Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Niebawem dostanę

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Alez gasko ja miałam takich znajomych którzy mówili ze „pieniądze to nie wszystko” do czasu, kiedy były im potrzebne na leczenie dziecka. 

Nie wiem czy jesteś Autorką, ale jeśli tak, to nadal nie rozumiem jak możesz odbierać to sformułowanie z ust swoich znajomych jako głupią docinkę. 

Znajomi których nie stać na leczenie dziecka zmienili zdanie? Zaczęli mówić że w życiu liczą się tylko pieniądze? Jakoś wątpię, myślę że postawiliby na pierwszym miejscu zdrowie, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbdb

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze i nie da się tego przeliczyć na żadne pieniądze. I tak bym powiedziała kazdemu kto się zapyta. A z ciekawości to jakie to auto ? Czyżby volvo ? Bo to niby jedne z bezpieczniejszych są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Bxbxbdb napisał:

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze i nie da się tego przeliczyć na żadne pieniądze. I tak bym powiedziała kazdemu kto się zapyta. A z ciekawości to jakie to auto ? Czyżby volvo ? Bo to niby jedne z bezpieczniejszych są 

Volvo chciało żeby tak było niestety jakoś rok temu zginęła rodzina po zderzeniu czołowym z innym samochodem gorszej klasy. Stało się tak dlatego, ze samochód gorszej marki miał większa prędkość i siła uderzenia była większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez chciałabym najbezpieczniejsze auto bardzo boje się wypadku. Tylko czy takie istnieje ? Chyba czołg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×