Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozbieg

Faceci szukają w kobietach zalet a kobiety szukają w facetach wad

Polecane posty

Gość rozbieg

dlatego kobiety wybrzydzają, a faceci przygarną każdą sierote marysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Skąd takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bzdura

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Otóż to

Facet i w kocmołuchu stara się zobaczyć coś ładnego czy to fizycznie czy charakterologicznie

Kobieta natomiast w każdym facecie z miejsca szuka wad i na dodatek nie zawaha mu się ich wytknąć prosto w twarz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Pierwsze wrażenie (wygląd) jest bodźcem do chęci poznania , osobowość to kolejny etap , nie znam nikogo co drapnie wszystko co popadnie , byle tylko "mieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość abc napisał:

Pierwsze wrażenie (wygląd) jest bodźcem do chęci poznania , osobowość to kolejny etap , nie znam nikogo co drapnie wszystko co popadnie , byle tylko "mieć".

Bo takich ludzi nie ma, wszystko poznajemy w pierwszej kolejności  przez zmysły, to one pierwsze decydują, od potraw przez krajobrazy po drugiego człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo takich ludzi nie ma, wszystko poznajemy w pierwszej kolejności  przez zmysły, to one pierwsze decydują, od potraw przez krajobrazy po drugiego człowieka. 

Zgadza się  przyznasz jednak , że kolejność zmysłów należy uporządkować , wzrok ewentualnie węch uruchamia się automatycznie .

Oczywiście tyczy się to kontaktu face to face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Wzrok przy pierwszym wrażeniu odgrywa decydującą rolę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbieg
4 godziny temu, Gość abc napisał:

Skąd takie wnioski?

Uważna obserwacja gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki

Nawet w bajkach faceci biorą sieroty, książe Kopciuszka, książe śpiącą Królewne itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Otóż to

Facet i w kocmołuchu stara się zobaczyć coś ładnego czy to fizycznie czy charakterologicznie

Kobieta natomiast w każdym facecie z miejsca szuka wad i na dodatek nie zawaha mu się ich wytknąć prosto w twarz

 

No i dobrze, nie są zdesperowane, więc mają jakieś wymagania.  Nie lecą na byle co, jak wyglodniały kundel, czyli jak wy 🙂 

Wy szukacie jedynie "zpchaj.dziury" byleby mieć regularny seks- żenujace i prostackie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
6 godzin temu, Gość rozbieg napisał:

Uważna obserwacja gatunku

Płeć jest bez znaczenia , każdy kto czuje , że ma możliwość wyboru szuka przede wszystkim doznań wzrokowych dlatego wygląd ma ogromne znaczenie. 

Ważne jest w jakim celu poszukujemy , na szybkie bzykanko nadaje się chyba każdy , na dłuższy dystans stawiamy większe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
6 godzin temu, Gość gość napisał:

No i dobrze, nie są zdesperowane, więc mają jakieś wymagania.  Nie lecą na byle co, jak wyglodniały kundel, czyli jak wy 🙂 

Wy szukacie jedynie "zpchaj.dziury" byleby mieć regularny seks- żenujace i prostackie. 

Prawda 👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Znam wiele kobiet które łapną byle co , żeby dziu... zapchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MI
11 godzin temu, Gość rozbieg napisał:

Uważna obserwacja gatunku

Raczej w Polsce. Wynika to ze statystycznej urodziwości Pań i no cóż... małej urodziwości mężczyzn (wiem, wiem widzą się o wiele lepiej niż wyglądają, nawet psycholodzy to udowodnili - to kwestia ego). Może nawet nie urodziwości, ale kwestia ubioru i czystości. A jak wcześniej wspomniało WZROK to pierwszy bodziec. To kobiety mają chodzić tylko na randki w ciemno? Mężczyzna chce nacieszyć oko, a kobieta co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE

Mój kolega wczoraj powiedział, że nie będzie się spotykał z (piękną i inteligentną) kobietą, bo się zorientował, że ma krzywe palce u stóp. To by było na tyle, jeśli chodzi o wasze szukanie zalet w kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
17 godzin temu, marawstala napisał:

Być może chodzi o ten zbiór wad który najmniej szkody przynosi... 

a jaki to? bycie badboyem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monki
5 godzin temu, Gość Aga napisał:

Prawda 👏👏

bzdura totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u góry
1 godzinę temu, Gość mała MI napisał:

Raczej w Polsce. Wynika to ze statystycznej urodziwości Pań i no cóż... małej urodziwości mężczyzn (wiem, wiem widzą się o wiele lepiej niż wyglądają, nawet psycholodzy to udowodnili - to kwestia ego). Może nawet nie urodziwości, ale kwestia ubioru i czystości. A jak wcześniej wspomniało WZROK to pierwszy bodziec. To kobiety mają chodzić tylko na randki w ciemno? Mężczyzna chce nacieszyć oko, a kobieta co?

Kobieta to dodatek do faceta, nawet w bibli tak napisane. Kobieta nie powinna być próżna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almon
7 minut temu, Gość EEE napisał:

Mój kolega wczoraj powiedział, że nie będzie się spotykał z (piękną i inteligentną) kobietą, bo się zorientował, że ma krzywe palce u stóp. To by było na tyle, jeśli chodzi o wasze szukanie zalet w kobietach.

