Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy wg niegrzeczne jest nieodpisanie niegrzeczne. To coraz częstsze

Polecane posty

Gość Kasia

Czemu ludzie są niewychowani. Przykład pierwszy z brzegu. Napisałam dzis koleżance z pracy SMS że się spóźnię i żeby przekazała kierownikowi że za 20min bede.

Pisze do siostry. Odpisze za dwa dni jak jej się chce. Na OLX to samo. Ani dzień dobry ani dziękuję

Czemu ludzie są tacy niewychowani. Nie wkurza was to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Kasia napisał:

Czemu ludzie są niewychowani. Przykład pierwszy z brzegu. Napisałam dzis koleżance z pracy SMS że się spóźnię i żeby przekazała kierownikowi że za 20min bede.

Pisze do siostry. Odpisze za dwa dni jak jej się chce. Na OLX to samo. Ani dzień dobry ani dziękuję

Czemu ludzie są tacy niewychowani. Nie wkurza was to

Nie pisze z ludzmi i mam spokoj. Jak robisz z siebie ofiare to tak cie traktuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie pisze z ludzmi i mam spokoj. Jak robisz z siebie ofiare to tak cie traktuja.

Czemu ofiarę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda co napisałaś. Też nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie nie odpisują czy nie oddzwaniają. Dla mnie to również  brak wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie to również brak wychowania. Po takim zachowaniu wiem z kim mam do czynienia. Niestety nie każdy jest tak dobrze wychowany jak ja. Ludzie czegoś się tam niby dorobili, ale kultury nie kupisz to się wynosi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak mam komuś coś ważnego do powiedzenia  to do tej osoby dzwonię.  Smsowe bzdurki o dvpie maryni nie są dla mnie pilne, i nie ma znaczenia czy ktoś mi na nie odpowie za godzinę czy za 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg

A ja odwrotnie, nie lubię, gdy ktoś mi niepotrzebnie odpisuje. SMS to krótkie wiadomości i odpisywanie na nie ,,ok" uważam za zbędne. 

Gdy coś ważnego, albo wiążące się z wymianą przynajmniej kilku zdań to dzwonię a nie bawię się w pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moi znajomi i rodzina odpisują, choćby ok lub emoji. Współpracownicy tym bardziej. Na olx kupiłam w tym roku jedną rzecz i szukałam mieszkania na wakacje i też nie narzekam. Na usprawiedliwienie ludzi mogę tylko powiedzieć, że teraz niektórzy wysyłają mnóstwo wiadomości o bzdurach, do tego współpracownicy I klienci też piszą 24/7 na komunikatorach, więc jak ktoś ma bardzo dużo znajomych i próbuje mieć jakieś życie poza telefonem, to może być ciężko to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czasem mam tyle na głowie, że zdarza się zapomnieć. Jak coś ważnego, to się dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na olx to faktycznie mnie to wkurza, napisanie "dzień dobry" czy "pozdrawiam" naprawdę zajmuje tyle czasu? Ludzie piszą "aktualne" nawet bez znaku zapytania, pytając czy aktualne, nie odpisują wcale albo przestają się nagle odzywać. Nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×