Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nokia3310

Jestem na przegranej pozycji u każdej kobiety, dlatego już na zawsze zostanę sam

Polecane posty

Gość anon
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

Wiec sam widzisz, że ledwo można utrzymać rodzinę za 4,5 a co tu dopiero mówić o Twoich śmiesznych 2 k...i Ty chcesz mieć dziewczynę, rodzinę itd. 

No to się przyznała materialistka gardząca przeciętnie zarabiającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia 3320
6 minut temu, Gość Blondyna napisał:

Ja wam powiem jako kobieta....

koleś mieszka z rodzicami - w porządku. Nikogo nie ma, nie ma dzieci, mieszkanie jest duże nawet dla trzech osób bo to 5 pokoi...faktycznie bez sensu brać coś tylko po to żeby udowodnić jakim jest się dorosłym. Być może z rodzinnego mieszkania ma blisko do roboty itd.

raczej bym się doczepiła tych zarobków i braku ambicji. Bo o ile teraz mu starcza na drobne wydatki na ciuchy, sprzet itd. bo nikogo nie ma, bo skada się z rodzicami na rachunki itd. to nie jest to pensja do tego by utrzymać kilkuosobową własną rodzinę. Do ochrony zawsze brali największych matołów. Czemu autor skończył tak a nie inaczej ? Bo pewnie zamiast się uczyć był papierosek i piwko za garażami. 

 

 wiele kobiet nawet nie zarabia tyle co ja nic nie wiem w czym rzecz i czemu ty od razu mówisz o kilku osobowej rodzinie skoro ja nawet nie mam kobiety a to co dopiero dzieci na ten moment z taśmy bez najmniejszego problemu żeby mieć kobietę wyjść z nią raz na tydzień na miasto pojechać dwa razy do roku gdzieś nad morze i żyć normalnie składając się wspólnie na różne rachunki bo chyba nie myślisz że miałbym wszystko opłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student_infy
3 minuty temu, Gość proste napisał:

hmmmm, większość kumpli na medyku i polibudzie jednak miało dziewczyny więc jakiś lipny argument ; p 

Twoi kumple z polibudy mieli dziewczyny bo z tym spokojnymi się nie kumplowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia 3310
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mowa była o kilkukrotnie wyższych zarobkach, a nie o 3 tys. To sobie sam dośpiewałeś. Ja zarabiam 6 tys, czasem mi wpadają premie do 2 tys, oszczędności nie mam (tzn w tej chwili mam mniej więcej dwie pensje na koncie i wszystko), z rodzicami nie mieszkam i raczyłeś powiedzieć, że jesteś w lepszej sytuacji, bo oszczędzasz.. Dodam, że jestem kobietą. 

Tak tak Ja wiem że tu wszystkie dziewczyny z kafeterii to bizneswoman lekarki prawniczki i mają mnóstwo pieniędzy Tylko dziwnym trafem zamiast żyć  to siedzą tu i piszą pierdoły.... sorry ale weterana nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość anon napisał:

A jeżeli on jest kochajacy i ma dobry charakter tylko krucho u niego z kasą to dlaczego miałaby go skreślać na starcie? 

Jakbym chciała zaspokajać swoje opiekuńcze instynkty i mieć w domu kochające stworzenie, to bym przygarnęła kundelka, a nie starego konia bez kasy i urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

W Polsce to mało kto zarabia 5000 tysięcy netto, a tu kobiety zarabiają po 6-8, hahaha. Jedynie mój  kumpel we Wrocławiu programista kosi z 6-8 tyś.  Gdyby mieszkał tutaj na podkarpaciu ciągle, to by miał z 3500-4000 netto maks i on dobrze o tym wiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna
8 minut temu, Gość Nokia 3320 napisał:

 wiele kobiet nawet nie zarabia tyle co ja nic nie wiem w czym rzecz i czemu ty od razu mówisz o kilku osobowej rodzinie skoro ja nawet nie mam kobiety a to co dopiero dzieci na ten moment z taśmy bez najmniejszego problemu żeby mieć kobietę wyjść z nią raz na tydzień na miasto pojechać dwa razy do roku gdzieś nad morze i żyć normalnie składając się wspólnie na różne rachunki bo chyba nie myślisz że miałbym wszystko opłacać

