Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

TEŚCIOWA RZUCIŁA PRACE I NIE POCZUWA SIĘ ZUPEŁNIE DO NICZEGO POMOCY

Polecane posty

Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś kto rozwala kasę bez namysłu jest mądry? Twoi rodzice też Cię mieli tak w doopie ?

Swoja kase 🙂  Moze  z nia zrobic co zechce.

Autorka ze swoja tez 😛

Gość Gość ,
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

Nie zarabiasz więcej ode mnie ale ja nie napisze Ci jakie mam miesięczne dochody. Gdzie napisałam cokolwiek o ortografii? Gdzie u siebie widzisz błąd ortograficzny? To właśnie dowodzi, że jednak tego wykształcenia, o które mnie pytasz, Tobie brakuje. Szach mat moja droga. 

Nie jesteśmy na ty to raz , dwa nie spoufalam się z ludźmi którzy chcą żeby im postawić pomnik za pracę,gdzie to jest naturalna funkcja człowieka w 21 wieku , polskiego już zapominam bo często pracuje w delegacjach w Szwajcarii posługując się głównie niemieckim, a mimo to nie uważam że powinnam dostać medal za super osiągnięcia jak ty , bo praca to obowiązek a nie powód do przechwalania 

Gość TEDY
3 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Nie zarabiasz więcej ode mnie ale ja nie napisze Ci jakie mam miesięczne dochody. Gdzie napisałam cokolwiek o ortografii? Gdzie u siebie widzisz błąd ortograficzny? To właśnie dowodzi, że jednak tego wykształcenia, o które mnie pytasz, Tobie brakuje. Szach mat moja droga. 

Jak jesteś taka zaradna, to pomóż autorce, bo teściowa nie poczuwa się :(

Gość Gość ,

Może niedługo ludzie będą chcieli owacji na stojąco , że wodę w wc po sobie opuścili 

1 minutę temu, Gość Gość , napisał:

Nie jesteśmy na ty to raz , dwa nie spoufalam się z ludźmi którzy chcą żeby im postawić pomnik za pracę,gdzie to jest naturalna funkcja człowieka w 21 wieku , polskiego już zapominam bo często pracuje w delegacjach w Szwajcarii posługując się głównie niemieckim, a mimo to nie uważam że powinnam dostać medal za super osiągnięcia jak ty , bo praca to obowiązek a nie powód do przechwalania 

Ależ oczywiście, że jesteśmy na Ty, polecam się z netykietą zapoznać to raz. Dwa, gdzie napisałam, że oczekuję pomnika za pracę? Trzy, jakbyś faktycznie była tak wykształcona to posługiwałabyś się poprawnie językiem polskim i nie używała durnego argumentu o pracy w delegacjach jako usprawiedliwienie. Po prostu sama się zaorałaś i próbujesz przekomicznie wybrnąć z tego. Nie uda Ci się, złotko.

3 minuty temu, Gość TEDY napisał:

Jak jesteś taka zaradna, to pomóż autorce, bo teściowa nie poczuwa się 😞

Ile mam przelać na konto? A może mam jej udostępnić swój dom, za darmo? Teściowej mogę pogratulować rozsądku i ucięcia patologicznej sytuacji. 

Gość Gość ,
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

Ależ oczywiście, że jesteśmy na Ty, polecam się z netykietą zapoznać to raz. Dwa, gdzie napisałam, że oczekuję pomnika za pracę? Trzy, jakbyś faktycznie była tak wykształcona to posługiwałabyś się poprawnie językiem polskim i nie używała durnego argumentu o pracy w delegacjach jako usprawiedliwienie. Po prostu sama się zaorałaś i próbujesz przekomicznie wybrnąć z tego. Nie uda Ci się, złotko.

Nie chce mi się tego komentować bo jesteś cyniczna i wredna a tacy ludzie są żadnymi partnerami do rozmowy jak i do życia, współczuję mężowi 😄 przekaż kondolencje 😄

Gość gosc
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

👏👏👏

Przed chwilą, Gość Gość , napisał:

Nie chce mi się tego komentować bo jesteś cyniczna i wredna a tacy ludzie są żadnymi partnerami do rozmowy jak i do życia, współczuję mężowi 😄 przekaż kondolencje 😄

Ojejku, skończyły się argumenty i uciekasz? Przekazałam mężowi to zaśmiał się w głos i spytał czy panienka pomocy dobrego psychologa nie potrzebuje. Stwierdził też, że nie ma czego współczuć, bo woli taką żonę niż taką rozlazłą jak panienka 🙂

Gość gosc

I ciekawe czy wszystkie te szczekaczki które się tak rzucają innym do gardła same od a do z do wszystkiego doszły i czy same na siebie zarabiały od 18 roku życia 

Tak. Ja 🙂

W wieku 18 lat i 4 miesiecy  wyszlam z domu z pudlami moich ksiazek 😉 na stancje.

