Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Serio mam takie powodzenie czy to jest jakaś beka? 😂 VOL2

Polecane posty

Gość Marek

Ależ zdecydowanie 😄

Dodalbym jeszcze, że mam problem z kobietami, jestem prawiczkiem i mam nudne życie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAA

"Stary" chłop, który na babskim forum  plotkarskim, zakłada wątki o Sobie, na banka ma coś nie tak z psychiką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej
Przed chwilą, Gość Marek napisał:

Ależ zdecydowanie 😄

Dodalbym jeszcze, że mam problem z kobietami, jestem prawiczkiem i mam nudne życie 😄

 

Marek niestety bardzo się pogrążyłeś. I być może nie bedziesz miał już fajnej kobiety, ale tylko przez siebie samego. Miałeś napisać prawdę o Kasi, o jej przekrętach, o tym jak kłamie, o tym jaką jest aktorką i że żebra od ludzi pieniądze na "dostosowane mieszkanie", na "dostosowanie blatu", że nie wie czy kupic karme dla psa, czy szynke dla siebie. Prosila Cie o powrót, pisala placzliwe smsy, bedac ze Slawkiem oraz szukała kogos na podmiane Ciebie (info  od niej sprzed lat). Pisala do mojego męża, zeby zrobil jej xxxx. A Ciebie ktos zastraszył, pewnie sama Kasia Cie zmanipulowala mowiac jak bardzo Cie lubi i ze nic do Ciebie nie ma. Pierwszy live byl super, powiedziales prawdę. Teraz klamiesz i to czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Wybaczcie, ale znikam z forum albowiem nie czuje się godzien uczestniczyć w Waszych dyskusjach 😁 

Mój poziom zdecydowanie jest za niski, i nie jestem dojrzały emocjonalnie żeby móc się tu jakoś wypowiedzieć. Na forum zdecydowanie za dużo wykształconych psychologów którzy czytają ze mnie jak z otwartej księgi księgi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi
1 minutę temu, Gość Marek napisał:

Wybaczcie, ale znikam z forum albowiem nie czuje się godzien uczestniczyć w Waszych dyskusjach 😁 

Mój poziom zdecydowanie jest za niski, i nie jestem dojrzały emocjonalnie żeby móc się tu jakoś wypowiedzieć. Na forum zdecydowanie za dużo wykształconych psychologów którzy czytają ze mnie jak z otwartej księgi księgi 😄

zrob live, ale z prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marek ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość HAA napisał:

"Stary" chłop, który na babskim forum  plotkarskim, zakłada wątki o Sobie, na banka ma coś nie tak z psychiką,

Straszne rzeczy robi😄 Nie przesadzaj. Pisze otwarcie, emocjonalnie. To jest bardzo spoko, że nie bawi się w politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marek, jakim autem jeździsz? Tylko chodzi mi o to w pracy, o ciężarówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha
4 minuty temu, Gość Marek napisał:

Ależ zdecydowanie 😄

Dodalbym jeszcze, że mam problem z kobietami, jestem prawiczkiem i mam nudne życie 😄

 

Oj masz, bo "znam" Cię kilka dni i widzę, że albo tu piszesz, albo nadajesz na yt gadając  o dziewczynie, z którą się rozstałeś 4 lata temu i jak mówiłeś jesteś SAM..no może nie do końca, bo towarzyszy Ci flaszka. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Marek napisał:

Wybaczcie, ale znikam z forum albowiem nie czuje się godzien uczestniczyć w Waszych dyskusjach 😁 

Mój poziom zdecydowanie jest za niski, i nie jestem dojrzały emocjonalnie żeby móc się tu jakoś wypowiedzieć. Na forum zdecydowanie za dużo wykształconych psychologów którzy czytają ze mnie jak z otwartej księgi księgi 😄

Nie przejmuj się. Tutaj często pisze srenaliah i ela wieczorek, które za wszelką cenę chcą żyć w swojej iluzji cudownego życia z ON. Zwykle to one obrażają wszystkich, kto powie kila słów prawdy o niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Marek napisał:

Wybaczcie, ale znikam z forum albowiem nie czuje się godzien uczestniczyć w Waszych dyskusjach 😁 

Mój poziom zdecydowanie jest za niski, i nie jestem dojrzały emocjonalnie żeby móc się tu jakoś wypowiedzieć. Na forum zdecydowanie za dużo wykształconych psychologów którzy czytają ze mnie jak z otwartej księgi księgi 😄

Nie widzisz, że niepełnosprawne dziewczyny tu piszą i chcą Ci dosrać za prawdę? Gdybyś napisał, że przy takich kobietach nie ma żadnych obowiązków, że są lepsze od zdrowych, miałbyś tu wysyp komplementów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA
5 minut temu, Gość hihi napisał:

zrob live, ale z prawda.

