Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Teściowa urządza urodziny w czasie gdy mnie nie ma jak zareagowac

Polecane posty

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Toż pisze autorka że Tesciowa zawsze tak odwali urodziny żeby jej nie pasowało. Idźcie w sobote bądź niedzielę a w poniedziałek niech świętuję z córeczkami skoro tak sobie jedzą z dziubkow. Tylko niech też o nich pamięta gdy będzie potrzebowała pomocy a nie ze przywali do ciebie bo blis

I mąż nic na to nie reaguje,  to jest dla mnie najdziwniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

A mnie to nie dziwi faceci tylko patrzą żeby im było dobrze, ale ciekawe gdyby rodzina żony też go tak traktowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mój mąż to taki typ który myśli że jakoś to będzie.....tego typu akcji było już multum i jest co raz gorzej bo wiafomo że ja mam żal do rodziny męża a nie należę do osób co to gdy ktoś pluje udają że deszcz pada. Traktuje ich z rezerwa i dystansem. Niestety ale wiem że najwięcej winy za taką sytuację ponosi mąż. Z drugiej strony go rozumiem bo siostry męża to takie typy że albo jesteś z nimi albo przeciw nim. Tyle że ja mam taki charakter że gdyby to chodziło o moją rodzinę to kontakty ograniczyła bym do minimum a widzę że jemu zalezy żeby je mieć. Nie widzi tego że na jego rodzinę nie ma  złotego środka i jedyne co to trzeba się postawić i pokazać,,że nie damy sobie wejść na glowe

Autorko i ty sie dziwisz,ze cie nie chca na urodzinach ?

A po co ?

Siedz se w domu i tam traktuj rodzine swojego meza z rezerwa i dystansem 🙂

Maz wcale nie musi przelkreslac lat ,ktore przezyl ze swoja siostra i swoja matka zanim poznal ciebie.

Ty zapomnialas o swojej ? Tak, tak twoja mama jest ze zlota 😉 Ale tylko dla ciebie, dla twojego meza to obca baba i tyle. 

Badz szczesliwa, ze nie musisz wchodzic w jakies relacje z tesciowa czy szwagierka, czemu tego nie doceniasz ? Nic nie musisz 🙂

Brak kontroli nad mezemi dziecmi cie gryzie,prawda ? Fakt, ze oni moga z teciowa i szwagierka spedzac milo czas bez .. ciebie 🙂

Nic sie nie boj  babcia nie bedzie wazniejsza niz mama,spokojnie.

Zapanuj nad swoimi kompleksami,awszystko bedzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko i ty sie dziwisz,ze cie nie chca na urodzinach ?

A po co ?

Siedz se w domu i tam traktuj rodzine swojego meza z rezerwa i dystansem 🙂

Maz wcale nie musi przelkreslac lat ,ktore przezyl ze swoja siostra i swoja matka zanim poznal ciebie.

Ty zapomnialas o swojej ? Tak, tak twoja mama jest ze zlota 😉 Ale tylko dla ciebie, dla twojego meza to obca baba i tyle. 

Badz szczesliwa, ze nie musisz wchodzic w jakies relacje z tesciowa czy szwagierka, czemu tego nie doceniasz ? Nic nie musisz 🙂

Brak kontroli nad mezemi dziecmi cie gryzie,prawda ? Fakt, ze oni moga z teciowa i szwagierka spedzac milo czas bez .. ciebie 🙂

Nic sie nie boj  babcia nie bedzie wazniejsza niz mama,spokojnie.

Zapanuj nad swoimi kompleksami,awszystko bedzie dobrze 🙂

A ja bym sobie też nie pozwolila. Moja rodzina traktuje mojego męża jak członka rodziny i nigdy bym nie pozwolila gdyby próbowano go wykluczyć, pomijać. Twój mąż też powinien stanąć za tobą murem. Jeśli rodzinka męża cały czas robi różne akcje to ciężko żeby autorka im wchodziła w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×