Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A na

Czy lubicie wchodzić w krótkie relacje

Polecane posty

Gość Zapytam was
37 minut temu, Gość Juliataknaimie mam napisał:

Nie lubię. Ale czasem siłą rzeczy są krótkie bo okazuje się, ze nie pasujemy do siebie z jakims facetem, a tak sie stalo ze seks juz byl

Więc Ile czasu to jest krótki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Zapytam was napisał:

Więc Ile czasu to jest krótki związek

Kilka tygodni, miesięcy.

Dłuższy, to rok, kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"krótka relacja" to jest coś co w gole jest w sprzeczności z tym co pragną kobiety. Kobiety szukają stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa, założenia rodziny - krótka relacja temu nie służy.

krótkiej relacji co najwyżej może oczekiwać mężczyzna - mężczyznom zalezy na seksie. Gdzieś czytałem, że facet chce zapłodnić jak największą ilość kobiet by wyprzeć konkurencyjne potomstwo. 

dlatego wymyślono instytucje małżeństwa bo kobiety nie zostawały same z tym potomstwem tylko by mężczyzna pomagał w ich rozwoju. Aczkolwiek jest to sprzeczne z poligamiczną naturą męską ale ze względów społecznych tak trzeba było zrobić. 

tak to wygląda z biologicznego punktu widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgodzę się - entuzjastami krótkich relacji są bardziej panowie choć też nie wszyscy. Rzadko się zdarza by był to model relacji preferowany przez Kobietę, chyba że jest nimfomanką (no ale to się leczy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Chociaż czy ja wiem, czy jak na dzisiejsze czasy to tak bardzo dużo? Mało nie jest, ale są kobiety, które miały kilkadziesiąt partnerów i to wcale nie są z jakiegoś marginesu... Znam taką ksiegową -moją koleżankę, co chyba ze 30-tu miała, ale jej  to odpowiada, na każdych wakacjach za granicą inny kochanek i taki ma styl. Ona nie chce zakładać rodziny choc jest ładna, inteligentna. A ja juz własnie odczuwam potrzebe stabilizacji coraz bardziej...

Niestety bardzo dużo😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za wariat

Niezła z tej ksi.  lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×