Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dałem jej wszytko, nic nie musi, a ona nadal nie chce drugiego dziecka. Co mam zrobić by przekonać żonę?

Polecane posty

Gość 0000
4 godziny temu, Gość gość napisał:

o jej już przyszła zawistna kura i będzie pisać o 'egoizmie' - słowo sztylet wszystkich mioteł bez ambicji, jedyne czym możecie zabłysnąć w życiu to wasz altruizm w postaci wydanie na świat 2, 3, 4 bombelków. Ja też mam dwoje dzieci ale mialam lekkie porody, szybko doszlam do siebie ale się nie wpieprzam innym kobietom w ich macie. Zdrowy egoizm nie jest wcale taki zły. Kobieta miała straszy poród, drugi może być podobny albo gorszy i jest duże prawdopodobieństwo powikłań, to naturalne, że boi się. Każda by się bała. Przecież jak raz cos takiego przeżyjesz to juz inaczej patrzysz na rodzenie dzieci. Przeciez ona drugiego porodu moze nie przezyc i co lepiej osierocic dziecko ktore juz jest zeby nie byc "egoistką"?

Egoistą jest ten mąż i te wszystkie kury, których sprawa nie dotyczy ale tak łatwo osądzają inne kobiety i wydają wyroki żeby się dowartościować. Nie słyszałam nigdy żeby faceci się tak osądzali i krytykowali, bo tech chce mieć jedno A ten pięcioro dzieci.

Wiele tych "mioteł"bije Cię pod każdym względem, od wykształcenia poprzez charakter który ty masz wyjątkowo chamski  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
3 godziny temu, Gość Gosc4 napisał:

Tak. Następna durna której żal d/up/sko ściska bo ona musi na 6 rano popindalać do roboty na taśmie bo jej meżuś przyniesie do domu ledwo 2k a inna nie dość że wybrała wygodne życie z 1 dzieckiem to jeszcze nie musi pracować bo ma ogarniętego chłopa który umie zarobić. Niech ci ta żyłka nie pęknie z zawiści. 

Tak się składa że kobieta też powinna być ogarnięta a nie być leniwym pasożytem, jak nie urodzi następnego dziecka powinna dostać kopniaka do roboty , Nie ma w życiu nic za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 0000 napisał:

Wiele tych "mioteł"bije Cię pod każdym względem, od wykształcenia poprzez charakter który ty masz wyjątkowo chamski  😉

Nie no lepszy jest mąż, który jak taran, po trupach dąży do celu, bo on chce mieć bombelka, a że żona mało nie zeszła przy pierwszym porodzie, przeżyła makabrę i ma prawo się bać i nie chcieć to nieważne. On nie jest egoistą... ona jest 😄 idź spać miotło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość2 napisał:

Ha ha ha, jak się nie porządnego argumentu, to się wyskakuje z równouprawnieniem. Pod względem biologicznym nigdy nie będzie równouprawnienia. Mamy słabsze kręgosłupy, mniejsze i słabsze dłonie, to wiecie, żeby ...ić o kopalniach, a niejedna by poszła, tylko przepisy bhp nie puszczą, ale wynosić ciąże, urodzić, a potem karmić i chodzić jak zombi, to jakoś musimy. Weź ciulu jedną ciążę i jeden poród, a ja sobie kilofkiem przez 9 miesięcy pomacham. Prawda jest taka, że jakbyście wiedzieli ile to wysiłku kosztuje, to tacy jak wy przestaliby pier/dolić o równouprawnieniu, bo będziecie woleli 20 lat kilofem walić, 20 lat, 50kg worki z cementem przerzucać, jak przejść jedną ciążę, urodzić i wykarmić. Już nie wspomnę, że w sektorze spożywczym w zakładach przetwórczych, kobiety niejednokrotnie więcej je/bią niż faceci na kopalni.

