Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lila

Dietka kefirowa od dzisiaj (: kto dołączy?

Polecane posty

Gość Lila

Od jutra zaczynam dwa tygodnie pic tylko kefir. Zwyczajny litrowy z biedronki. Tak by być pełną przez cały dzień wiec pewnie 3-4 szklanki. Po tych dwóch tygodniach włączam przez tydzień warzywa i kefir a w jeszcze kolejnym owoce i tak dalej. W miesiąc można tą metoda zrzucić 15-20 kg. Brzmi pięknie prawda? Moja koleżanka stosowała te dietke i na prawdę wyglada jak nie ona. Tyle, że ja będę jeszcze 3 razy dziennie na platformie wibracyjnej i będę starała się w dzień przejść minimum 10 tys kroków.

Ktos się przyłączy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Zgłaszam się na ochotnika. Co prawda nie mam kefiru w domu ale rano się podskoczy. Na prawdę tyle można schudnąć? Woooow 

wzrost 174

waga 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mozna uciąć sobie noge i z 10kg mniej bedzie od razu 😄 moja kolezanka kiedys pila  tylko kefir, byla wiecznie głodna i miała biegunke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
Przed chwilą, Gość Anka napisał:

Zgłaszam się na ochotnika. Co prawda nie mam kefiru w domu ale rano się podskoczy. Na prawdę tyle można schudnąć? Woooow 

wzrost 174

waga 82

Świetnie, że jesteśmy już dwie!!

ja wzrost 161

waga około 75-80.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mozna uciąć sobie noge i z 10kg mniej bedzie od razu 😄 moja kolezanka kiedys pila  tylko kefir, byla wiecznie głodna i miała biegunke:D

Ta biegunka to mit. Mało się zdaża. Chyba ze na początku gdyby ktoś na prawdę bardzo źle się wcześniej odżywiał to przeczyści ale później się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lila napisał:

Ta biegunka to mit. Mało się zdaża. Chyba ze na początku gdyby ktoś na prawdę bardzo źle się wcześniej odżywiał to przeczyści ale później się uspokoi

Picie jedynie kefiru chyba nie nazwiesz zdrowym odzywianiem? Poza tym biegunka to naturalna rzecz jak będziesz pić tylko kefir, skąd niby stała konsystencja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dieta moze i daje szybkie efekty ale ciężko to nazwac dieta. Jedz coś dodatkowo oprocz tego kefiru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia

Bedziesz wiecznie glodna a po tej „diecie” szybko wrocisz do starej wagi. Takie diety byly modne 20 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze nie zdurniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na 100% rozregulujecie sobie florę bakteryjną. Kiedyś byłam na takiej restrykcyjnej diecie. W piątym dniu omal nie zemdlałam. Doszło straszne kołatanie serca i silne odwodnienie. Wystarczy zrezygnować z węglowodanów. Nie jadłam żadnych słodyczy, pieczywa, makaronów, sosów, ziemniaków, fastfoodow. Bardzo wskazane jedzenie dwóch grejprutów dziennie. Szybko i skutecznie spalają tłuszcz. W ciągu miesiąca schudłam 8 kg, ale dużo w obwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Gadacie wszystkie bez sensu. Przecież mówię, że moja koleżanka wyglada super po tej diecie. Jak się człowiek nie rzuca od razu na żarcie to nie ma efektu jojo. Trzeba sensownie z niej wyjść i dodawać ćwiczenia i będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Na 100% rozregulujecie sobie florę bakteryjną. Kiedyś byłam na takiej restrykcyjnej diecie. W piątym dniu omal nie zemdlałam. Doszło straszne kołatanie serca i silne odwodnienie. Wystarczy zrezygnować z węglowodanów. Nie jadłam żadnych słodyczy, pieczywa, makaronów, sosów, ziemniaków, fastfoodow. Bardzo wskazane jedzenie dwóch grejprutów dziennie. Szybko i skutecznie spalają tłuszcz. W ciągu miesiąca schudłam 8 kg, ale dużo w obwodach.

