Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodo111

Przyszłe mamy czy to mogą być objawy ciąży lub jakieś zaburzenie

Polecane posty

Gość dodo111

Witam

Ogółem parę dni po Owulacji zaczął boleć mnie jajnik ból trwał około tygodnia i stał się słabszy 

Zaczęłam mieć zachcianki odepchnęło mnie od papierosów czułam, że dzieje się coś innego z moim organizmem często oddawałam mocz

Okres miałam regularny zawsze niedawno dostałam znów spóźniony 3 dni byłam pewna ,że to nie ciąża ale zaczęłam robić się niedawno ospała nie wymiotuje ale mam od niedawna uczucie ciężkości na żołądku 

Tylko nie pokoi mnie ten okres ponieważ wczoraj był skąpy myślałam,że dzisiaj już minie ,A zamiast tego wypływa ze mnie zamiast krwi brązowa maź to nie jest czysta krew chce zrobić test ale obawiam się , że mogłam być w ciąży , A ten okres to jakieś krwawienie poronne trochę za dużo może się naczytałam ale nie wydaje mi się ten kolor normalny i to złe samopoczucie daje mi do myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w ciąży zachcianek nie miałam, problemy z częstym dodawaniem moczu dopiero koło 5 mc. Przy owulacji nic mnie nie bolało. Jedynie ćwiczyć nie mogłam bo czułam takie ciagniecie w brzuchu więc postanowiłam wstrzymać się z ćwiczeniami do miesiączki, jednak ta już nie przyszła 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×