Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co robię źle w związkach?

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie. Jestem po rozstaniu z facetem z którym byłam poltora roku. To kolejny zwiazek, który rozpadł się dzięki znajomym mojego faceta. I już sama nie wiem czy to moja wina, czy wybieram sobie takich partnerów. Zawsze każdy z nich wydawał mi się taki ułożony. 

Mój poprzedni związek, zaczął się normlanie, było między nami naprawdę dobrze dopóki nie poznałam jego dwóch przyjaciół. Widzialam, że koledzy mojego ex, krzywo na mnie patrzą, uswiadamiaja mu jak bardzo do siebie nie pasujemy, bo ja jestem zbyt grzeczna, nie imprezuje. Nie chciałam z jednym z nich pić wódki na imprezie, widziałam jak robi minki do mojego faceta. Namawiali go by wrocil do bylej, bo ja jestem taka i taka, w koncu do tego doszło. Dziewczyna jednego z nich stwierdziła, że mnie nie lubi bo się wywyzszam. Namawiali go by mnie nie szanował, przez co on coraz częściej się ze mną kłócil. W końcu się rozstalismy, a on na 2mies wrocil do bylej. W tym czasie jego koledzy próbowali mnie poderwać.

I to zdarzyło się już drugi raz. Boję się zaczynać kolejny zwiazek, bo czuje że znowu trafię na faceta, którego znajomi będą namawiać do rozstania i znowu zmarnuje czas. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhh

Spotykasz się z dziećmi nie z mężczyznami. Żaden dojrzały facet nie będzie słuchał tego co mówią mu koledzy, chyba że jest nimi zainteresowany. Znajomi go nie szanują, krytykują jego partnerkę, mówią mu z kim powinien byc. A d.... też mu podcieraja? O jakie jeszcze pozwolenia musi ich prosić? Po ile wy macie lat? Ty się ciesz że nie jesteś z tym dzieciakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×