Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakie macie pomysły na prezenty świąteczne?

Polecane posty

Gość Gość

Macie jakieś nietypowe pomysły na prezenty? Coś oryginalnego, nie tylko sweter czy kosmetyki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

cos personalizowanego, są te czekoladowe telegramy np, albo coś grawerowanego, jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie wiem jeszcze , jak zwykle bedzie problem,bo do swiat syn obchodzi urodziny,pozniej mikolajki, drugi syn ma urodziny i w swieta my mamy rocznice slubu i co roku w swieta mam gwozdzia,bo zwlaszcza dzieci sa juz tak upchane prezentami,ze juz nie wiem co im dac pod choinke. Mysle nad jakims drobiazgiem, starszy chyba dostanie jakies duze puzzle i ksiazke z ulubionej serii,a mlodszy moze dinozaury,bo ostatnio jest nimi zafascynowany. Dla meza jak zwykle bedzie problem,bo to co lubi sam sobie kupuje. Kosmetyki ciuchy czy alkohol odpada. Mama dostanie srebna bizuterie z kamieniem ksiezycowym. Siostra karte podarunkowa do empika i srebrná zakladke do ksiazki,bo ona w ksiegarniach prawie mieszka. Tata chyba drewniany zegarek na reke. Tesciowa plakala,ze jej sie skonczyly perfumy,ktore kiedys jej kupilismy,wiec chyba dostanie nowe...

to tak wstepnie, ale pewnie cos sie zmieni jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja zawsze miałam problem z pomysłem na prezenty dla panów z rodziny.  W tym roku wpadłam na pomysł, że bratu kupię zestaw kosmetyków Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to że mamy dużo osób wymyśliliśmy że każdy napiszę na kartce 3 rzeczy które chce dostać do max 50£. Później wkładamy do pudełka i mieszamy. Na końcu każdy wyciąga jedna karteczkę (oczywiście nie może być to on sam) i wybiera jeden z prezentów napisany na kartce.

Jedyne dla siostry partnera i jej chłopaka chcemy wynająć dzień w SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

ojaaa, to ja mam problem bo moja rodzina nie ma jakiegos specjalnego hobby nic, tylko zwykli ludzie, ale wszystko co potrzebne maja. wiec myslalam cos z motywem swiatecznym, ale z drugiej strony to prezent tylko na swieta i koniec. mysle nad biletami na jakies wydarzenie, koncert, kino, albo voucher na cos. lubie robic prezenty, ale mojej rodzinie ciezko 😩 babci tylko kosmetyki daje, dzieciom tez latwo zabawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Macie jakieś nietypowe pomysły na prezenty? Coś oryginalnego, nie tylko sweter czy kosmetyki? 

Zawsze mam oryginalne pomysły, dopasowane do osoby. M.in. teściowa dostanie skarpetki, torebkę (to nie jest oryginalne) i kalendarz ze zdjęciami ukochanego syncia, i to nie byle jaki kalendarz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Moim rodzicom zrobiliśmy parę lat temu z rodzeństwem prezent w postaci voucherów do SPA - zabiegi plus sauna i basen. Rodzicom tak się spodobało, że od tamtego czasu sami sobie wykupują karnety w tym miejscu na basen / masaże, zależy na co mają ochotę. A też nigdy nie przejawiali takich zainteresowań wcześniej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Żadne. Nie inwestuje w pasywa. Ani grosza!a rodzina niech się cieszy czasem  spędzonym ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak znasz dobrze osobę to nawet do 100zl zrobisz wystrzalowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Iga napisał:

Żadne. Nie inwestuje w pasywa. Ani grosza!a rodzina niech się cieszy czasem  spędzonym ze mną. 

no klękajcie narody 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ceramika, voucher do spa/perfumerii/empiku/sklepu z ubraniami/sportowego itd. , bilet na koncert/do opery/teatru, roczny karnet do kina, biżuteria, herbata, czekolada, miód (wszystko dobrej jakości a nie na szybko z pobliskiej Biedry). Może coś z elektroniki: jakiś głośnik, słuchawki, power bank. Jak ktoś urządza mieszkanie albo lubi takie klimaty to voucher do Ikea czy innego tego typu sklepu.

 Ciężko dobrać coś oryginalnego jeżeli nie ma się pojęcia kim jest osoba obdarowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 ja wyszywam serwetki, tak artystycznie więc każdemu jako dodatek do zwykłego prezentu 

te spa co tu piszecie też dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retti

Jak brakuje inspiracji to polecam ten prezentownik: https://www.mediaexpert.pl/lp,prezenty-swiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadest

Może coś w książkowych klimatach - virtualo.pl/swiateczne-promocje/?utm_source=www&utm_medium=belka&utm_campaign=inspiracje O ile ten ktoś czyta 😉 Bo pod każdego można coś dopasować. Nie chodzi mi o książki o świętach, tylko takie, które na bank zainteresują daną osobę. U mnie prezentami będą książki Mroza, Tokarczuk i Pilipiuka, czyli ogólnie na czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

A może coś z elektroniki? Czy alkomat nadaje się na prezent świąteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Daria napisał:

A może coś z elektroniki? Czy alkomat nadaje się na prezent świąteczny?

