Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowca

Baby są nudne jak ja pierdoole nie ma z nimi o czym gadać

Polecane posty

Gość rozmowca

niby podoba ci sie ale wytrwać przy babie w rozmowie to jakieś nieporozumienie, dziwią sie jeszcze że tylko do ruuchania sie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość rozmowca napisał:

niby podoba ci sie ale wytrwać przy babie w rozmowie to jakieś nieporozumienie, dziwią sie jeszcze że tylko do ruuchania sie nadają

A o czym chcesz gadać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co ty chcesz z nią gadać.  Sex i dac liste obowiązków domowych i to  wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

A o czym chcesz gadać 😂

o kwazarach, pulsarach i czarnych dziurach i nie mam na myśli twojej dupy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A po co ty chcesz z nią gadać.  Sex i dac liste obowiązków domowych i to  wystarczy.

Sex ok, ale obowiązkami należy się dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość rozmowca napisał:

o kwazarach, pulsarach i czarnych dziurach i nie mam na myśli twojej dupy 😂

A co to są 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
9 minut temu, Gość Kasia napisał:

A co to są 🤔

Kwazar to rodzaj galaktyki o wysokim natężeniu promieniowania magnetycznego, pulsar to gwiazda a czarna dziura no to chyba wiesz co to jest nie? no widzicie, no nie ma o czym pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość rozmowca napisał:

Kwazar to rodzaj galaktyki o wysokim natężeniu promieniowania magnetycznego, pulsar to gwiazda a czarna dziura no to chyba wiesz co to jest nie? no widzicie, no nie ma o czym pogadać. 

Pulsar to przypadkiem nie umierająca gwiazda ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pulsar to męski ogon a czarna dziura to miejsce na ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pulsar to męski ogon a czarna dziura to miejsce na ogon.

A Kwazar robi opryskiwacze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A Kwazar robi opryskiwacze. 

To firma z ubraniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Pulsar to przypadkiem nie umierająca gwiazda ?

 

tak, a w ogóle ostatnio zaobserwowano że jedna z czarnych dziur stanowi tunel czasoprzestrzenny bo zachodzą anomalia grawitacyjne wokół niej, co dowodzi że pole magnetyczne pochodzi z zupełnie innego miejsca w przestrzeni kosmicznej czyli most rosena einsteina jest faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość rozmowca napisał:

tak, a w ogóle ostatnio zaobserwowano że jedna z czarnych dziur stanowi tunel czasoprzestrzenny bo zachodzą anomalia grawitacyjne wokół niej, co dowodzi że pole magnetyczne pochodzi z zupełnie innego miejsca w przestrzeni kosmicznej czyli most rosena einsteina jest faktem

Wiesz... Lubię astronomię, ale skoro uwazasz, że jestem nudna ☺️ 

Pogadaj z kumplami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
11 minut temu, Gość Kasia napisał:

Wiesz... Lubię astronomię, ale skoro uwazasz, że jestem nudna ☺️ 

Pogadaj z kumplami 😉

cały czas z nimi gadam, bo oni sami potrafią nagrać temat, a baba zero inicjatywy. Siedzi i pachnie i najwyżej przytakuje, Oooo ahaaaa nooo nieezlee 

przykład to forum: ostatnio jakaś tępa dzida zakładała temat: "porozmawiajmy" i mówi że ona zawsze coś ciekawego ma do powiedzenia, a przez cały wątek tylko pytała "to pogadacie?" no kurrrwa trzymajcie mnie, to niech zacznie o czymś konkretnym gadać, ale nieeee 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Przykro mi 😘

Może kiedyś pogadamy, jak zmienisz zdanie o kobietach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Przykro mi 😘

Może kiedyś pogadamy, jak zmienisz zdanie o kobietach 😉

żeby je zmienić musze mieć jakąś podstawe, a ty widzisz już wystraszyłaś sie i nie potrafisz sie obronić. No cóż, pedałem nie zostane, ale dobija to że z wami o pierdołach tylko można pogadać, a co tu robić jak sie nie macać? Tylko macanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci też są nudni. Gadają głównie o samochodach albo kopaniu piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

To firma z ubraniami. 

