Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 👁️👁️

Jak poderwać faceta będąc 2/10?

Polecane posty

Gość 👁️👁️

No jak? 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

Załóż konto na badoo. Sami cię będą podrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość 👁️👁️ napisał:

No jak? 😪

Co to znaczy 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️

Ale ja chce konkretnego faceta a nie psycholi z internetu. 

2/10 to znaczy że pasztet,buldozer, raszpla, ropa, maszkara itp (wstaw co chcesz) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Duzo sie usmiechaj kokietuj czerwien sie i spuszczaj wzrok niesmialo. Okaz troche serca zrozumienia i wrazliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️

Wypróbuje. 

A kokietuj to znaczy konkretnie że co mam robić ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość 👁️👁️ napisał:

Wypróbuje. 

A kokietuj to znaczy konkretnie że co mam robić ? 🤔

Udawaj niesmiala, ale duzo sie usmiechaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️

Ok chociaż to na pewno nie wystarczy. Już tak se myślałem żeby poczekać aż skończy pracę i że ja akurat se niby tamtędy przechodzę i rzucić beznadziejnie naciągane tekst "co, nareszcie koniec i do domku?" i aż na język by się cisnelo kolejne pytanko pod tytułem czy w tym domku ktoś przypadkiem już na niego nie czeka... Ech. Oby tylko pies. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego myslisz ze jestes 2/10? Ja kiedys warzac 114 rozkochiwalam facetow w sobie. Teraz mam.  Juz meza. Jak trafisz na tego w Twoim typie a Ty bedziesz w jego ( i nie chodzi o wyglad) to nie bedziesz musiala nic robic. To sie samo bedzie dzialo. Poprostu jak jeden strzal pioruna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Faceci lubią brzydkie, z takimi się lepiej czują. Będziesz wyrywać jak nic! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

A dlaczego myslisz ze jestes 2/10? Ja kiedys warzac 114 rozkochiwalam facetow w sobie. Teraz mam.  Juz meza. Jak trafisz na tego w Twoim typie a Ty bedziesz w jego ( i nie chodzi o wyglad) to nie bedziesz musiala nic robic. To sie samo bedzie dzialo. Poprostu jak jeden strzal pioruna.

Jak to robiłaś, jak rozkochiwalas i jak podtrzymywalas to uczucie że nie odchodzili? Musisz byc super. Trzymaj za mnie kciuki. Bo w zyciu mi jeszcze nic nie wyszło. Szczęście mnie opuściło już w czasie porodu (pepowina wokół szyi). ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic nie robilam. Bylam mila wyrozumiala no i mam poczucie humoru. Poprostu trafial swoj na swego - chemia. A.. i oni byli szczupli. Zaden gruby nigdy sie mna nie zainteresowal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nic nie robilam. Bylam mila wyrozumiala no i mam poczucie humoru. Poprostu trafial swoj na swego - chemia. A.. i oni byli szczupli. Zaden gruby nigdy sie mna nie zainteresowal. 

Fajnie masz. Pozazdrościć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Jeśli przyszedł moment, z którym uświadomiłaś sobie, ze wyglądem niczego nie upraszcza u facetów, to może weź się za siebie w inny sposób? Może idź w  swoje pasje, w naukę, humor.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka xD

Co do kokietowania. Przez długi czas nie wiedziałam dlaczego tyle chłopaków się za mną ugania ale porozmawiałam z kilkoma osobami na ten temat i właśnie chodziło o to „mityczne kokietowanie”. Jeśli chcesz się cieszyć powodzeniem wśród facetów to wypróbuj tego na kilku 🙂 Przypadkowo rzucone komplementy, dotknięcie ramienia czy chociażby zwykły śmiech z żartów lub zadziorne teksty (nie wulgarne ani erotyczne broń boże). Jeśli zależy Ci na konkretnym to po prostu zdobądź odwagę i zagadaj. Tylko nie pytaj czy jest wolny/zajęty, szczególnie tego typu tekstem jaki podałaś. Ja np nie odbieram pozytywnie tekstów w stylu „a co na to chłopak?” Albo „twój chłopak to pewnie jest szczęśliwy że coś tam coś tam” tylko po to żebym powiedziała że go nie mam. Jeśli kogoś ma to powinno to wyjść w zwykłej rozmowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kokietka xD napisał:

Co do kokietowania. Przez długi czas nie wiedziałam dlaczego tyle chłopaków się za mną ugania ale porozmawiałam z kilkoma osobami na ten temat i właśnie chodziło o to „mityczne kokietowanie”. Jeśli chcesz się cieszyć powodzeniem wśród facetów to wypróbuj tego na kilku 🙂 Przypadkowo rzucone komplementy, dotknięcie ramienia czy chociażby zwykły śmiech z żartów lub zadziorne teksty (nie wulgarne ani erotyczne broń boże). Jeśli zależy Ci na konkretnym to po prostu zdobądź odwagę i zagadaj. Tylko nie pytaj czy jest wolny/zajęty, szczególnie tego typu tekstem jaki podałaś. Ja np nie odbieram pozytywnie tekstów w stylu „a co na to chłopak?” Albo „twój chłopak to pewnie jest szczęśliwy że coś tam coś tam” tylko po to żebym powiedziała że go nie mam. Jeśli kogoś ma to powinno to wyjść w zwykłej rozmowie. 