być może Cie to przerazi ale każda kobieta wybierając sobie partnera zastanawia się czy będzie dobrym ojcem dla jej potomstwa. To silniejsze od nas - tak nas storzyła biologia. Może się to komuś podobac lub nie ale tak jest. Zadna kobieta nie bedzie chciala sie z Toba wiazac widzac, że kiepski z Ciebie materiał na ojca jej dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia
1 minutę temu, Gość Blondyna napisał:

być może Cie to przerazi ale każda kobieta wybierając sobie partnera zastanawia się czy będzie dobrym ojcem dla jej potomstwa. To silniejsze od nas - tak nas storzyła biologia. Może się to komuś podobac lub nie ale tak jest. Zadna kobieta nie bedzie chciala sie z Toba wiazac widzac, że kiepski z Ciebie materiał na ojca jej dzieci. 

Po prostu jesteście materialistkami i tylko na tym zależy wam więc Przestańcie gadać głupoty o jakiejkolwiek miłość i dobroci i bo wiadomo że nie tego szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
14 minut temu, Gość proste napisał:

hmmmm, większość kumpli na medyku i polibudzie jednak miało dziewczyny więc jakiś lipny argument ; p 

A kiedy oni na tej polibudzie byli, 30 lat temu? Wtedy to faktycznie możliwe, teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość Gość napisał: Mowa była o kilkukrotnie wyższych zarobkach, a nie o 3 tys. To sobie sam dośpiewałeś. Ja zarabiam 6 tys, czasem mi wpadają premie do 2 tys, oszczędności nie mam (tzn w tej chwili mam mniej więcej dwie pensje na koncie i wszystko), z rodzicami nie mieszkam i raczyłeś powiedzieć, że jesteś w lepszej sytuacji, bo oszczędzasz.. Dodam, że jestem kobietą.  X no przecież jest w lepszej on ma 30k to się utrzyma bez pracy 3 lata u rodziców a ty dwa miesiące 😂

Jak stracę pracę, to znajdę inną. Za 2 tysie od lat nie pracowałam, a autor twierdzi, że więcej zarobić nie potrafi. Rodzicom też się zawsze mogę wpakować na łeb, chętnie mnie przyjmą. 

14 minut temu, Gość Nokia 3310 napisał:

Tak tak Ja wiem że tu wszystkie dziewczyny z kafeterii to bizneswoman lekarki prawniczki i mają mnóstwo pieniędzy Tylko dziwnym trafem zamiast żyć  to siedzą tu i piszą pierdoły.... sorry ale weterana nie oszukasz

Nie jestem lekarką ani bizneswoman, a to nie jest mnóstwo pieniędzy w dzisiejszych czasach. Moje koleżanki zarabiają podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
7 minut temu, Gość Nokia napisał:

Po prostu jesteście materialistkami i tylko na tym zależy wam więc Przestańcie gadać głupoty o jakiejkolwiek miłość i dobroci i bo wiadomo że nie tego szukacie

No kobiety? Kontrargumenty dawać bo kolega celne trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Nokia 3310 napisał:

Tak tak Ja wiem że tu wszystkie dziewczyny z kafeterii to bizneswoman lekarki prawniczki i mają mnóstwo pieniędzy Tylko dziwnym trafem zamiast żyć  to siedzą tu i piszą pierdoły.... sorry ale weterana nie oszukasz

Ja nie jestem bogatą bizneswoman (zarabiam 3500), a i tak autor wątku wzbudza we mnie jako w kobiecie tylko współczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja nie jestem bogatą bizneswoman (zarabiam 3500), a i tak autor wątku wzbudza we mnie jako w kobiecie tylko współczucie. 

Bo mało zarabia czy dlatego że, nie wywala kasy w błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Wiesz ze niedługo spale paszport,dowod osobisty i wyrzucę telefon a z laptopa nie będę już korzystal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość anon napisał:

Bo mało zarabia czy dlatego że, nie wywala kasy w błoto?

1. Bo jest ochroniarzem w wieku 32 lat. Miał dekadę na wymyślenie sobie jakiejś ścieżki rozwoju, która zaprowadziłaby go do stabilnej pracy z możliwością awansu, a tymczasem wykonuje zadania, którą zazwyczaj wykonują emeryci i jeszcze jest zadowolony z siebie, bo nie musi się męczyć.