Nasze pierwsze meble w wynajetym pokoju to byly karimaty do spania i pufa,a na niej deska obita cerata robiac za stolik 🙂 Za szafy robily kartony ..

Dzis to my pomagamy rodzicom placac ich czynsze czy za leki 🙂

Gość Gość ,

Ojejku, skończyły się argumenty i uciekasz? Przekazałam mężowi to zaśmiał się w głos i spytał czy panienka pomocy dobrego psychologa nie potrzebuje. Stwierdził też, że nie ma czego współczuć, bo woli taką żonę niż taką rozlazłą jak panienka 🙂

Sama to na poczekaniu wymyśliłaś, ale skoro ma ci to pomóc psychicznie to sobie sama kłam w oczy 😄 smutne być takim zawistnym zgorzknialym czliwieczkiem,który nie ma w sobie ciepla empatii radości i umie tylko oceniać 😄

Gość gosc

I szczerzw watpie że te które wylaly wiadro pomyj na autorkę same sobie za swoje pieniądze kupily mieszkania opłacily studia i jeszcze faceta sponsoruja 😉 banda hipokrytek

Coz biedna nieudacznico,czekajaca na cud..

Czekaj dalej,a inni sami siegaja po to co chca 🙂

P.S.

Sama oplacilam swoje studia(zaoczne ),maz tak samo, pierwsze mieszkanie kupilismy na kredyt,sprzedalismy je i nastepne kupione bylo za gotowke.

Gość Gość ,
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Coz biedna nieudacznico,czekajaca na cud..

Czekaj dalej,a inni sami siegaja po to co chca 🙂

P.S.

Sama oplacilam swoje studia(zaoczne ),maz tak samo, pierwsze mieszkanie kupilismy na kredyt,sprzedalismy je i nastepne kupione bylo za gotowke.

Nieudacznikiem trzeba być żeby kogoś wyzywać bez powodu , człowiek ze wsi wyjdzie wiocha z człowieka nigdy 

Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość , napisał:

Sama to na poczekaniu wymyśliłaś, ale skoro ma ci to pomóc psychicznie to sobie sama kłam w oczy 😄 smutne być takim zawistnym zgorzknialym czliwieczkiem,który nie ma w sobie ciepla empatii radości i umie tylko oceniać 😄

Nie pogrążaj się już... 

Gość gosc
4 godziny temu, Gość Jsjsn napisał:

Za granicą też się bieduje jak się nie ma dobrego ścisłego wykształcenia 

W du.pie bylas i go.no widzialas 🙂

Nie mam za grosz współczucia dla kobiet, które tylko czekają na cudze, wprowadzają się komuś do domu i oczekują, bo do pracy nie, bo przecież praca jest be, teściowa jest be, bo wymaga żeby się dorośli ludzie wzięli za życia, a nie tylko wisieli na kimś. Nigdy w życiu nie dopuszczę do sytuacji żeby któreś z moich dzieci wprowadziło się do mnie z partnerem i czekali aż coś im dam. Ja z domu wyniosłam szacunek do pracy, zostałam nauczona samodzielności i tego też uczę swoje dzieci żeby nie wyrosło takie coś jak autorka. 

Nieudacznikiem trzeba być żeby kogoś wyzywać bez powodu , człowiek ze wsi wyjdzie wiocha z człowieka nigdy 

U Ciebie nadal mentalna wieś z przeświadczeniem, że coś Ci się należy, że matka albo babka ma dać, zająć się dziećmi, wyżywić. Te czasy już dawno się skończyły, słońce, i obecnie tacy jak autorka to zwykłe pasożyty i nieudaczniki. 

Gość Gość ,
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

U Ciebie nadal mentalna wieś z przeświadczeniem, że coś Ci się należy, że matka albo babka ma dać, zająć się dziećmi, wyżywić. Te czasy już dawno się skończyły, słońce, i obecnie tacy jak autorka to zwykłe pasożyty i nieudaczniki. 