Jak ty wychowanie dziecka porownujesz do pracy górników to ja sie zastanawiam jak ty się jeszcze z łóżka podnosisz o własnych siłach, znajdź sobie takiego co Cię po domu na rękach będzie nosił, ajjjjj nie te czasy pyskate feminy i tak takiego nie znajdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie no lepszy jest mąż, który jak taran, po trupach dąży do celu, bo on chce mieć bombelka, a że żona mało nie zeszła przy pierwszym porodzie, przeżyła makabrę i ma prawo się bać i nie chcieć to nieważne. On nie jest egoistą... ona jest 😄 idź spać miotło

Nie musi rodzic ale niech przestanie na nim pasozytowac i idzie do roboty ,MIOTŁO pozbawiona myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama jestem kobieta ale nic mnie tak nie wkurza jak ludzkie cwaniactwo , w sensie ani nie polezie do pracy ani nie urodzi drugiego dziecka, kiedyś kobiety rodziły po 12 i żyły, teraz lenie babskie sieja propagande że kobieta która ma więcej niż dwoje dzieci to krowa rozplodowa bo nie chce im się ani rodzić ani robić  , najlepiej urodzić jedno dziecko i siedzieć z nim w domu do 18 roku życia, gardzę takim pasozytnictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sama jestem kobieta ale nic mnie tak nie wkurza jak ludzkie cwaniactwo , w sensie ani nie polezie do pracy ani nie urodzi drugiego dziecka, kiedyś kobiety rodziły po 12 i żyły, teraz lenie babskie sieja propagande że kobieta która ma więcej niż dwoje dzieci to krowa rozplodowa bo nie chce im się ani rodzić ani robić  , najlepiej urodzić jedno dziecko i siedzieć z nim w domu do 18 roku życia, gardzę takim pasozytnictwem

A już najlepsze artystki które nie gotują i mają burdel w domu a taki chłop jeszcze taka mende brudasa trzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A już najlepsze artystki które nie gotują i mają burdel w domu a taki chłop jeszcze taka mende brudasa trzyma 

Jak się decydują ludzie na małżeństwo to się decydują na wspólny wysilek a nie wisiec na chłopie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
13 minut temu, Gość gość napisał:

Nie no lepszy jest mąż, który jak taran, po trupach dąży do celu, bo on chce mieć bombelka, a że żona mało nie zeszła przy pierwszym porodzie, przeżyła makabrę i ma prawo się bać i nie chcieć to nieważne. On nie jest egoistą... ona jest 😄 idź spać miotło

Tak wszystkie leniwe panienki niech się tłumaczą wielkimi traumami , ty nie wiesz co to jest trauma nawet , makabre to przeżywają kobiety lane jak psy po gebach, kobiety które przeżyły gwa//lt ,kobiety z 3 świata które dojadaja resztki ze stolu po mezu a nie laska której mąż chce tylko szczęśliwej rodziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama jestem kobieta ale nic mnie tak nie wkurza jak ludzkie cwaniactwo , w sensie ani nie polezie do pracy ani nie urodzi drugiego dziecka, kiedyś kobiety rodziły po 12 i żyły, teraz lenie babskie sieja propagande że kobieta która ma więcej niż dwoje dzieci to krowa rozplodowa bo nie chce im się ani rodzić ani robić  , najlepiej urodzić jedno dziecko i siedzieć z nim w domu do 18 roku życia, gardzę takim pasozytnictwem

A dlaczego Cię to wkurza? z czego to wynika? bo mi takie coś wisi jeżeli ja na tym nie cierpię. Dziwi mnie to wasze rozemocjonowanie cudzym życiem. Ja znam taką właśnie parę jak opisałaś i kompletnie nie czuję się upoważniona do oceny, nawet mnie to nie obchodzi i ciebie też nie powinno. Sorki ale dla mnie dziwna jest ta typowa polska postawa wielkiego "oceniatora" włażącego ludziom z buciorami w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jani Lane
2 minuty temu, Gość Gość , napisał:

Tak wszystkie leniwe panienki niech się tłumaczą wielkimi traumami , ty nie wiesz co to jest trauma nawet , makabre to przeżywają kobiety lane jak psy po gebach, kobiety które przeżyły gwa//lt ,kobiety z 3 świata które dojadaja resztki ze stolu po mezu a nie laska której mąż chce tylko szczęśliwej rodziny 

Nie, on nie chce szczęśliwej rodziny. On chce tylko swojego szczęścia, nie swojej żony. 

