Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaba

Male reczniki do kapieli

Polecane posty

Gość Gaba

To pewnie głupie pytanie, ale spodziewam się pierwszego dziecka, robię powoli wyprawkę i kupiłam ręcznik kąpielowy z kapturkiem, do kompletu były dołączone cztery malutkie reczniczki, wielkości 10x10. No i sie zastanawiam do czego takie malusienkie reczniczki można uzywac :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gaba napisał:

To pewnie głupie pytanie, ale spodziewam się pierwszego dziecka, robię powoli wyprawkę i kupiłam ręcznik kąpielowy z kapturkiem, do kompletu były dołączone cztery malutkie reczniczki, wielkości 10x10. No i sie zastanawiam do czego takie malusienkie reczniczki można uzywac :d 

Np do wycierania włosów, fałdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gaba napisał:

To pewnie głupie pytanie, ale spodziewam się pierwszego dziecka, robię powoli wyprawkę i kupiłam ręcznik kąpielowy z kapturkiem, do kompletu były dołączone cztery malutkie reczniczki, wielkości 10x10. No i sie zastanawiam do czego takie malusienkie reczniczki można uzywac :d 

To sa myjki. Czasem maja forme rekawiczki. Dorosli zagranica czesto tego uzywaja do mycia pod prysznicem. W Polsce sa malo popularne. Ja tez kiedys nie wiedzialam do czego one sa.

Mozesz umyc tym dziecku twarz i potem przemyc np. faldki, szyje, rece, pupe na przewijaku, zamiast codziennie wkladac cale do wanny. Duzo ludzi tak robi zamiast uzywac flaneli, tetry albo platkow z waty. Potem pluczesz, suszysz, rzucasz do kosza z praniem, itd.

Mozesz je tez miec pod reka jak bedziesz dawala stale posilki i czesto musiala wycierac buzie, szyje, dekolt, rece dziecka, jak bedzie sie uczylo samo jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myjki? Chyba tylko z nazwy. Przecież autorka napisała, że to ma wymiar 10 na 10, tego nawet do ręki nie weźmiesz. Prędzej na łatki do tego kąpielowego jak się przetrze. Chusteczki odświeżające są większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze ona po prostu zle napisala wymiary. Ale te mikro reczniki to sa zawsze myjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moze ona po prostu zle napisala wymiary. Ale te mikro reczniki to sa zawsze myjki.

Rozumiem o co ci chodzi, że to są myjki, tylko nie w tym rozmiarze. A jak ktos podaje wymiary, to niech poda przybliżone, b jednak jest różnica pomiędzy 10 cm, a na przykład 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej takiego małego bobasa wycierac ręcznikiem tetrowym jest cieniutki i milieciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×