2. Bo mieszka z rodzicami w wieku 32 lat. Miał dekadę, żeby się wyprowadzić. Mężczyzna, któremu nie przeszkadza, że salon, kuchnia, łazienka i inne pomieszczenia wspólne są urządzone i zarządzane przez rodziców, musi być strasznie wygodnicki i przekładać oszczędność nad komfort. Do tego nie mogłabym czuć się swobodnie w jego domu.

3. Ignoruje posty, które radzą mu wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem, komentuje tylko te o pieniądzach, ponieważ najłatwiej wyzwać wszystkie komentatorki od materialistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
3 minuty temu, Gość gość napisał:

1. Bo jest ochroniarzem w wieku 32 lat. Miał dekadę na wymyślenie sobie jakiejś ścieżki rozwoju, która zaprowadziłaby go do stabilnej pracy z możliwością awansu, a tymczasem wykonuje zadania, którą zazwyczaj wykonują emeryci i jeszcze jest zadowolony z siebie, bo nie musi się męczyć.

2. Bo mieszka z rodzicami w wieku 32 lat. Miał dekadę, żeby się wyprowadzić. Mężczyzna, któremu nie przeszkadza, że salon, kuchnia, łazienka i inne pomieszczenia wspólne są urządzone i zarządzane przez rodziców, musi być strasznie wygodnicki i przekładać oszczędność nad komfort. Do tego nie mogłabym czuć się swobodnie w jego domu.

3. Ignoruje posty, które radzą mu wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem, komentuje tylko te o pieniądzach, ponieważ najłatwiej wyzwać wszystkie komentatorki od materialistek.

1. To że, ma przeciętną, prostą pracę to źle? Przecież większość facetów zarabia przeciętnie, nieco lepiej lyb gorzej xD

2. A czemu nie możecie się spotykać u Ciebie zanim ogarnie swoje mieszkanie z tego co zaoszczędził?

3.Bo niektóre komentatorki to są materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Swoją drogą myślę że sobie wkrecił albo źle trafia. Moich trzech kolegów zarabiało 1600-1800-2500 jak poznali przyszłe żony i żadna nie narzekała fakt że byliśmy kilka lat przed 30. Nie ma w jego okolicach bezrobotnych lub na kasie kobiet? 😕 

Ile mieli wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość anon napisał: Ile mieli wzrostu? X dwóch coś 185cm a jeden trochę mniej niż 180. No mojego wszyscy. To piszcie prawdę że nie chcecie kurdupla a nie że musi więcej zarabiać. 

Facet musi dobrze zarabiać I być wysoki. Taki ich obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna przysługa

na choooooyyy w ogóle ten temat jeżeli autor tematu i jemu podobni nieudacznicy, którzy mu przyklepują jaki jest zajebisty, nie mają sobie nic do zarzucenia a to kobiety są tymi zlymi ...mi ?

Zostańcie gejami na czele z autorem i bądźcie szczęśliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
2 minuty temu, Gość zwyczajna przysługa napisał:

na choooooyyy w ogóle ten temat jeżeli autor tematu i jemu podobni nieudacznicy, którzy mu przyklepują jaki jest zajebisty, nie mają sobie nic do zarzucenia a to kobiety są tymi zlymi ...mi ?

Zostańcie gejami na czele z autorem i bądźcie szczęśliwi. 

prrrrt ale się zesrała, prawda boli a wyzywanie przeciętnego faceta od nieudacznika tylko ją potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość anon napisał:

prrrrt ale się zesrała, prawda boli a wyzywanie przeciętnego faceta od nieudacznika tylko ją potwierdza.

jaka prawda ? Boli Ciebie raczej i to to to to to...wszystko Ci nie pasuje w kobietach - kobiety zło świata, to zostań gejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna
1 godzinę temu, Gość Nokia napisał:

Po prostu jesteście materialistkami i tylko na tym zależy wam więc Przestańcie gadać głupoty o jakiejkolwiek miłość i dobroci i bo wiadomo że nie tego szukacie

28 minut temu, Gość anon napisał:

prrrrt ale się zesrała, prawda boli a wyzywanie przeciętnego faceta od nieudacznika tylko ją potwierdza.

 

no dobrze ! JESTEŚMY. JESTEŚMY MATERIALISTKAMI.

a faceci potrzebują kobiety głównie do seksu (bo to lepsze mieć jedną pod ręką niż chodzić na prostytutki i płacić) + mile widziane jak ugotuje, posprząta, uprasuje. Żadna miłość, po prostu wygodniactwo. 