Poza tym, poród może być traumą. To, że ty tego nie wiesz i tego nie rozumiesz, to niczyja wina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość , napisał:

Tak wszystkie leniwe panienki niech się tłumaczą wielkimi traumami , ty nie wiesz co to jest trauma nawet , makabre to przeżywają kobiety lane jak psy po gebach, kobiety które przeżyły gwa//lt ,kobiety z 3 świata które dojadaja resztki ze stolu po mezu a nie laska której mąż chce tylko szczęśliwej rodziny 

Autor sam napisał o bardzo ciężkim porodzie żony i ja o nich konkretnie pisałam więc nie wiem o co się teraz plujesz. Rozumiem, że skoro jego żona nie była zgwałcona i nie jest lana po gębie to nie ma prawa mieć traumy po porodzie, bo przecież inne mają gorzej. Fajne te twoje wywody... takie nie za mądre. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A dlaczego Cię to wkurza? z czego to wynika? bo mi takie coś wisi jeżeli ja na tym nie cierpię. Dziwi mnie to wasze rozemocjonowanie cudzym życiem. Ja znam taką właśnie parę jak opisałaś i kompletnie nie czuję się upoważniona do oceny, nawet mnie to nie obchodzi i ciebie też nie powinno. Sorki ale dla mnie dziwna jest ta typowa polska postawa wielkiego "oceniatora" włażącego ludziom z buciorami w życie.

Bo do życia społecznego należy się przystosować, gdyby kazdy mial mentalnosc jak tego typu kobiety to byśmy mieszkali w lepiankach z goffna, bo tylko faceci by mieli obowiązki a gdzie druga część narodu damskiego ? Dlaczego jedna płeć ma leżeć i nawet nie urodzić dziecka a druga robić wszystko? Każdy człowiek musi mieć jakieś obowiązki, kobiety to nie są żadne księżniczki i też powinny sobie w życiu radzić a nie tylko czekać na gotowe i nie mieć żadnych obowiązków, z resztą feminy takie wyszczekane walczą o równość to zapraszam wszystkie pyskate kobiety się do tej równości przystosować i zakasac rękawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Autor sam napisał o bardzo ciężkim porodzie żony i ja o nich konkretnie pisałam więc nie wiem o co się teraz plujesz. Rozumiem, że skoro jego żona nie była zgwałcona i nie jest lana po gębie to nie ma prawa mieć traumy po porodzie, bo przecież inne mają gorzej. Fajne te twoje wywody... takie nie za mądre. 

 

 

Chcesz mi wmówić że dramatyzowanie z każdego powodu jest mądre? Kolejna drama queen co zlamany paznokieć 5 lat przeżywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Jani Lane napisał:

Nie, on nie chce szczęśliwej rodziny. On chce tylko swojego szczęścia, nie swojej żony. 

Poza tym, poród może być traumą. To, że ty tego nie wiesz i tego nie rozumiesz, to niczyja wina. 

No ale skoro kobieta w 3 świecie dojada resztki po mężu to ona nie ma prawa do swoich odczuć. Takie pieprzenie kre/tyna, 'bo inni mają gorzej'. Może warto żeby taki kre/tyn nigdy nie narzekał na zarobki i nie chciał podwyżki gdy inflacja  skoczy jak za Balcerowicza, bo przecież w 3 świecie ludzie pracują za dolara dziennie - no taka to logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banan
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chcesz mi wmówić że dramatyzowanie z każdego powodu jest mądre? Kolejna drama queen co zlamany paznokieć 5 lat przeżywa 

To nie jest dramatyzowanie z byle powodu. Jeśli nie łapiesz, to świadczy to tylko o tobie. Przykro mi. 

