Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suseł

dlaczego mi to robisz?

Polecane posty

Gość Suseł

Wyżywasz się na mnie ,nie pytasz co czuję ,co myślę ,co robię ani jak się mam.Kocham Cię ale Ty bardzo się zmieniłeś,jesteś despotyczny ,nie znoszę tego.Przemyśl to bo zarzucasz mi coś czego nie robię,nie znasz mnie ,źle mnie oceniasz .Nie podoba mi się to.Przerzucasz na mnie swoje frustracje mimo że nigdy Cię nie odrzuciłam.Liczy się real,prawda ,szczerość,słowa prosto w oczy imiennie nie anonimowo.Zdecyduj czy Ci jeszcze na mnie zależy ,ja jestem w porządku.Nie oszukuję,nie zdradzam ,niczego nie ukrywam.Jestem prawdziwa ,realna.Biorę wszystko albo nic.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suseł

..i nie siedzę tu 24/h więc nie wmawiaj sobie ani przypadkowym osobom.Nie znoszę rozkazywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Momos napisał:

Co to Suseł? 

Suseł – rodzaj ssaka z podrodziny afrowiórek w rodzinie wiewiórkowatych. Systematyka taksonu podlegała wielu zmianom. W Polsce, dla gatunków które według wcześniejszego podziału należały do Spermophilus używano nazwy „suseł”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Suseł – rodzaj ssaka z podrodziny afrowiórek w rodzinie wiewiórkowatych. Systematyka taksonu podlegała wielu zmianom. W Polsce, dla gatunków które według wcześniejszego podziału należały do Spermophilus używano nazwy „suseł”

Niech idzie do lasu mu powie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Suseł napisał:

Wyżywasz się na mnie ,nie pytasz co czuję ,co myślę ,co robię ani jak się mam.Kocham Cię ale Ty bardzo się zmieniłeś,jesteś despotyczny ,nie znoszę tego.Przemyśl to bo zarzucasz mi coś czego nie robię,nie znasz mnie ,źle mnie oceniasz .Nie podoba mi się to.Przerzucasz na mnie swoje frustracje mimo że nigdy Cię nie odrzuciłam.Liczy się real,prawda ,szczerość,słowa prosto w oczy imiennie nie anonimowo.Zdecyduj czy Ci jeszcze na mnie zależy ,ja jestem w porządku.Nie oszukuję,nie zdradzam ,niczego nie ukrywam.Jestem prawdziwa ,realna.Biorę wszystko albo nic.Dobranoc.

Brzydzą mnie mężatki z takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Brzydzą mnie mężatki z takimi tekstami.

Albo zajęte do żonatych..podobne odczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sami do siebie teksty piszą 😳 muszą być nieźle osamotnieni w swoich czterech kątach. Współczuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×