Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić gdy moja kobieta się na mnie obraziła ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że jak ja wczoraj sobie pracowałem w swoim pokoiku to nagle weszła moja dziewczyna, kompletnie rozebrana od stóp do głów, ja jako, że byłem zmęczony i nie miałem ochoty na seks, a po za tym musiałem pracować to grzecznie jej powiedziałem, żeby stąd wyszła i się ubrała, żeby nie robiła cyrków. No i dzisiaj jest cholernie obrażona i w ogóle się do mnie nie odzywa. Nie rozumiem dlaczego ? Chyba miałem prawo jej odmówić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że masz prawo odmówić, nic na siłę. No ale może mogłeś to w jakiś inny sposób zrobić, bardziej delikatny? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że jak ja wczoraj sobie pracowałem w swoim pokoiku to nagle weszła moja dziewczyna, kompletnie rozebrana od stóp do głów, ja jako, że byłem zmęczony i nie miałem ochoty na seks, a po za tym musiałem pracować to grzecznie jej powiedziałem, żeby stąd wyszła i się ubrała, żeby nie robiła cyrków. No i dzisiaj jest cholernie obrażona i w ogóle się do mnie nie odzywa. Nie rozumiem dlaczego ? Chyba miałem prawo jej odmówić ? 

cymbał jesteś .... nigdy się tak nie robi. Nawet jak jesteś potwornie zmęczony mówisz "połóż się kochanie do łóżeczka zaraz idę" i idziesz.... choć trochę nie wiem jak byłbyś zmęczony musisz się nią zająć a potem możecie razem zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Liv napisał:

Prawo miałeś jednak nie powinieneś odmawiać.Pewnie nie masz dla niej czasu skoro zrobiła taką demonstrację. Może czuje się zaniedbywana? 

Mam dla niej czas, robimy to w miarę regularnie, ale po prostu wczoraj nie miałem na to ochoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Liv napisał:

Prawo miałeś jednak nie powinieneś odmawiać.Pewnie nie masz dla niej czasu skoro zrobiła taką demonstrację. Może czuje się zaniedbywana? 

dlaczego nie powinien odmawiac? faceci tez nie lubia gdy baba  to robi w imie zasasd, w  jakim swiecie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Pusia napisał:

cymbał jesteś .... nigdy się tak nie robi. Nawet jak jesteś potwornie zmęczony mówisz "połóż się kochanie do łóżeczka zaraz idę" i idziesz.... choć trochę nie wiem jak byłbyś zmęczony musisz się nią zająć a potem możecie razem zasnąć

Tylko, że ona mi wlazła w połowie mojej pracy, a ja nie miałem ochoty na seks, nie najlepiej się czułem, byłem zmęczony, nie musiała takich cyrków odprawiać. W ogóle co to był za durny pomysł ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak można wejść komuś nago do pokoju w czasie pracy? Nie rozumiem. Jakbym była facetem to bym kazała natychmiast kobiecie uklęknąć przede mną i zrobić mi laskę. I bym skończyła na jej gołym ciele. Niech ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że ona mi wlazła w połowie mojej pracy, a ja nie miałem ochoty na seks, nie najlepiej się czułem, byłem zmęczony, nie musiała takich cyrków odprawiać. W ogóle co to był za durny pomysł ? 

ignorowanie kobiety stojącej nago przed mężczyzną i gotową na seks jest czymś co ona trudno ci wybaczy. Ona namiętna, przygotowana, chętna i gotowa a ty mówisz, że ma spadać bo masz pracę. Żałosny facet, zaprzeczenie amanta. Katastrofa. Jeśli do czegoś takiego doszło to nie masz w ogóle wyczucia jej potrzeb. Słabo. Gdybyś wyczuł zdecydowałbyś się chociaż na szybki numerek w przerwie w pracy i byłby w miarę ok. A ty upokorzyłeś dziewczynę, która miała na Ciebie ochotę ... paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli nauczy cię, że kobiecie się nie odmawia lub też znajdzie sobie takiego, co nie będzie jej odmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Pusia napisał:

ignorowanie kobiety stojącej nago przed mężczyzną i gotową na seks jest czymś co ona trudno ci wybaczy. Ona namiętna, przygotowana, chętna i gotowa a ty mówisz, że ma spadać bo masz pracę. Żałosny facet, zaprzeczenie amanta. Katastrofa. Jeśli do czegoś takiego doszło to nie masz w ogóle wyczucia jej potrzeb. Słabo. Gdybyś wyczuł zdecydowałbyś się chociaż na szybki numerek w przerwie w pracy i byłby w miarę ok. A ty upokorzyłeś dziewczynę, która miała na Ciebie ochotę ... paskudne

Jeżeli ona wchodzi w połowie mojej pracy do pokoju kompletnie naga to z jej wyczuciem też kiepsko. Czy nie mogła tego zrobić np jak bylem w łóżku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli ona wchodzi w połowie mojej pracy do pokoju kompletnie naga to z jej wyczuciem też kiepsko. Czy nie mogła tego zrobić np jak bylem w łóżku ?

zupełnie nie jarzysz ... może ona nie dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Mógłbyś mi ją do Wrocka podrzucić? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Teraz będzie jakiś czas kiepsko między wami. Kobieta w takiej sytuacji czuje się odrzucona. Myśli sobie "już mu się nie podobam, może ma inną", itp. Teraz musisz zrobić coś żeby tak nie myślała. A później pogadać już bez emocji o tym że gdy pracujesz ma więcej nie robić takich akcji bo nie złapiesz nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsmiechTraktorzysty

Zeby to jakos sensownie sklecic:

- mozesz tego nie rozumiec, to naturalne; w tym konkretnym przypadku niestety ale upokorzyles ja. 
Rowniez wiekszego znaczenia nie ma ze nie miales tego na celu, ludzie z natury oceniaja dzialania a nie checi.

- przyznales sie przed nia w tym momencie jak i forum: "praca jest wazniejsza od Ciebie" - nie slowami ale sama odmowa.

 

W tej jednej sytuacji dostala conajmnie dwa "policzki" od Ciebie. 
W naszym swiecie kobiety sie nie narzucaja partnerom w taki sposob, tzn jest to dosc rzadkie. Miala na Ciebie ochote.

 

Mozesz byc teraz rozgoryczony obecna sytuacja bo nie jestes w stanie postawic sie w jej sytuacji. Za mocno skupiasz sie na sobie.

Zwyczjnie ... po ludzku ... porozmawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×