Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Marek

Serio mam takie powodzenie czy to jest jaka艣 beka? 馃槀 VOL2

Polecane posty

Go艣膰 Marek

Niestety nie zd膮偶y艂em przeczyta膰 co bylo na 2giej stronie 馃檪

Ale odpisywa艂em Bartkowi聽

Ch艂opie ja Ci臋 rozumiem jak nikt inny na 艣wiecie. Piwa to bym si臋 m贸g艂 z Tob膮 napi膰. Ludzie kt贸rzy nie byli w takiej sytuacji nie rozumiej膮 jak mo偶na czeka膰 na czyj艣 z g o n. Jak dzwonisz codziennie rano i nie masz pewno艣ci czy kto艣 odbierze telefon to po roku wpadasz w tak膮 schize, 偶e masz nadziej臋 i chcesz 偶eby sko艅czy艂o si臋 to jak najszybciej. Szczeg贸lnie je艣li Ci zale偶y Ty chcesz 艣*m*i*e*r*c*i聽 swojej ukochanej 偶eby przesta膰 czeka膰. 呕eby sko艅czy艂a si臋 piep*rzona niepewno艣膰 dnia jutrzejszego.聽

Ka偶dego dnia zastanawiasz si臋 czy to b臋dzie dzi艣... Jakbym by艂 z Ka艣k膮 do tej pory zwariowa艂bym i przysi臋gam, 偶e siedzia艂bym u czubk贸w.聽

W momencie kiedy tylko pojawi艂a si臋 ,,okazja" i powiedzia艂a, 偶e si臋 zmieni艂em 偶e nie jestem taki jak dawniej to odpowiedzia艂em NIE PASUJE? ODEJD殴... Kiedy odesz艂a autentycznie mi ul偶y艂o. Poczu艂em si臋 jak wi臋zie艅 kt贸ry wyszed艂 z celi. Pierwsze co zrobi艂em to bzykn膮艂em kelnerk臋 z restauracji w kt贸rej wtedy pracowa艂em. Bardzo mi si臋 podoba艂a i tyle rzeczy z ni膮 mo偶na by艂o zrobi膰... Inny 艣wiat. Jak ju偶 tego zasmakujesz nie wr贸cisz do poprzedniego 偶ycia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magda auu

Marku, jak zasmakujesz mnie to dopiero nie bedziesz chcial juz wracac do poprzedniego 偶ycia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ch艂opie, we藕 co艣 na wstrzymanie. Nie widzisz. ze tamto to by艂 podszyw?

Troch臋 偶a艂osne jest, ze piszesz i偶 si臋 wstydzi艂e艣 poprzedniego zwi膮zku.聽

Wg mnie to nie by艂a desperacja, tylko jakie艣 poczucie misji, lito艣膰 (?),聽 gorliwa religijno艣ci (cho膰聽u Ciebie akurat ten punkt odpada). Bo w艣r贸d facet贸w sporo jest desperat贸w, a mimo tego, ma艂o kt贸ry zwi膮za艂by si臋 z niepe艂nosprawn膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magda auu

Mareczku, wiesz ja jestem z Redy. Lubisz smak ryby?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Serio przespa艂e艣 si臋 z kelnerk膮? A niby taki niepozorny i spokojny jeste艣... Wcze艣niej by艂es prawiczkiem, rozumiem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek
1 minut臋 temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Serio przespa艂e艣 si臋 z kelnerk膮? A niby taki niepozorny i spokojny jeste艣... Wcze艣niej by艂es prawiczkiem, rozumiem?

A to nie mo偶na by膰 spokojnym i si臋 z kelnerk膮 przespa膰? Zaw贸d jak ka偶dy inny.聽

Przed Ka艣k膮 mia艂em kobiet臋 z kt贸r膮 sypia艂em. Mo偶e nie pierwsza mi艂o艣膰, ale pierwszy seks. Basia z okolic Suchedniowa 馃檪 pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A z Kasi膮 jak oceniasz seks? Mozliwy jest w og贸le?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek
4 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

A z Kasi膮 jak oceniasz seks? Mozliwy jest w og贸le?聽

Nie b臋d臋 odpowiada艂 na to pytanie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magda auu

Mareczku a chcesz mie膰 dzieci? Bo ja tak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

No to skoro znajoma z pracy na ciebie "polecia艂a" to chyba jednak musia艂e艣 j膮 czym艣 przyci膮gn膮膰. Raczej na desperata nie wygladasz w takim razie - bo od takich kobiety uciekaj膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek
4 minuty temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

No to skoro znajoma z pracy na ciebie "polecia艂a" to chyba jednak musia艂e艣 j膮 czym艣 przyci膮gn膮膰. Raczej na desperata nie wygladasz w takim razie - bo od takich kobiety uciekaj膮.聽

Nie mam raczej problemu z kobietami. Raczej ze znalezieniem ,,tej jedynej". Prze偶y艂em setki randek i wi臋kszo艣膰 ko艅czy艂o si臋 na jednym spotkaniu.聽

