Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DANIEL

Patologiczne podatki

Polecane posty

Abonament radiowo telewizyjny z przeznaczeniem na utrzymanie telewizji publicznej. Której tak naprawdę nikt w moim domu nie ogląda. 

Opłata za wywóz śmieci chociaż w mojej gminie pomimo segregacji i tak wszystko trafia na jedno wysypisko. 

Podatek drogowy w paliwie, chociaż za przejazd autostradą i tak muszę bulić jak za zborze. A moje drogi lokalne jak były dziurawe tak są dalej. 

W tym kraju nawet jak chcesz oddać coś komuś za darmo to fiskus ci skopie duuuupe podatkiem od darowizny. 

Więc co z tego że moja pensja w ciągu ostatnich lat wzrosła jak dużo więcej nie jestem w stanie za nią kupić. I to już nawet nie chodzi o wzrost cen produktów, tylko o wzrost różnych danin które czasem są tylko wymysłem ludzi oderwanych od rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No jakoś trzeba pozyskać kasę więc okradaja obywateli. Brawo dla głosujących na PiS! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

Dziś czytałam, że zwiększy się akcyza na alkohol, papierowy, że pożyczka kasę z rezerwy demograficznej. Wprowadza ZUS od zlecenia dla wszystkich i wiele innych bo szukają kasy na obietnice. Budżet miał być stabilny ale już brakuje na przyszły rok, a za to wszystko płacimy my 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Jeszcze podatek od deszczówki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo tu się coś proporcje odwróciły wspierania tych, którym się chce, na rzecz tych, którym się nie chce. I nie mam na myśli "trzynastki" dla emerytów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna81

Nie ma PODATKOW i nie bedzie.SKONCZ MARZYC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jako, ze rzad nie ma swoich pieniedzy a bawi sie w kupowanie glosow na koszt oglupialego suwerena, to suweren musi placic z kazdym rokiem wyzsze podatki. Te juz beda tylko rosly. Zapewne tez dojda nowe. Zazalenie nalezy skladac na Wiejskiej w Warszawie. To tam uchwala sie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze ze alkohol i papierosy beda drogie  . Alkohol jest tani zaaa tani w stosunku do cen  żywności . Jak ktoś jest oburzony ,ze wódka będzie droższa  tzn ze z niezłej patologi pochodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bardzo dobrze ze alkohol i papierosy beda drogie  . Alkohol jest tani zaaa tani w stosunku do cen  żywności . Jak ktoś jest oburzony ,ze wódka będzie droższa  tzn ze z niezłej patologi pochodzi. 

Ja jestem za, tylko, że prawda jest taka, że my tych pieniędzy z akcyzy nie zobaczymy. wszystko pójdzie do kieszonek różnych słupów, kolesi i całej reszty tej grandy. Tak było w każdym rządzie...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pis wprówadził ponad 30 podatków i ma zamiar wprowadzac kolejne, wszystko dzięki amebom umysłowym głosującym na nich, kraj ...i.

A swoja drogą pis to najbardziej antychrześcijańska, złodziejska i kłamliwa partia jaką pamiętam poniewaz żadna nie rujnowała tego kraju w tak szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×