Tak się składa że pomagam materialnie moim rodzicom , którzy nie mają na rachunki a mi się powodzi, za to widzę że twoja największa praca to hejtowanie w sieci 

Gość Gość ,
6 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Nie mam za grosz współczucia dla kobiet, które tylko czekają na cudze, wprowadzają się komuś do domu i oczekują, bo do pracy nie, bo przecież praca jest be, teściowa jest be, bo wymaga żeby się dorośli ludzie wzięli za życia, a nie tylko wisieli na kimś. Nigdy w życiu nie dopuszczę do sytuacji żeby któreś z moich dzieci wprowadziło się do mnie z partnerem i czekali aż coś im dam. Ja z domu wyniosłam szacunek do pracy, zostałam nauczona samodzielności i tego też uczę swoje dzieci żeby nie wyrosło takie coś jak autorka. 

Z domu też wyniosłaś hejt i nienawiść do interpunkcji? 😄 to że ktoś broni autorki nie znaczy ,że nie pracuje , to znaczy że ma trochę szerszy światopogląd niż ty i nie widzi na zasadzie "czarno białe " 

Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość , napisał:

Ja tam powod widze  🙂

Wiocha to stan umyslu i autoreczka jest idealnym tego przykladem.

🙂

Tak się składa że pomagam materialnie moim rodzicom , którzy nie mają na rachunki a mi się powodzi, za to widzę że twoja największa praca to hejtowanie w sieci 

I mam Ci za to brawo bić? W takim razie masz bardzo niezaradnych rodziców skoro własne dziecko musi ich utrzymywać. 

Gość Gość ,
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

I mam Ci za to brawo bić? W takim razie masz bardzo niezaradnych rodziców skoro własne dziecko musi ich utrzymywać. 

Są ludzie i produkty człeko podobne , pomoc innemu człowiekowi wystepuje we wszystkich religiach świata , pewnie jeszcze jesteś "katoliczka "

Z domu też wyniosłaś hejt i nienawiść do interpunkcji? 😄 to że ktoś broni autorki nie znaczy ,że nie pracuje , to znaczy że ma trochę szerszy światopogląd niż ty i nie widzi na zasadzie "czarno białe " 

Broni pasożyta, który płacze w internecie jak mu źle, a nie robi nic żeby było lepiej. Broni nieudaczników, którzy postanowili bawić się w dom, czekając aż ktoś im da. A tu kurek się zakręcił i wielki lament, bo co oni poczną. A autorka pewnie mama 24/7 i przecież ona do pracy nie pójdzie, bo... I tu sobie wpisz kilka durnych powodów. A mąż autorki też taki nie za mądry skoro nawet nie potrafi rodziny utrzymać. 

Gość Gość ,

Są ludzie i produkty człeko podobne , pomoc innemu człowiekowi wystepuje we wszystkich religiach świata , pewnie jeszcze jesteś "katoliczka "

Krotko mowiac czliwieka od zwierzęcia odróżnia to że się bezinteresownie umie dzielić i nie patrzeć ile dostanie w zamian ,W tym się zamyka człowieczeństwo 

Pokaż mi gdzie w Biblii jest napisane, że trzeba pomagać pasożytom i nieudacznikom? Że teściowa ma obowiązek dać coś dorosłym ludziom? Ja mogę pomóc komuś, kto faktycznie tej pomocy potrzebuje. Ale nigdy takiej patologii jak autorka i jej mąż nieudacznik.

Gość Gość ,

Pokaż mi gdzie w Biblii jest napisane, że trzeba pomagać pasożytom i nieudacznikom? Że teściowa ma obowiązek dać coś dorosłym ludziom? Ja mogę pomóc komuś, kto faktycznie tej pomocy potrzebuje. Ale nigdy takiej patologii jak autorka i jej mąż nieudacznik.

Czyli jednak "katoliczka" od razu was idzie poznać po hipokryzji i nianwiaci do drugiego człowieka, ja jestem ateistką a w życiu nie miałam w sobie takich pokładów hejtu jak ty

Gość Gość ,

Czyli jednak "katoliczka" od razu was idzie poznać po hipokryzji i nianwiaci do drugiego człowieka, ja jestem ateistką a w życiu nie miałam w sobie takich pokładów hejtu jak ty

Prawdziwa miłość do bliźniego 😉

Gość gosc

A teraz zaczyna z religia 🤦‍♀️ 

Kiedy politykę w to wkręcisz jeszcze? 

Gość Gość ,

Tylko katolik może twierdzić że wierzy w Boga i tak nienawidzić innych istot 😉

Nie trafiłaś, nie jestem katoliczką. Po prostu nie mam w sobie za grosz empatii dla takich ludzi jak autorka. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się