Oczywi艣cie zdaj臋 sobie spraw臋, 偶e kobieta czasem na pierwszej randce mo偶e si臋 denerwowa膰 czy by膰 nie艣mia艂a i nie mo偶na kogo艣 ocenia膰 przez pryzmat pierwszej randki, gdy偶 ja na pocz膮tku te偶 na pierwszych randkach si臋 denerwowalem. Ja bym to przyr贸wna艂 do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak idziesz na pierwsz膮 czy drug膮 w swoim 偶yciu to si臋 denerwujesz i stresujesz nie jeste艣 sob膮 i nie wypadasz najlepiej. Jak idziesz na dziesi膮t膮 to stres troch臋 puszcza, ale po pi臋dziesi膮tej jeste艣 ca艂kiem wyluzowany i to Ty wybierasz pracodawc臋 nie on Ciebie.聽

S膮 jednak takie zachowania na randkach kt贸re s膮 dla mnie nieakceptowalne i potem kobiety dziwi膮 sie, 偶e nie chce si臋 z nimi drugi raz spotka膰 albo w og贸le nie odbieram telefonu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A jakich zachowa艅 np na randkach nie akceptujesz kategorycznie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

A mo偶na wiedzie膰 jakie to s膮聽zachowania? Z czystej ciekawo艣ci pytam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

A jakich zachowa艅 np na randkach nie akceptujesz kategorycznie?

Zdecydowanie zajmowanie si臋 telefonem. Facebook czy messend偶ersy... Nawet nie wiecie jak to teraz popularne. Ja czasami na pierwsze spotkanie w og贸le telefonu nie bior臋 (w sensie zostawiam w samochodzie).聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maja

Ja na przyk艂ad uwa偶am, 偶e bardzo m膮dra jest dewiza zyciowa "nie wa偶ne jak zaczynasz, wa偶ne jak ko艅czysz". I tutaj drogi Marku jeste艣 kompletnie skre艣lony. Je艣li facet oczernia swoj膮 by艂膮 partnerk臋, obgaduje, okazuje brak szacunku, wywleka prywatne sprawy na 艣wiat艂o dzienne, to jest dla mnie zwyczajnym frajerem.聽

Zastan贸w si臋 nad sob膮 ch艂opie, bo to co tutaj piszesz, to jest dno. W 偶yciu z takim "facetem" nie chcia艂abym mie膰 nic wsp贸lnego, ale nie przez to 偶e mial niepe艂nosprawna dziewczyn臋, ale przez to jak si臋 teraz zachowujesz. Pocz膮wszy od tej piosenki dla by艂ej dziewczyny. Jeste艣 tak niedojrza艂y i nietaktowny, 偶e a偶 nie dowierzam. Jeste艣 zwyk艂ym atencjuszem, kt贸ry swoje zerowe poczucie w艂asnej warto艣ci, kompleksy, samotno艣膰 i nud臋 chce zag艂uszy膰 robi膮c aferki na YT i kafeterii. A偶 tak smutnym cz艂owiekiem jeste艣, 偶e szukasz uwagi na babskim plotkarskim forum?

Kijem bym Ci臋 nie dotknela i szczerze wsp贸艂czuj臋 wszystkim Twoim by艂ym. 呕enada.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magda auu Reda

A ja uwa偶am, 偶e Mareczek jest d偶entelmenem i prawdopodobnie ju偶 odnalaz艂 swoj膮 ksi臋偶niczk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ona

A ja my艣l臋, 偶e poprostu zazdro艣cisz Ka艣ce Marku. Bo ona jednak kogo艣 ma. Z kim艣 jest. A Ty co?聽

Ewidentnie jest co艣 z tob膮 nie tak.聽

Nie my艣la艂am tak, p贸ki nie nagra艂e艣 drugiego live, w kt贸rym to nie mia艂e艣 zupe艂nie nic do powiedzenia ani o Ka艣ce, ani o waszej relacji. .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Elka wyjdz z tego forum w ko艅cu lambadziaro馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 llll
32 minuty temu, Go艣膰 Ona napisa艂:

A ja my艣l臋, 偶e poprostu zazdro艣cisz Ka艣ce Marku. Bo ona jednak kogo艣 ma. Z kim艣 jest. A Ty co?聽

Ewidentnie jest co艣 z tob膮 nie tak.聽

Nie my艣la艂am tak, p贸ki nie nagra艂e艣 drugiego live, w kt贸rym to nie mia艂e艣 zupe艂nie nic do powiedzenia ani o Ka艣ce, ani o waszej relacji. .

