Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wera

Upokorzenie

Polecane posty

Gość Wera

Witajcie. Piszę tego posta bo po prostu chcę się wyżalić z tego co czuję. Popełniłam totalny błąd i głupotę i żałuję. :( Darzyłam silnym uczuciem kogoś kto tylko mnie wykorzystywał dla swoich korzyści, w naszej relacji nigdy nie było mnie :( Zerwał ze mną po jednym błędzie za który przeprosiłam :(, sama nie raz dałam szansę. Najbardziej mi przykro i głupio bo prosiłam się, napraszałam, by wrócił :( A on już miał mnie gdzieś i jeszcze bardziej stałam się dla niego wrogiem. :( W przypływie emocji chciałam zrobić wszystko by wrócił, nie panowałam nad tym. Tak strasznie się upokorzyłam :( Teraz ma mnie za nic. Zresztą i bez tego pewnie by ze mną nie był ale zachowalabym godność :( A teraz czuję się jak śmieć :(  Już nigdy tak nie postąpie. Będę okazywała obojętność i nie będę się prosić o uczucia kogoś kto mnie nie chce :( Ale to tak boli. Bo jestem przegrywem w tej sytuacji, on wygrał. Ta osoba nie zasługiwała na atencje z mojej strony. To był zły człowiek a ja zakochana jeszcze się poniżyłam prosząc się.

Żałuję, czuję się nikim. Na pewno nigdy już tak nie postąpie :( boli totalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Wera napisał:

Witajcie. Piszę tego posta bo po prostu chcę się wyżalić z tego co czuję. Popełniłam totalny błąd i głupotę i żałuję. 😞 Darzyłam silnym uczuciem kogoś kto tylko mnie wykorzystywał dla swoich korzyści, w naszej relacji nigdy nie było mnie 😞 Zerwał ze mną po jednym błędzie za który przeprosiłam :(, sama nie raz dałam szansę. Najbardziej mi przykro i głupio bo prosiłam się, napraszałam, by wrócił 😞 A on już miał mnie gdzieś i jeszcze bardziej stałam się dla niego wrogiem. 😞 W przypływie emocji chciałam zrobić wszystko by wrócił, nie panowałam nad tym. Tak strasznie się upokorzyłam 😞 Teraz ma mnie za nic. Zresztą i bez tego pewnie by ze mną nie był ale zachowalabym godność 😞 A teraz czuję się jak śmieć 😞 Już nigdy tak nie postąpie. Będę okazywała obojętność i nie będę się prosić o uczucia kogoś kto mnie nie chce 😞 Ale to tak boli. Bo jestem przegrywem w tej sytuacji, on wygrał. Ta osoba nie zasługiwała na atencje z mojej strony. To był zły człowiek a ja zakochana jeszcze się poniżyłam prosząc się.

Żałuję, czuję się nikim. Na pewno nigdy już tak nie postąpie 😞 boli totalnie 

Staszek zejdź na ziemię 🤔

2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

To nie jest śmieszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Wera napisał:

To nie jest śmieszne 

Napraszanie nigdy dobrze się nie kończy. Efekt jest odwrotny do zamierzonego - zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdepnąć w g..o

Tą lekcje masz juz z glowy, zreszta nie Ty pierwsza I nie ostatnia. Teraz jak juz sobie poplaczesz I odetchniesz mozesz przypudrowac nosek I z glowa dumnie do gory zostawic to za soba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hmm bycie śmieciem to żaden powód do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co zrobilas, bo byc moze problem jest blachy a ty po prostu w swoim mysleniu za wysoko stawiasz tego czlowieka i czujesz sie przy nim malutka a to tak naprawde nie ma znaczenia, co niby zrobilas upokarzajacego, okradlas bank dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×