Idealne dla ukrytego alkoholika z prawem jazdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Likiery piernikowe pierniczki kremy do ciała mydła wszytko home made 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Idealne dla ukrytego alkoholika z prawem jazdy 

Abstynent się znalazł, ukryty w dodatku. A co w tym złego jak ktoś zanim wsiądzie za kółko przebada się alkomatem? Wolę takich świadomych "alkoholików" którzy uznają po badaniu że nie warto, niż wariata na drodze któremu nikt nie będzie mówił jak ma żyć. Moim zdaniem prezent jak prezent. Jak obdarowany jest kierowcą to na pewno się przyda, Tylko kup jakiś sprawdzony, żeby nie było wtopy. Dobre sensory mają np Alkohity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Danielek napisał:

Abstynent się znalazł, ukryty w dodatku. A co w tym złego jak ktoś zanim wsiądzie za kółko przebada się alkomatem? Wolę takich świadomych "alkoholików" którzy uznają po badaniu że nie warto, niż wariata na drodze któremu nikt nie będzie mówił jak ma żyć. Moim zdaniem prezent jak prezent. Jak obdarowany jest kierowcą to na pewno się przyda, Tylko kup jakiś sprawdzony, żeby nie było wtopy. Dobre sensory mają np Alkohity.

Taaak NAPEWNO, bo każdy kierowca pije! Każdy musi rano lub w ten sam dzień zastanawiać się czy może prowadzić!

Patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaxek80

fajnym pomysłem jest na przykład kupno jakiegoś sportowego gadżetu dla zapalonego sportowca albo kibica ;] ja sam tak kupię swoim synom. Wszystko czego chcę mam już włożone do koszyka w 11teamsports, po pracy kończę zamówienie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariiiii3

mój teść dostał od nas w zeszłym roku alkomat, używa sporadycznie, czasami jak kolega z wojska go odwiedza i pobaluja, na drugi dzień to woli jednak dmuchnać w alkohita, czasami też od niego pożyczamy na imprezy. Nie uważam żeby to była oznaka jakiegoś problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dostalam w zeszłym roku od teściowej, podobnie jak drugabsynowa zestaw ścierek, gąbek i druciaków do mycia naczyń. Ja jej dałam najnowszą książkę jej ulubionego i zegarek casio,  szwagierka kupiła złotą bransoletkę ale w tym roku ja jej kupuję proszek do prania, a szwagierka mopa 😄 ale będzie dym, bo ona lubi być dopieszczana. Swoim synom też kupuje fajne prezenty. Na szczęście nasi mężowie nie wiedzą co kupujemy, nie ingerują, bo zawsze robimy coś fajnego, a najlepsze, że to są co roku prezenty od nas niby razem, że ode mnie i od męża 😄 to się królewna zdziwi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina11

chyba największy problem mam z moją ciocią, dobija do 80tki, ksiązek zbytnio nie czyta bo już ma problem ze wzrokiem, nie ma żadnych konkretnych zainteresowań, na razie myślę żeby kupić jej witaminy jakieś dobre, znalazłam geriamoc i dużo osób poleca właśnie dla starszych osób, do tego może jakiś słoik mowej konfitury cytrynowej supe do herbaty jest, mooże jakiś ciepły koc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria
Dnia 14.12.2019 o 09:39, Gość Danielek napisał:

Abstynent się znalazł, ukryty w dodatku. A co w tym złego jak ktoś zanim wsiądzie za kółko przebada się alkomatem? Wolę takich świadomych "alkoholików" którzy uznają po badaniu że nie warto, niż wariata na drodze któremu nikt nie będzie mówił jak ma żyć. Moim zdaniem prezent jak prezent. Jak obdarowany jest kierowcą to na pewno się przyda, Tylko kup jakiś sprawdzony, żeby nie było wtopy. Dobre sensory mają np Alkohity.

Który masz model alkohita? Czy opłaca się kupić te ciut droższe, np. x60? O co chodzi z tym sensorem? Jaki powinien być.

 

Myślałam o alkomacie na prezent, bo akurat tego typu urządzenia są coraz bardziej modne. Z drugiej strony alkohol jest dla ludzi i sęk w tym, żeby nie siadać po nim za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.12.2019 o 12:41, Gość gość napisał:

Ja dostalam w zeszłym roku od teściowej, podobnie jak drugabsynowa zestaw ścierek, gąbek i druciaków do mycia naczyń. Ja jej dałam najnowszą książkę jej ulubionego i zegarek casio,  szwagierka kupiła złotą bransoletkę ale w tym roku ja jej kupuję proszek do prania, a szwagierka mopa 😄 ale będzie dym, bo ona lubi być dopieszczana. Swoim synom też kupuje fajne prezenty. Na szczęście nasi mężowie nie wiedzą co kupujemy, nie ingerują, bo zawsze robimy coś fajnego, a najlepsze, że to są co roku prezenty od nas niby razem, że ode mnie i od męża 😄 to się królewna zdziwi 😄

Dlaczego jej dawałyście takie fajne gifty w zamian za goowna? No ale dobrze, że już się ocknęłyście. Napisz później jak była reakcja starej torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja dla panów z rodziny kupiłam zestawy kosmetyków Masveri. Mam nadzieję, że będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja praktycznie-mąż dostanie pizame, bieliznę, czapkę, rekawiczki,kosmetyki i śmieszny kubek, syn dostanie kapcie renifery, trochę ciuchów ze star wars i planszowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakiś głośnik, słuchawki,

Tylko przestrzegam Przed kupnem produktów od jakiejś nieznanej marki, dzisiaj za nieduże pieniądze można kupić dobry, markowy głośnik. Przykładem jest Philips bt55b - oferuje dobry dźwięk, a przy tym jest mały więc łatwo go ze sobą zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×