Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początk99999

Fotograf nie dotrzymał terminu ze zdjęciami ślubnymi

Polecane posty

Gość początk99999

Witam Was, kochane!
Mój ślubny fotograf nie wywiązał się z terminu - miał wysłać zdjęcia do trzech miesięcy po sesji ślubnej, ten termin minął cztery dni temu.
Nie odezwał się do nas, więc my zadzwoniliśmy i usłyszałam, że zdjęcia będą "wkrótce". Ciągnę go za język i zobowiązał się, że wyśle do końca tygodnia.
Jestem zniesmaczona brakiem profesjonalizmu, wszystko zapowiadało się okej.
W umowie jest zapis, że za każdy dzień zwłoki będzie nam wypłacał 1% - z 3 tysięcy to 30 zł dziennie.
Pewnie sam do tego nie nawiążę i stąd pytam, bo mam obawy - najpierw nam wyśle pendriva, a potem stworzy album ślubny, czy jak będziemy żądać zapisanych w umowie karnych odsetek, mam się liczyć z jakimiś złośliwościami z jego strony przy albumie?
Co byście zrobiły w mojej sytuacji?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początk99999

Dodam, że już czekam na te zdjęcia i doczekać się nie mogę. Dzwoniliśmy trzy tygodnie temu w ramach przypomnienia, powiedział, że już się bierze za nas.
Wczoraj na jego stronie z galeriami na hasło pojawiła się galeria nowej pary - niestety nie była to moja 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad

Bez sprawy w sądzie nic wam.nie wypłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli jeszcze nie zaplaciscie to czekasz na ostatni element tj album i płacisz mniej o zapis w umowie. Nie informowałabym wcześniej bo może wam zrobić album gorszej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×