Wniosek - bezinteresowna miłość nie istnieje. Chyba, że rodzica do dziecka. Nara. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Blondyna napisał:

a faceci potrzebują kobiety głównie do seksu (bo to lepsze mieć jedną pod ręką niż chodzić na prostytutki i płacić) + mile widziane jak ugotuje, posprząta, uprasuje. Żadna miłość, po prostu wygodniactwo. 

dokladnie, seks za firko i jeszcze do rachunków niech się doklada -  idealny uklad dla faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

dokladnie, seks za firko i jeszcze do rachunków niech się doklada -  idealny uklad dla faceta. 

No i jeszcze w domu i przy dzieciach niech drugi etat robi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

10 godzin temu, Gość Kiss napisał: Cześć Przemo.  W porównaniu z Tobą i Autorem jest mega business woman. Na koncie nie mam miliona tylko 120 000, ale mam mieszkanie własnościowe. X myślałem że 90 000, a mieszkanie kupili Ci rodzice a Ty nie jesteś Hendorivke? 

Tak. Mieszkanie mam od rodziców, ale jest własnościowe. Zostało przepisane na mnie kilka lat temu. A 90 000 miałam jeszcze niedawno, ale dostałam podwyżkę i premię za 3 miesiące plus zwrot kasy z ZUS plus kasa z projektu, który prowadzę wspólnie z kumplem plus sprzedałam kilka gratów, a każdy był wart po parę stów. I tak się skumulowało :) 

Jedyne, co jest godne pochwały u Autora, to fakt, że nie przepieprzył tych pieniędzy i z tak marnej pensji coś odłożył. W stosunku do jego zarobków to faktycznie dużo, ale przerażające jest, że dla niego 2000 za tyle godzin to o.k. pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

gdy tak słucham tego marudzenia i jojczenia tutejszych bab to stwierdzam że już lepiej żyć w celibacie niż słuchać tylu tych g....en by móc tylko zakisić ogóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Tak. Mieszkanie mam od rodziców, ale jest własnościowe. Zostało przepisane na mnie kilka lat temu. A 90 000 miałam jeszcze niedawno, ale dostałam podwyżkę i premię za 3 miesiące plus zwrot kasy z ZUS plus kasa z projektu, który prowadzę wspólnie z kumplem plus sprzedałam kilka gratów, a każdy był wart po parę stów. I tak się skumulowało 🙂

Jedyne, co jest godne pochwały u Autora, to fakt, że nie przepieprzył tych pieniędzy i z tak marnej pensji coś odłożył. W stosunku do jego zarobków to faktycznie dużo, ale przerażające jest, że dla niego 2000 za tyle godzin to o.k. pensja.

To ZUS dokłada do galerianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Razi takie zakłamanie, inny znajomy miał 20tys oszczędności to teściowa z córką całe w skowronkach jaki zaradny młody człowiek. A tutaj 30 i mało. Kiss twoje 120k to też mało 👋😕

Wiem, dlatego przeraża mnie wizja emerytury i wiem, ze muszę jeszcze sporo zarobić. Na szczęście jestem jeszcze dość młoda. Mam teraz na oku fajna prace, ale nie wiem, czy się uda. Ale z samej pracy trudno jest odłozyć na starośc, na start dla dzieci, na wcześniejszą emeryturę, a na inwestycjach się nie znam, a wlasnego interesu chyba wciąż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Leżak, przeciętny (statystyczny) Polak ma 15 000 oszczędnosci (najswieższe dane), więc autor ma 30 000, prawie dwa razy tyle, teoretycznie dużo. Z drugiej strony można za to przeżyć ok. rok, ale zalamie się system podatkowy i w obliczu głodowej starości to naprawdę malutko... a przecież człowiek chcialby jeszcze pożyć, zabawić się, pozwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Leżak, przeciętny (statystyczny) Polak ma 15 000 oszczędnosci (najswieższe dane), więc autor ma 30 000, prawie dwa razy tyle, teoretycznie dużo. Z drugiej strony można za to przeżyć ok. rok, ale zalamie się system podatkowy i w obliczu głodowej starości to naprawdę malutko... a przecież człowiek chcialby jeszcze pożyć, zabawić się, pozwiedzac...

Stara malenka...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×