Zgadzam si臋 z Tob膮 w 100 %, dodam tylko, 偶e wed艂ug mnie, Marek ma du偶y problem z alkoholem bo o godz 16 by艂 ju偶 dobrze "nawalony", w poprzednim lajwie聽 r贸wnie偶, czy ma inne problemy ?, nie wiem,bo wykszta艂cony, doros艂y facet tak si臋 nie zachowuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka
2 minuty temu, Go艣膰 llll napisa艂:

Zgadzam si臋 z Tob膮 w 100 %, dodam tylko, 偶e wed艂ug mnie, Marek ma du偶y problem z alkoholem bo o godz 16 by艂 ju偶 dobrze "nawalony", w poprzednim lajwie聽 r贸wnie偶, czy ma inne problemy ?, nie wiem,bo wykszta艂cony, doros艂y facet tak si臋 nie zachowuje.

A my艣la艂a艣, 偶e kto艣 na trze藕wo raczy艂by si臋 wdzi臋kami np. takiej Bogumi艂ki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 guzik
1 godzin臋 temu, Go艣膰 magda auu Reda napisa艂:

A ja uwa偶am, 偶e Mareczek jest d偶entelmenem i prawdopodobnie ju偶 odnalaz艂 swoj膮 ksi臋偶niczk臋.

Madzia a co z Pawe艂kiem? Ju偶 go nie kochasz? Takie densy by艂 w klubie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 llllll
7 minut temu, Go艣膰 fanka napisa艂:

A my艣la艂a艣, 偶e kto艣 na trze藕wo raczy艂by si臋 wdzi臋kami np. takiej Bogumi艂ki?

Przede wszystkim, to nigdy nie zwi膮za艂abym si臋 z Osob膮 tak niepe艂nosprawn膮, co innego, gdyby m贸j m膮z/ partner zosta艂 niepe艂nosprawnym w czasie trwania zwi膮zku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
6 minut temu, Go艣膰 llllll napisa艂:

Przede wszystkim, to nigdy nie zwi膮za艂abym si臋 z Osob膮 tak niepe艂nosprawn膮, co innego, gdyby m贸j m膮z/ partner zosta艂 niepe艂nosprawnym w czasie trwania zwi膮zku.

A oni tak boj膮 si臋 samotno艣ci, 偶e si臋 wi膮偶膮, ze strachu i z desperacji. A potem chlaj膮, bo na trze藕wo nie potrafi膮 dotkn膮膰 partnerek. #razemnajlepiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ha hi

Jest mn贸stwo na 艣wiecie normalnych niepe艂nosprawnych kobiet, Agata Roczniak, Dominika Budzy艅ska i one maj膮 normalnych, dobrze ustawionych facet贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 antysrenaliah
Przed chwil膮, Go艣膰 ha hi napisa艂:

Jest mn贸stwo na 艣wiecie normalnych niepe艂nosprawnych kobiet, Agata Roczniak, Dominika Budzy艅ska i one maj膮 normalnych, dobrze ustawionych facet贸w.

a ty ich bada艂a艣 testem na normalnosc. spie r da laj, srenaliahu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hi ha
1 minut臋 temu, Go艣膰 antysrenaliah napisa艂:

a ty ich bada艂a艣 testem na normalnosc. spie r da laj, srenaliahu!

facet, kt贸ry zarabia dobrze, na tyle by m贸c utrzyma膰 kobiet臋 i to w du偶ym mie艣cie, moze mie膰 kazd膮 i pierwsz膮 lepsz膮 z klubu. Widocznie one maj膮 w sobie jaki艣 urok. A Senaliah akurat to te偶 podobnie jak dwie wy偶ej dziewczyny, jest ladna.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 antysrenaliah
2 minuty temu, Go艣膰 hi ha napisa艂:

facet, kt贸ry zarabia dobrze, na tyle by m贸c utrzyma膰 kobiet臋 i to w du偶ym mie艣cie, moze mie膰 kazd膮 i pierwsz膮 lepsz膮 z klubu. Widocznie one maj膮 w sobie jaki艣 urok. A Senaliah akurat to te偶 podobnie jak dwie wy偶ej dziewczyny, jest ladna.聽

a co maj膮 zarobki, sranaliahowy chomiku, do normalno艣ci i dlaczego policzki masz przy brodzie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hiha
3 minuty temu, Go艣膰 antysrenaliah napisa艂:

a co maj膮 zarobki, sranaliahowy chomiku, do normalno艣ci i dlaczego policzki masz przy brodzie?

nie jestem ni膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek

Rozgry藕li艣cie mnie 馃槃

jestem zdesperowanym alkoholikiem kt贸ry zazdro艣ci Ka艣ce nowego zwi膮zku 馃槀

Trafniej bym siebie nie podsumowa艂 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lllll
2 minuty temu, Go艣膰 Marek napisa艂:

Rozgry藕li艣cie mnie 馃槃

jestem zdesperowanym alkoholikiem kt贸ry zazdro艣ci Ka艣ce nowego zwi膮zku 馃槀

Trafniej bym siebie nie podsumowa艂 馃榿

Ciesz臋 si臋, 偶e si臋 ze mn膮 zgadzasz 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×