I jeszcze to porównanie ciąży do złamanego paznokcia... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, co za poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No ale skoro kobieta w 3 świecie dojada resztki po mężu to ona nie ma prawa do swoich odczuć. Takie pieprzenie kre/tyna, 'bo inni mają gorzej'. Może warto żeby taki kre/tyn nigdy nie narzekał na zarobki i nie chciał podwyżki gdy inflacja  skoczy jak za Balcerowicza, bo przecież w 3 świecie ludzie pracują za dolara dziennie - no taka to logika

Kre//tynem to jesteś ty bo akurat z zarobkami to prawda, Jeśli gospodarka jest w słabej kondycji tak jak nasza polska to podwyżki płac spowodują tylko podwyżki cen , ale trzeba niestety mieć pojęcie o świecie którego nie masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
1 minutę temu, Gość Banan napisał:

To nie jest dramatyzowanie z byle powodu. Jeśli nie łapiesz, to świadczy to tylko o tobie. Przykro mi. 

I jeszcze to porównanie ciąży do złamanego paznokcia... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, co za poziom. 

Już się tak nie rozczulaj nad sobą bo to się śmieszne robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Banan napisał:

To nie jest dramatyzowanie z byle powodu. Jeśli nie łapiesz, to świadczy to tylko o tobie. Przykro mi. 

I jeszcze to porównanie ciąży do złamanego paznokcia... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, co za poziom. 

No tak bo ciążę trzeba co najmniej porównać do rzezi wołyńskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banan
3 minuty temu, Gość Gość , napisał:

Już się tak nie rozczulaj nad sobą bo to się śmieszne robi 

 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No tak bo ciążę trzeba co najmniej porównać do rzezi wołyńskiej 

Skomentuję to tak:

XDDDDDDDDD

Poza tym, noe rozczulam się nad sobąbo w ciąży nigdy nie byłam i nie, zamierzam być. Po prostu mam mózg i korzystam z niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
1 minutę temu, Gość Banan napisał:

 

Skomentuję to tak:

XDDDDDDDDD

Poza tym, noe rozczulam się nad sobąbo w ciąży nigdy nie byłam i nie, zamierzam być. Po prostu mam mózg i korzystam z niego. 

Niestety tego nie widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo do życia społecznego należy się przystosować, gdyby kazdy mial mentalnosc jak tego typu kobiety to byśmy mieszkali w lepiankach z goffna, bo tylko faceci by mieli obowiązki a gdzie druga część narodu damskiego ? Dlaczego jedna płeć ma leżeć i nawet nie urodzić dziecka a druga robić wszystko? Każdy człowiek musi mieć jakieś obowiązki, kobiety to nie są żadne księżniczki i też powinny sobie w życiu radzić a nie tylko czekać na gotowe i nie mieć żadnych obowiązków, z resztą feminy takie wyszczekane walczą o równość to zapraszam wszystkie pyskate kobiety się do tej równości przystosować i zakasac rękawy 

A jak niby w zyciu społecznym przeszkadza taki model rodziny? Ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Nikt nie mówi że jakaś płeć ma leżeć i pachnieć i nie mówimy co by było gdyby, bo jak widzisz taki model nie jest dominujący. Powtarzam - jeżeli danej parze taki model życia pasuje, jeżeli nie naruszają państwowego  prawa to przestań histeryzować. Znam nawet taką parę jak Ferdek i Halinka. Facet od 38 lat nie pracuje. Ja się tej kobiecie dziwię ale żebym pałała nienawiścią do nich za to? 

