Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

uulakita

Mieszkania pod klucz - Szczecin

Polecane posty

Witajcie 馃檪聽Kupi艂am w艂a艣nie mieszkanie w Szczecinie - stan deweloperski. Sama na pewno nie dam rady go wyko艅czy膰 i szukam firmy, kt贸ra przej臋艂aby to zadanie i wyko艅czy艂a mi ten lokal pod tzw klucz 馃檪聽Macie kogo艣 godnego polecenia ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ba艣kaI

ja te偶 jaki艣 czas temu robi艂am rozeznanie w tym temacie i wychodzi na to, ze w NMSzczecin si臋 tym zajmuj膮. wi臋cej nie podpowiem bo sama b臋d臋 si臋 z nimi kontaktowa膰 dopiero po nowym roku ale w necie mo偶na znale藕膰 wiele pozytywnych opinii na ich temat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ritala

potwierdzam, zg艂aszaj si臋 do nmszczecin. Ja kupowa艂am u nich mieszkanie wyko艅czone pod klucz i powiem tak - petarda! Jakby艣 mia艂a wi臋cej pyta艅 to dawaj zna膰, w miar臋 mo偶liwo艣ci ch臋tnie odpowiem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bardzo dzi臋kuje za wszystkie informacje 馃檪聽ritala jakby艣 mog艂a to prosz臋聽daj zna膰 w skr贸cie聽jak to wygl膮da. w sensie czy ja im zlecam remont i musz臋聽tego dogl膮da膰 czy jak to wygl膮da ? No i czy koszta s膮 bardzo du偶e?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ritala

ty ustalasz z ich architektem jak ma wygl膮da膰 mieszkanie. on tworzy projekt i potem to w ich zakresie le偶y ju偶 pilnowanie ekipy budowlanej itd. Ty wchodzisz praktycznie na gotowe. mo偶esz, ale nie musisz uczestniczy膰 w tym remoncie, dogl膮dac wszystkiego itd. Ja tam sobie niespodzianke zrobi艂am haha i nie wchodzi艂am tam dopokiu nie dosta艂am info, 偶e mozna si臋 wprowadza膰 馃檪聽co tu du偶o gada膰, robia kapiatln膮 robot臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

dzi臋ki Ritala za info. Jestem ju偶 po pierwszym kontakcie z firm膮, po nowym roku jeste艣my um贸wieni na spotkanie face to face 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ritala

ooo to fajnie, mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie w takim razie. odzywaj si臋 i dawaj znac jak tam 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 makarusiak

ja kupowa艂am mieszkanie zrobione przez t膮 firm臋 nmszczecin i te偶 mam mega pozytywne do艣wiadczenia. teraz moja mlodsza siostra kupuje mieszkanie w stanie deweloperskim i te偶 co艣 wspomina艂a, ze bedzie chcia艂a by to oni zrobili projekt i potem wszystko wyko艅czyli. napatrzy艂a si臋 u mnie i stwierdzi艂a, 偶e mam mieszkanie jak z katalogu haha 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ritala

i jak tam uulakita ? uda艂o si臋 co艣 ogarn膮膰 ? dawaj znam tu zna膰, ciekawa jestem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

no tak tak dzia艂amy ju偶 pe艂n膮 par膮 馃檪聽projekt ju偶 prawie gotowy, szczerze m贸wi膮c nie jestrem w stanie si臋 doczeka膰 a偶 wszystko b臋dzie ju偶 gotowe i zobacze to wszystko na 偶ywo 馃檪聽Wsp贸艂praca jak do tej pory uk艂ada si臋 idealnie 馃檪聽raz jeszcze dzi臋kuje za namiar i pomoc!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×