Wystarczy pić wodę z miętą. Świetnie nawadnia. A złe samopoczucie jest wiadome kiedy jest się na diecie bo orgazm nie przyzwyczajony do małej ilości kalorii i braku cukru. Później wszystko się unormowuje. 
mnie potrzebuje zniechęcania bo i tak to zrobię tylko pytam czy ktoś się przyłączy.

i gratuluje zrzucenia 8kg. Każda metoda dobra byle dała efekt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
42 minuty temu, Gość Pysia napisał:

Bedziesz wiecznie glodna a po tej „diecie” szybko wrocisz do starej wagi. Takie diety byly modne 20 lat temu....

Kefirek świetnie napełnia. Na prawdę (; 

Nie wrócę jak będę z niej powoli wychodzić.

20 lat temu to raczej Głodówki i niejedzenie nic. Ale kefir ma białko które spała tłuszcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyg
2 minuty temu, Gość Lila napisał:

Gadacie wszystkie bez sensu. Przecież mówię, że moja koleżanka wyglada super po tej diecie. Jak się człowiek nie rzuca od razu na żarcie to nie ma efektu jojo. Trzeba sensownie z niej wyjść i dodawać ćwiczenia i będzie dobrze. 

Uja tam dobrze, weź po prostu mniej zryj, a w zbilansowany sposób. Życzę ci zebys rzy.gal.a i sr.al.a tym kefirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Lila napisał:

Kefirek świetnie napełnia. Na prawdę (; 

Nie wrócę jak będę z niej powoli wychodzić.

20 lat temu to raczej Głodówki i niejedzenie nic. Ale kefir ma białko które spała tłuszcz 

Jesteś durniejsza niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Lila napisał:

Gadacie wszystkie bez sensu. Przecież mówię, że moja koleżanka wyglada super po tej diecie. Jak się człowiek nie rzuca od razu na żarcie to nie ma efektu jojo. Trzeba sensownie z niej wyjść i dodawać ćwiczenia i będzie dobrze. 

Jak się nie żre jak świnia to się nie waży przy wzroście 161 cm, 80 kilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, NaugthyBitch napisał:

Jak się nie żre jak świnia to się nie waży przy wzroście 161 cm, 80 kilo. 

Powiedziała co wiedziała. Cha/mówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po takiej "diecie" rozregulujesz sobie metabolizm i zafundujesz sobie piękny efekt jojo. Prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta dieta to głupota. Brak słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracujesz? Bo ta dieta raczej nie do pogodzenia z pracą i jakąkolwiek aktywnością. Siedzieć w domu i dużo leżeć, to może da się radę. Tylko po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko a nie lepiej ułożyć zdrowa dietę, ujemny bilans energetyczny plus treningi? Różnorodna dieta jest ważna inaczej wykończysz organizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Powiedziała co wiedziała. Cha/mówa

A co nie jest prawdą, że jak się żre jak świnia i byle co to się tyje? A nie, przecież tyje się z powierza i od samego patrzenia na jedzenie prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Powiedziała co wiedziała. Cha/mówa

A co nie jest prawdą, że jak się żre jak świnia i byle co to się tyje? A nie, przecież tyje się z powierza i od samego patrzenia na jedzenie prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Lila napisał:

Gadacie wszystkie bez sensu. Przecież mówię, że moja koleżanka wyglada super po tej diecie. Jak się człowiek nie rzuca od razu na żarcie to nie ma efektu jojo. Trzeba sensownie z niej wyjść i dodawać ćwiczenia i będzie dobrze. 

Koleżanka, to koleżanka a Ty możesz zemdleć i wybić zęby i zapłacić za głupotę grube tysiące, albo dostać zapaści krążeniowej, bo organizm nie jak u koleżanki. Do tego zrzucić trochę wody i zero masy, szybko przytyć z powrotem plus 10 procent, bo silna wola nie jak u koleżanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×