Bardzo Ci dziękuję. 🙂🙂 Jeśli przyjdą Ci do głowy jeszcze jakieś pomysły to daj znać. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wydepiluj brwi i pomaluj rzesy, dolne tez. Zadnych kresek. Do tego dlugie wlosy conajmniej do ramion( troche pianki na obietosc), fryzura robi robote i tusz do rzes.

Mozesz jeszcze musnac policzki rozem dobrym ( nie packaj sie zadnym fluidem).

Wyspij sie i usmiechaj sie od rana do siebie w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Wydepiluj brwi i pomaluj rzesy, dolne tez. Zadnych kresek. Do tego dlugie wlosy conajmniej do ramion( troche pianki na obietosc), fryzura robi robote i tusz do rzes.

Mozesz jeszcze musnac policzki rozem dobrym ( nie packaj sie zadnym fluidem).

Wyspij sie i usmiechaj sie od rana do siebie w lustrze.

🧡💛💚💚💙💜 Dzięki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość 👁️👁️ napisał:

🧡💛💚💚💙💜 Dzięki 😊

💗💗💗💗Prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Iibed napisał:

jak kobieta jest 2/10 to z reguly wystarczy tylko schudnać i juz sie robi 5 z 2 :D w te historie ze ktos wazyl 114 i wyrywal facetów to nie wierzę moze nie wszyscy to wzrokowcy ale na pewno jest ich wiecej niż mniej. 

 

 

Nie wyrywal tylko rozkochiwal a to duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2/10 to  twarz jak po 10 pokoleniach chowu wsobnego, wygląd 20 lat starzej niż w rzeczywistości, luki w uzębieniu, poważna nadwaga przy kompletnym braku zachowanych proporcji, bezkształtne ciało, trądzik, łojotok etc. Wątpię, że jesteś 2/10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

2/10 to  twarz jak po 10 pokoleniach chowu wsobnego, wygląd 20 lat starzej niż w rzeczywistości, luki w uzębieniu, poważna nadwaga przy kompletnym braku zachowanych proporcji, bezkształtne ciało, trądzik, łojotok etc. Wątpię, że jesteś 2/10. 

Ja tez watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😊 Haha no nie, aż tak źle nie jest. Nie rzucam się w każdym razie w oczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Iibed napisał:

jak kobieta jest 2/10 to z reguly wystarczy tylko schudnać i juz sie robi 5 z 2 😄 w te historie ze ktos wazyl 114 i wyrywal facetów to nie wierzę moze nie wszyscy to wzrokowcy ale na pewno jest ich wiecej niż mniej. 

 

 

poczytaj to i nie pierdooollll

 

21 minut temu, Gość Gość napisał:

2/10 to  twarz jak po 10 pokoleniach chowu wsobnego, wygląd 20 lat starzej niż w rzeczywistości, luki w uzębieniu, poważna nadwaga przy kompletnym braku zachowanych proporcji, bezkształtne ciało, trądzik, łojotok etc. Wątpię, że jesteś 2/10. 

iha hahahahaha 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twarz czy cialo.
26 minut temu, Gość Gość napisał:

2/10 to  twarz jak po 10 pokoleniach chowu wsobnego, wygląd 20 lat starzej niż w rzeczywistości, luki w uzębieniu, poważna nadwaga przy kompletnym braku zachowanych proporcji, bezkształtne ciało, trądzik, łojotok etc. Wątpię, że jesteś 2/10. 

Ta to jak wyglada 1/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂😂😂
15 minut temu, Gość Twarz czy cialo. napisał:

Ta to jak wyglada 1/10?

😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość 😂😂😂😂😂 napisał:

😂🤣

Nie wygląda w ogóle? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaris vlog

Sie ma, tu mówi Solaris.

Pytacie nieraz, jak wyrwać typa.

To zależy, czy na dłuższe chodzenie czy żeby tylko go zaliczyć na raz.

Ja mam taki sprawdzony myk. Jak mi się koleś podoba na balecie, to patrzę gdzie się kręci jego brzydszy kolega. To jest mój cel.

Podchodzę i mówię:

 - Chcesz, to ci obciągnę.

Z reguły działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Twarz czy cialo. napisał:

Ta to jak wyglada 1/10?

Nie wygląda? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×