Nie, z opryskiwaczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca

chyba faktycznie związek z kobietą musi sie ograniczać do zalewania formy, cóż poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Spróbuj nie zbaczać z każdego tematu w kierunku seksu, wtedy  na pewno wymina myśli się rozwinie, a kobieta nie będzie zażenowana i wystraszona, psycholu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

To była tylko rada, nie jestem zainteresowana żadnym kontaktem z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
16 minut temu, Gość nice napisał:

To była tylko rada, nie jestem zainteresowana żadnym kontaktem z tobą. 

lol, a bo ja szukam kontaktu z tobą? za kogo ty sie w ogóle masz? Nigdy nie inicjuje tematów seksualnych z kobietami na których mi zależy, ba, jak jestem zakochany to nie fantazjuje w żaden sposób o niej dopóki relacja do tego nie dojrzeje. A to, że tu o tym wspomniałem wynika z tego, że nic dla mnie nie znaczycie.

psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca

i tak zataczamy koło, jedyny temat na jaki da sie z wami rozmawiać, to kto z kim gdzie i kiedy i dlaczego. Dlatego social media tak wywrócił ten świat, bo cała branża rozrywkowa bazuje na tych perypetiach międzyludzkich, nudne to do porzygu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest

To nie wiem, może po prostu poszukaj kobiety inteligentniejszej niż do tej pory 😄 poza tym to, że interesujesz się jedną dziedzina, nie oznacza, że potrafisz się odnaleźć w rozmowach na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
8 minut temu, Gość rozmowca napisał:

A to, że tu o tym wspomniałem wynika z tego, 

To że zjechałeś z astronomii na genitalia świadczy o twoim przegniłym mózgu, nie dziwię się że nikt nie chce z tobą rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
4 minuty temu, Gość Fajnie jest napisał:

To nie wiem, może po prostu poszukaj kobiety inteligentniejszej niż do tej pory 😄 poza tym to, że interesujesz się jedną dziedzina, nie oznacza, że potrafisz się odnaleźć w rozmowach na różne tematy

a żebyś wiedziała, że tak jest. Co do tych inteligentnych kobiet, to w tym roku miałem okazje poznać tylko jedną taką, spotkałem pare po 40 w knajpie i gadałem z nimi (a raczej z nią) bite dwie godziny, ale ją wychwalałem, że mądra babka. A jemu pogratulowałem partnerki i powiedziałem żeby nie wypuszczał jej z rąk, przytaknął i przytulił ją i pocałował w głowe 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca

baby to zwykle tylko chichrać sie potrafią z tego co facet mówi, bo wy gadacie dla sportu a nie merytoryki, zachodzi tu konflikt interesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Bałwan któremu się wszystko kojarzy z seksem, uważa się za nie wiadomo co. ty nie jesteś inteligentny i nie masz o czym rozmawiać, każda kobieta się tobą brzydzi, tylko wyjątkowo zepsuta i chora psychicznie tak jak ty, zniosłaby takiego ero-tumana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca

buhehe a w ogóle to kobiety same często sypią jakimiś sprośnymi żartami jak ze mną gadają. Jedna ostatnio wyskoczyła "żeby sobie przypomnieć jak to jest uprawiać seks, to ide pobiegać w klapkach" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowca
5 minut temu, Gość nice napisał:

Bałwan któremu się wszystko kojarzy z seksem, uważa się za nie wiadomo co. ty nie jesteś inteligentny i nie masz o czym rozmawiać, każda kobieta się tobą brzydzi, tylko wyjątkowo zepsuta i chora psychicznie tak jak ty, zniosłaby takiego ero-tumana. 

wyjmij kołek z tyłka, siedzi na patologicznym forum pełnym nagrzańców piszących o pończochach i do mnie sie dowalasz. Baby to zawsze muszą szukać dramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×