Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile kobiet kiedyś pracowało a ile dzis i co robiły

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Isisisj napisał:

A dlaczego podatnicy mają utrzymywać setki tysięcy studentów dziennych ? Później tylko oni mają z tego korzyści a to jest zabierane z często małych pensji ubogich ludzi,  chce zeby się skończył socjal dla studentów dziennych i zarobili na swoją edukację sami jak to jest w USA

Po to, żeby ktoś później pracował na to wasze 500+, nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnnn

Teraz to baby do roboty sie nie garna nie chce im sie. Siedza w domu i wymyslaja zeby nie isc do roboty. Zreszta w pracy przewaznie atmosfera nieciekawa. Zawisc dokuczanie. Moze kiedys byla lepsza atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA

Nie wiem co jest fajnego w  siedzeniu w domu całymi dniami tygodniami , sprzataniu, gotowaniu, niańczeniu gromady dzieci, braku własnej kasy i nie mysleniu co bedzie jak dzieci dorosną, jaka bedzie ta emerytura. 

Przecież dla psychiki nawet jest lepiej z tego domu wyjść po 4 czy 6 latach ale w końcu wyjść... Nie zawsze praca polega na sprzątaniu czy siedzeniu na kasie w Tesco. 500 plus i tak się dostaje bez względu na dochody. 

🤦‍♀️ 🤦‍♀️ 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W mojej rodzinie wszystkie kobiety zawsze  pracowały, za wyjątkiem jednej babci która zajmowała sie rolnictwe ale to też praca prawda?

Na dzień dzisiejszy nadal wszystkie kobiety w mojej rodzinie  pracują za wyjątkiem tych które są już na rencie bąź emeryturze. Jak byłam mała oboje moi rodzice zapieprzali by mi niczegi nie brakowała, chodziłam do żłobka a oni do pracy, normalni ludzie pracują a nie siedza na zasiłach i socjalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×