Dokładnie, i jeszcze odpowiedz na pytania( nie mówię o tych intymnych"), chętnie się zamelduję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Dałeś się zastraszyć Elce i seneli. Słabo. Próbny live był bardziej szczery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie widzisz, że niepełnosprawne dziewczyny tu piszą i chcą Ci dosrać za prawdę? Gdybyś napisał, że przy takich kobietach nie ma żadnych obowiązków, że są lepsze od zdrowych, miałbyś tu wysyp komplementów. 

Dokładnie. Te zakompleksione ON, które w necie udają świadome swojej sexualnosci, boją się, że ktoś może odpowiedzieć, że życie z nimi to ciężka orka i nie są jak normalne kobiety. Boją się zdemaskowania. Buce już runął „razem najlepiej”. A gdyby ktoś opowiedział ile miał obowiązków przy osobie bądź co bądź bardziej samodzielnej? Zawał murowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
2 minuty temu, Gość hihi napisał:

zrob live, ale z prawda.

Prawdę chyba już i tak każdy zna... 

Nie chce się bardziej pogrążać. Szczerze mówiąc popełniłem błąd, że w ogóle się ,,ujawniłem". Mogłem siedzieć cicho i wiedzielibyście o mnie tyle co Kaśka mówiła. 

Chciałem zrobić ten live bo się na nią wściekłem jak usłyszałem ile mitów o mnie krąży i że ciągle o mnie gada...

Emocje z czasem jednak trochę ze mnie zeszły i nie chciałem o niej źle mówić, a dobrze nie umiem. Zrobiłem tu i tak niepotrzebny burdel, a z siebie głupka. Trudno takie życie 🙂 są większe wpadki o których ludzie zapominają. 

 

O mnie za tydzień każdy zapomni. Myślę że Kasia przestanie o mnie już cokolwiek mówić a Wy po tygodniu w ogóle nie będziecie o mnie pamiętać, bo na forum jest naprawdę bardzo dużo ciekawszych tematów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu

Marek wracaj! Nie daj sie zastraszyc zazdrosnicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu

Ja o Tobie nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość magda auu napisał:

Ja o Tobie nie zapomnę

Babka idź na roraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marek nie prawda. Nie zrobiłeś z siebie głupka. Gdybyś tylko nie posłuchał tej głupiej elki i powiedział prawdę, to wzbudziłbyś większe uznanie na kafe. A tak wyszedł kolejny cukierkowy wywiad rodem z tvn i #razemnajlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Babka idź na roraty

Sorry ale nie jestes w temacie, roraty sie jeszcze nie zaczęły. Nie rozmawiam z ignorantami. 

Mareczku 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgg
26 minut temu, Gość hej napisał:

Marek niestety bardzo się pogrążyłeś. I być może nie bedziesz miał już fajnej kobiety, ale tylko przez siebie samego. Miałeś napisać prawdę o Kasi, o jej przekrętach, o tym jak kłamie, o tym jaką jest aktorką i że żebra od ludzi pieniądze na "dostosowane mieszkanie", na "dostosowanie blatu", że nie wie czy kupic karme dla psa, czy szynke dla siebie. Prosila Cie o powrót, pisala placzliwe smsy, bedac ze Slawkiem oraz szukała kogos na podmiane Ciebie (info  od niej sprzed lat). Pisala do mojego męża, zeby zrobil jej xxxx. A Ciebie ktos zastraszył, pewnie sama Kasia Cie zmanipulowala mowiac jak bardzo Cie lubi i ze nic do Ciebie nie ma. Pierwszy live byl super, powiedziales prawdę. Teraz klamiesz i to czuc.

Ty jesteś tą karoliną z liva? Możesz napisać coś więcej o tym kto płakał przez kaśkę i o romansie twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Marek napisał:

Prawdę chyba już i tak każdy zna... 

Nie chce się bardziej pogrążać. Szczerze mówiąc popełniłem błąd, że w ogóle się ,,ujawniłem". Mogłem siedzieć cicho i wiedzielibyście o mnie tyle co Kaśka mówiła. 

Chciałem zrobić ten live bo się na nią wściekłem jak usłyszałem ile mitów o mnie krąży i że ciągle o mnie gada...

Emocje z czasem jednak trochę ze mnie zeszły i nie chciałem o niej źle mówić, a dobrze nie umiem. Zrobiłem tu i tak niepotrzebny burdel, a z siebie głupka. Trudno takie życie 🙂 są większe wpadki o których ludzie zapominają. 

 

O mnie za tydzień każdy zapomni. Myślę że Kasia przestanie o mnie już cokolwiek mówić a Wy po tygodniu w ogóle nie będziecie o mnie pamiętać, bo na forum jest naprawdę bardzo dużo ciekawszych tematów. 