To kolega wybredny jak stara panna, ale widocznie proste palce u nóg są dla niego ważnym atutem nie do przeskoczenia. Troche nietypowe ale takie ma wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawd

Mezczyzni maja inne sklonnosci seksualne od kobiet, przewaznie do mlodszych - mlode jest ładne i nie oznacza to żadnej checi krzywdzenia, natomiast seksualnosc kobieca jest inna, jest krzywdząca, pasożytnicza, kobieta chce jak najwiecej dostac róznego rodzaju korzyści co wiąże sie z jej poczuciem atrakcyjności i już na tym etapie powinneś sie obudzić, krzywdzi kobieta, nie mężczyzna. Ped0filia - poprawnie pedoseksualizm, to pociąg seksualny do dzieci, czy zauważyłeś, że czworaczkujące dzieci nie podniecają mężczyzn? bo tak naprawde pedoseksualizm nie istnieje - nie ma ped0filów, a jeśli już są to marginalne zjawiska, choć u kobiet może powszechniejsze - im sie wybacza prawda, np kobieta ocierająca dzieckiem o swoją pochwe - w tym momencie powinniście chcieć śmierci dla niej ??.
 Kara w latach wiezienia, glosy zagrzewajace do tortur, śmierci? - oprzytomniej, czy dla ciebie naprawde stała sie wielka tragedia bo jedna ze storn w seksie miała za mało lat?? a druga strona dużo więcej? i był to mężczyzna? a jeśli kobieta, to czemu uznawanie kobiety, że dałe nagrode? Bo taka jest kultura feministyczna, tak sie ułożyło, że wszystko co złe jest adresowane pod kierunkiem mężczyzn, w reklamie, teledysku zawsze mężczyzna jest szturchany przez kobiete, fizycznie, czy słownie. Skoro widzsisz codziennie taki obraz, zaczyna ci sie samo kodowanie, że widocznie tak jest, mężczyzni są zli, kobiety krzywdzone. W takim razie spytasz, skoro tylko tak sie mówi to chyba tak jest ?? Jak sie może już zorientowałeś, kobieta to czysto egoistyczna konstrukcja, niestety zaczynasz to rozumieć po jakimś czasie, a wtedy przeważnie też jestes uwikłany w związek, więc obowiązki nie pozwalają ci nawet myśleć o życiu, tymczasem egoistyczne kobiety dążą do ekspansji, każda z nich zachowuje sie praktycznie identycznie, robią z mężczyzn ped0filów, bo nie mogą sie pogodzić, że woli młodszą, wykorzystywaczy, czy nieudaczników - bo są skupione jedynie na swym egoizmie, słodzą same sobie, fałszują statystyki dotyczące wypadków, czy pobić. Jesli nie zrozumiesz, że kobieta jest wrogiem mężczyzny, którego należy zniszczyć, bedziesz tkwił w kulturze jaką masz przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość haha napisał:

a jaki to? bycie badboyem?

chodzi o wady które jesteś w stanie znieść... konkretów tu nie podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE
23 minuty temu, Gość almon napisał:

 To kolega wybredny jak stara panna, ale widocznie proste palce u nóg są dla niego ważnym atutem nie do przeskoczenia. Troche nietypowe ale takie ma wymogi.

No i ok, nie bronię mu, każdy sam decyduje, co jest dla niego atrakcyjne, a co nie - ale nikt mi nie wmówi, że mężczyźni nie wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sann

kobiet jest 100 na 120 mezczyzn, wiec dlatego baby sa takie wygadane ze oh i ah my we wszystkim jestesmy do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gii
11 minut temu, Gość sann napisał:

kobiet jest 100 na 120 mezczyzn, wiec dlatego baby sa takie wygadane ze oh i ah my we wszystkim jestesmy do przodu

co ty píerdolisz? Przy narodzeniu statystyka jest 1.03 chłopców na 1 dziewczynke. A że samce to de.bile i częściej giną ( szczególnie w PL ) to szybko się to obniża poniżej 1.0 i już w wieku nastoletnim jest to 0.90 do 1, czyli więcej kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 godzinę temu, Gość EEE napisał:

Mój kolega wczoraj powiedział, że nie będzie się spotykał z (piękną i inteligentną) kobietą, bo się zorientował, że ma krzywe palce u stóp. To by było na tyle, jeśli chodzi o wasze szukanie zalet w kobietach.

No dokładnie. Albo jak się potafią przyczepić do ponadprzeciętnie  ładnej, szczupłej kobiety, bo np. ma mały biust. O sobie już nie wspomnę, bo choruję na lipodemię, przez co mam grube nogi, ręce i duży zad (to ostatnie to teoretycznie jest zaletą, ale chyba nie w tym kraju) i faceci jakoś zamiast docenić co we mnie ładne to czepiali się tych grubych nóg. Jak byłam szczuplejsza to i za mały biust mi się obrywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
3 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

 bo choruję na lipodemię, .

Samo zdiagnozowaną dodajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość ccc napisał:

Samo zdiagnozowaną dodajmy.

Co z tego? Mam wszelkie objawy tej choroby, leczyć się tego nie da, będę zbierać na liposukcje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×