie książkę i lalka enchantimals książka miałam masę pozytywnych opinii i sama ją przeglądałam jest świetna lalka też cieszy się popularnością jednak dziewczynka nawet i mi od pakowała tylko rzuciła ją w kąt... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lego friends. 

Ksiazki. 

Gry planszowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Moja siedmiolatka uwielbia wszelakie gry planszowe czy karciane. Na urodziny dostała Język Ciała i gramy w nią całą rodziną. Trzeba wykonywać różne czynności jednocześnie wydając określone odgłosy. Można się przy tym nieźle uśmiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Moja siedmiolatka uwielbia wszelakie gry planszowe czy karciane. Na urodziny dostała Język Ciała i gramy w nią całą rodziną. Trzeba wykonywać różne czynności jednocześnie wydając określone odgłosy. Można się przy tym nieźle uśmiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×