Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grażyna1

Hydroxyzinum

Polecane posty

Gość Grażyna1

Witam czy ktoś brał już te tabletki?? Chodzi o to że moja koleżanka chce wziąść ich 15 na raz i martwię się że coś może się stać. Czytałam w internecie że to są tabletki na uspokojenie na receptę. Proszę o pilną odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden zdrowy na umyśle lekarz nie zaleciłby za życie tylu tabletek więc to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1

Ona chce to zrobić specjalnie dlatego pytam czy może jej się coś stać, bo jeśli tak to chce zadzwonić na policję bo nie wiem gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1

Czytałam że to bezpieczny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1

Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taka ilość żadnych tabletek nie jest bezpieczna. Ten lek jest tylko dostępny na receptę, więc ma o wiele silniejsze działanie od ziołowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czytam jak ktoś wziął listek tych tabletek i było ok, mam nadzieję że to prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

hydro to taki lek co działa podopnie jak halo - zero fazy a może przy takiej ilości typiara trafić do lekarza .Najpierw na sor a później do psychiatryka ( wmówią jej czy rodzinie że to próba samobójcza). Może ją też powyginać jak po halo - jakieś skręty mięśni np nóg, twarzy czy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv

Nie wolno. Specjalnie chce to zrobić. To znaczy że co chce zrobić?  Zasnąć i się nie obudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv
Przed chwilą, Gość KOŃSKI__ZWIS napisał:

hydro to taki lek co działa podopnie jak halo - zero fazy a może przy takiej ilości typiara trafić do lekarza .Najpierw na sor a później do psychiatryka ( wmówią jej czy rodzinie że to próba samobójcza). Może ją też powyginać jak po halo - jakieś skręty mięśni np nóg, twarzy czy innych.

Co to jest Halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ile mg ma jedną tabletka? Ile zalecił jej lekarz dziennie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ogolnie to polekach zawsze są jakies negatywy, dzialanie leków zawsze sprowadza sie do kilku efektów:

zamulenie

pobudzenie

osłabienie/stany wymiotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

hydro nie nadaje się do ćpania. tak samo jak haloperydol czy metadon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz jak dokładnie się nazywa ten lek i ile mg a najlepiej zadzwoń teraz do apteki i się zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Liv napisał:

Co to jest Halo?

haloperidol, ma wiele skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile lat ma twoja koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiem że przy 10 mg można maksymalnie 10 tabletek dziennie ale nie jednarozowo a po 25 mg 4 tabletki czyli 100 mg na dobę maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Grażyna1 napisał:

Witam czy ktoś brał już te tabletki?? Chodzi o to że moja koleżanka chce wziąść ich 15 na raz i martwię się że coś może się stać. Czytałam w internecie że to są tabletki na uspokojenie na receptę. Proszę o pilną odpowiedź 

Oczywiście, że może. Zwykle lekarz przepisuje 1-2 tabletki, często na noc. To lek uspokajający, na niektórych działa słabo lub wcale, stąd czasem ordynują więcej niż jedną tabletkę, ale na pewno nie 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1

27. To się nazywa hydroxyzyna 0.25mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak możesz to jedz do koleżanki i z nią pogadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

Jak byłem w psychiatryku na detoksie to hydroksyzyne dawali psychicznym którzy np dawali z bańki w ściane lub drzwi. jak nie przechodziło to klient dostawał haloperidol z pompy i w pasach leżał nietomny czy jakoś dziwnie powyginany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta 27 lat i taka głupia  ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Grażyna1 napisał:

Ona chce to zrobić specjalnie dlatego pytam czy może jej się coś stać, bo jeśli tak to chce zadzwonić na policję bo nie wiem gdzie 

Jeśli już, to na 112. A najlepiej do Interwencji Kryzysowej. Ewentualnie do jakiegoś całodobowego telefonu zaufania, tam ci pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

po hydro będzię w najlepszym razie duża zamuła, a przy takiej dawce na raz to nawet może zostać obniżony próg drgawkowy i kumpela dostanie padaczki nawet jak nie choruje na epilepsje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

tylko po takim zgłoszeniu kumpela pojedzie prosto do psychiatryka i może już nie mieć ochoty na dalsze kolegowanie się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ja kiedyś wzięłam ich z 15, może więcej. Przez tydzień nie mogłam ruszyć żadną częścią ciała. Nawet nie miałam siły mówić. Moi rodzice nie wezwali karetki, więc uniknelam psychiatryka. Nikomu nie życzę czegoś takiego. Pilnuj koleżanki, aby nic się jej nie stało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

w psychiatryku jej wkręcą depresję ( norma)  i próbe samobójczą ewentualnie coś w stylu choroba maniakalno-dep. Wyjdzie po ok 1 miesiąca. O gównach typu monar już nie piszę - chyba że ktoś lubi być gnojony i szmacony. Ten numer z hydro może się bardzo niemiło rozwinąć. Kumpela będzie miała opinię nienormalnej narkomanki - bo narkoman w 90% kojarzy się z wyniszczonym herą typem co pomieszkuje po klatkach schodowych czy śmietnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŃSKI__ZWIS

a tak z własnego doświadczenia - pomieszkiwanie w pokoju z typem, który potrafił przez pół nocy krzyczeć "wuja daj mi piłe"  czy "wuja ide pokrzywy powyrywać" jest na prawdę mało przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość KOŃSKI__ZWIS napisał:

w psychiatryku jej wkręcą depresję ( norma)  i próbe samobójczą ewentualnie coś w stylu choroba maniakalno-dep. Wyjdzie po ok 1 miesiąca. O gównach typu monar już nie piszę - chyba że ktoś lubi być gnojony i szmacony. Ten numer z hydro może się bardzo niemiło rozwinąć. Kumpela będzie miała opinię nienormalnej narkomanki - bo narkoman w 90% kojarzy się z wyniszczonym herą typem co pomieszkuje po klatkach schodowych czy 

.Nikt normalny nie łyka prochów W takiej ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×