Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka

Chciał być miły?

Polecane posty

Gość Olka

Miałam bardzo głupia sytuację. Jest taki pan, którego widuję czasami w różnych miejscach. Jest bardzo przystojny. Ostatnio zepsuł mi się laptop i mój facet powiedział, że zna miejsce gdzie naprawiają. Poszliśmy tam dzisiaj i okazało się że on tam obsługiwał. Nie wiem co mnie napadło, zmierzyłam go wzrokiem, a że on to zauważył powiedziałam że ma ciekawy pasek do spodni 🙊🙈 miał klamrę taką gwiazdę jak szeryf.

Podziękował a potem w trakcie rozmowy oblizywał usta kiedy na mnie patrzył. Byłam w szoku! I to wszystko się działo przy moim chłopaku. Nie wiem czy on tego nie zauważył? 

Czuje się jak ...ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

A najgorsze jest to że mam odebrać laptop za dwa tygodnie kiedy chłopak ma ustaloną w tym czasie operację, w zasadzie zabieg, ale przez 2-3 dni ma zostać na oddziale. Chyba się spalę ze wstydu jak wejdę tam sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ciekawa jestem czy tylko chciał być miły czy może mu się podobam? Takiej chemii jeszcze w życiu nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idź z koleżanką. No ale Ty chcesz tam iść sama i sprawdzić czy nadal się oblizuje, przyznaj się to Ci powiem jak się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

A najgorsze jest to że mam odebrać laptop za dwa tygodnie kiedy chłopak ma ustaloną w tym czasie operację, w zasadzie zabieg, ale przez 2-3 dni ma zostać na oddziale. Chyba się spalę ze wstydu jak wejdę tam sama. 

Śmiało idz tam, co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Idź z koleżanką. No ale Ty chcesz tam iść sama i sprawdzić czy nadal się oblizuje, przyznaj się to Ci powiem jak się zachować.

Sama nie wiem. On mi się bardzo podoba ale tylko tyle.. Oby któraś koleżanka miała wtedy czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Śmiało idz tam, co ma być to będzie

Łatwo powiedzieć. Jestem w szoku że tak zareagowałam, nie wiem co się ze mną stalo. Ale czułam jak bym była z waty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Łatwo powiedzieć. Jestem w szoku że tak zareagowałam, nie wiem co się ze mną stalo. Ale czułam jak bym była z waty

No to pytanie z grubej rury, czy byłaś seksualnie zaspokojona czy nie, to ważne czy to rzeczywiście była chemia czy tylko potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Olka napisał:

Łatwo powiedzieć. Jestem w szoku że tak zareagowałam, nie wiem co się ze mną stalo. Ale czułam jak bym była z waty

To są właśmie piękne chwile których nie można przegapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
5 minut temu, Gość gość napisał:

No to pytanie z grubej rury, czy byłaś seksualnie zaspokojona czy nie, to ważne czy to rzeczywiście była chemia czy tylko potrzeby. 

Myślę, że to zbyt intymne. Poza tym jedno chyba nie wyklucza drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Dlaczego o nim myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Pewnie masz rację, zachowuję się jak nastolatka mam chłopaka którego kocham. A to pewnie tylko nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Pewnie masz rację, zachowuję się jak nastolatka mam chłopaka którego kocham. A to pewnie tylko nieporozumienie

Heh też tak można sobie tłumaczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Heh też tak można sobie tłumaczyć 🙂

Dziękuję Ci za wysłuchanie, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Olka napisał:

Dziękuję Ci za wysłuchanie, dobranoc.

Nie ma za co. Wzajemnie, śpij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×