Nie zrobiłeś z siebie głupka. Po prostu w trakcie przestałeś ufać sobie, swojemu kompasowi, a zacząłeś kierować się sprzecznymi oczekiwaniami widowni. Nie wstydź się emocji i nie dziw, że się zmieniają. Dla mnie pierwszy lajw bardzo autentyczny, drugi sztuczny i za to bęcki. A niepełnosprawne będą piszczeć i bronić bajki o wspaniałym życiu z nimi, podczas gdy to orka na ugorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie nikt Marka nie zastraszał. Ruszyło go sumienie po tym jak przeczytał komentarz tej pier...dzielniętej Elki. On nie siedzi w tym świecie nie interesują go osoby niepełnosprawne nawet nie widział że Elka to głupia ON obrończyni uciśnionych kalek. 

Ruszyło go sumienie nie chciał źle się wypowiadać o Kaśce a nie miał o niej nic dobrego do powiedzenia. 

Teraz dostał pojazdy że zdesperowany alkoholik zakładający tematy o sobie na babskim forum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina
8 minut temu, Gość goscgg napisał:

Ty jesteś tą karoliną z liva? Możesz napisać coś więcej o tym kto płakał przez kaśkę i o romansie twojego męża?

Chciałabym, ale nie mogę. Na temat Kasi wiem wiele. Nie wiem co już wiesz, a co jeszcze nie. Szkoda, że nikt nie wie co dzialo sie z Negrą, jej kolejnym psem. Pisala do hodowcy, ze jest ciezko chora i kobieta podarowala jej psa, myslac, ze daruje szczescie i pies jest w bezpiecznych rekach. Nastepnie Kasia z 2kilogramowego psa robila asystenta, cos nie wyszlo, wiec dala ogloszenie,ze odda Psa w dobre rece. Odezwala sie hodowczyni, ze po psa przyjedzie i ze go odbierze. Kasia nie chciala go oddac, tyle stresu i nerwow co najadla sie ta kobieta przez Kasie, wie tylko ona. Gdy uzbierala na mieszkanie kazdy blog i strona znikenla MAGICZNIE 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina
2 minuty temu, Gość karolina napisał:

Chciałabym, ale nie mogę. Na temat Kasi wiem wiele. Nie wiem co już wiesz, a co jeszcze nie. Szkoda, że nikt nie wie co dzialo sie z Negrą, jej kolejnym psem. Pisala do hodowcy, ze jest ciezko chora i kobieta podarowala jej psa, myslac, ze daruje szczescie i pies jest w bezpiecznych rekach. Nastepnie Kasia z 2kilogramowego psa robila asystenta, cos nie wyszlo, wiec dala ogloszenie,ze odda Psa w dobre rece. Odezwala sie hodowczyni, ze po psa przyjedzie i ze go odbierze. Kasia nie chciala go oddac, tyle stresu i nerwow co najadla sie ta kobieta przez Kasie, wie tylko ona. Gdy uzbierala na mieszkanie kazdy blog i strona znikenla MAGICZNIE 🙂 

oczywiscie ona ma to na swoje teorie... mowi,ze piesek ratuje dzieci w szpitalach i umila im czas. Tak, bo przeciez ktos ostatecznie go wzial 🙂 wtedy pojawil sie Bers. Rudy pudel. Ale nikt nie wie gdzie rowniez magicznie zniknela Kima, pies Slawka... Ach... wraz z przeprowadzka Kasi Kima wyjechala na wieś, -tam jej jednak lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Marek, ale to jest ciekawy temat, może tu zadamy Ci pytania, spiszesz i nam odpowiesz, albo na Kafe, albo na lajwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina
1 minutę temu, Gość ola napisał:

Marek, ale to jest ciekawy temat, może tu zadamy Ci pytania, spiszesz i nam odpowiesz, albo na Kafe, albo na lajwie?

pytaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tymi pieskami to widać ewidentnie, że kręci, bo się ciągle tłumaczy. Coś musi być na rzeczy. A gdy ktoś zwierzęta przedmiotowo traktuje, to i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość karolina napisał:

pytaj mnie

Rozwiodłaś się z mężem? Widać, że masz osobisty problem z kaśką, ale to przecież nie ona przysięgała ci wierność i uczciwość małżeńską. Nie bronię jej, ale wkurza mnie zawsze wybielanie facetów i zrzucanie całej winy na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Z tymi pieskami to widać ewidentnie, że kręci, bo się ciągle tłumaczy. Coś musi być na rzeczy. A gdy ktoś zwierzęta przedmiotowo traktuje, to i ludzi.

mówila, ze nigdy nie miala psa, ze Bers to jej pierwszy, podobno. A Sonia, Kima, Negra? i dopiero Bers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×