Nie wiem, może jestem jakaś dziwna i chyba z domu to wyniosłam, że nie jestem taką wścibską Krychą, która przeżywa cudze życiorysy i koniecznie musi oceniać ludzi. Póki ktoś nie łamie prawa czy nie krzywdzi mnie tym to co mi do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chcesz mi wmówić że dramatyzowanie z każdego powodu jest mądre? Kolejna drama queen co zlamany paznokieć 5 lat przeżywa 

poród z powikłaniami to jest złamany paznokieć? 

Widać, że jesteś pustakiem bez mózgu. Mówimy o żonie autora, który sam napisał o ciężkim porodzie.

Coś ci powiem pryszczaty sebku. Rozetnij sobie fragment od jąder do odbytu to pogadamy. Ja właśnie tak pękłam od rozwarcia do obdytu, po 7 godzinach porodu, a na koniec dostałam krwotoku i tydzień na OIOM-ie przeleżałam. Nie no faktycznie przecież to to samo co złamany paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
21 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak bo ciążę trzeba co najmniej porównać do rzezi wołyńskiej 

Moja siostra miała np. rzucawkę, nie no to nic takiego dla ciebie  przecież. No i zdziwiłbyś się dzieciaku jak niektóre porody wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość , napisał:

Już się tak nie rozczulaj nad sobą bo to się śmieszne robi 

śmieszne to jest porównywanie powikłań okołoporodowych do złamanego paznokcia. 

A teraz spieeeeertalaj trollu, bo trollować to też trzeba umieć. Chyba już wolałam te historie o upokorzonej kochance męża albo o rosole z "rzeberek"  kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Banan napisał:

To nie jest dramatyzowanie z byle powodu. Jeśli nie łapiesz, to świadczy to tylko o tobie. Przykro mi. 

I jeszcze to porównanie ciąży do złamanego paznokcia... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, co za poziom. 

Nie karm trolla. Przecież to jest jakiś smarkaty nerd i przegryw bez znajomych, bez dziewczyny, który wchodzi na babskie fora i się wyżywa na kobietach, bo go żadna nie chce. Wielkie wywody o rodzinie i związkach. Który doświadczony człowiek by takie dyrdymały pisał? To taka rozrywka piwniczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ur3bbddjsmejxue

Poród to jest rozdzierający, ogromny ból. Naprawdę tego chcesz dla swojej biednej żony? Uspokoj się i ciesz że nie masz jakiegoś raka czy coś i daj kobiecie żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebdhdusijwnnduidje

O. D. P. I. E. R. D. O. L.   S. I. Ę. O. D.      S. W. O. J. E. J.      Z. O. N. Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Sama jestem kobieta ale nic mnie tak nie wkurza jak ludzkie cwaniactwo , w sensie ani nie polezie do pracy ani nie urodzi drugiego dziecka, kiedyś kobiety rodziły po 12 i żyły, teraz lenie babskie sieja propagande że kobieta która ma więcej niż dwoje dzieci to krowa rozplodowa bo nie chce im się ani rodzić ani robić  , najlepiej urodzić jedno dziecko i siedzieć z nim w domu do 18 roku życia, gardzę takim pasozytnictwem

Ty trollujesz czy taka głupia jesteś? Rodziły po 12 dzieci,a te dzieci harowaly w polu,przymieraly głodem , a ojciec miał prawo te dzieci razem z matką codziennie katować. Faktycznie cudne czasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie karm trolla. Przecież to jest jakiś smarkaty nerd i przegryw bez znajomych, bez dziewczyny, który wchodzi na babskie fora i się wyżywa na kobietach, bo go żadna nie chce. Wielkie wywody o rodzinie i związkach. Który doświadczony człowiek by takie dyrdymały pisał? To taka rozrywka piwniczaków.

A ty masz wąski światopogląd skoro obrażasz każdego kto nie ma takich samych poglądów jak ty , masz się za lepsza co nie oznacza że jesteś lepsza , mało inteligentny człowiek takich aspektów nie ogarnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×