Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysiekterianin92

Ja nigdy nie miałem dziewczyny do jasnej cholery a mam 27 lat

Polecane posty

Gość krzysiekterianin92

pomocy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121

Roskosmos, kopę lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

zabij się z rozpędu o ścianę nieudaczniku nieszczęsny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekterianin92

ja chcę mieć dziewczynę ale jakoś nie mogę miejsca sobie znaleźć w którym tam dziewczyna by była i zwróciła na mnie uwagę. Np. dzisiaj na parkingu widziałem laskę ale była z matką i kierowały się do sklepu odzieżowego. No i to jest cały mój kontakt z płcią przeciwną - jak sobie popatrze z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Ja tez niemiałem . Koledzy mnie zostawili bo pisałem głupoty do kobiet ale w pewnych dniach stwierdziłe ze chce cos zmienic w swoim życiu ze niezawsze dobze sie bawiłem z kolegami, kobiety mnie okłamywały by do innego podbić i wiesz co ci powiem zacząłem zupełnie sam wychodzić siedze jak ciołek gdy wszyscy z kumplami  ale ogólnie niema tragedii  idziesz tańczyć jak masz ohote , piwo jedno tylko wypijesz taki minus ale  nikt ci nie gdera jaki to zły jesteś czy ze nie korzystałeś z sexu Nie stetty na mnie rozwódki lecą  ale fajnie przynajmniej z tka pogadać szczególnie jak ma ochotę nie warto sie wpakować w takie rzeczy ale  troche mi szkoda zę jej nie poznałem bliżej bo była najzwyczajniej w świecie miłą ...i wiem ze jak bym ja blizej poznał toby mi pomogła moje życie zmienić bardzo mocno ale zawaliłem to ... Co ci moge doradzić zacznij łąpac okazje : praca  jakieś pieniądze może kurs  może  podwózka jakiejś dziewczyny  usmiech .Noi przede wszystkim dystans i próby  niema się co sugerować do 3 razy sztuka jak z 10 razy nie podejdziesz to wieczór straconY: P może ze 3 zatańczą na 10 a 7 będzie gadać nie i będzie nabuzowana:D  Trzeba sie uczyć wszystkiego rozmowy ... dotyku , jak podejść jak się zbliżyć  nic nie oczekiwać .. wszystkiego trzeba sie nauczyć  inym to łatwo przyszło bo odrazu na nich kobiety poleciały no ale cóż trzeba próbować 🙂 czasu jest dość do 40 maks potem słabo już xd moze ukraincy nie  zniszcza resztki kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM

Eutanatuj się! Kremuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekterianin92

Ja nie chodzę na żadne tam imprezy i potańcówki. Ja dalej w dalszym ciągu nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekterianin92

ej co mi macie do zakomunikowania w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jestes stanowczo zbyt malo wyluzowany, czy to wina zespolu Aspengera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd jesteś Krzysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×