Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin 89

Samotny 30 latek

Polecane posty

Gość Marcin 89

Hejka są tu jeszcze tjakieś kobiety które podniosły by mnie na duchu ?:(  Jestem załamany i nie wiem gdzie sie zgłosić o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jakiego rodzaju pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

Rozmowa wystarczy,jestem w tragicznej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Marcin 89 napisał:

Rozmowa wystarczy,jestem w tragicznej sytuacji 

Ok opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nadal nie wiadomo z czym dokładnie masz problem. Zamierzasz pisać, jak większość kafeterian, że wszystkie kobiety są złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ok opowiadaj

A z kim mam przyjemnośc rozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38,5

O tej porze kobiety to zajęte karierą albo 500+ 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ex

4 minuty temu, Gość Marcin 89 napisał:

A z kim mam przyjemnośc rozmawiać ?

Z kobietą w podobnym wieku do Twojego, chętnie Ciebie posłucham. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ex

Z kobietą w podobnym wieku do Twojego, chętnie Ciebie posłucham. 🙂

Miło  z twojej strony 🙂 problem tkwi w tym ze kobieta która bardzo mocno kochałem zdradziła mnie w sposób ciezki,zdradzała mnie pól roku bedąc ze mną,spotykalismy sie i widziałem ze cos jest nie tak 😞 zrobiła mi straszne swiństwo a ja nadal ja kocham,pytanie czy ja normalny jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Marcin 89 napisał:

Miło  z twojej strony 🙂 problem tkwi w tym ze kobieta która bardzo mocno kochałem zdradziła mnie w sposób ciezki,zdradzała mnie pól roku bedąc ze mną,spotykalismy sie i widziałem ze cos jest nie tak 😞 zrobiła mi straszne swiństwo a ja nadal ja kocham,pytanie czy ja normalny jestem ?

To normalne co czujesz, jesteście jeszcze razem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
8 minut temu, Gość Marcin 89 napisał:

Miło  z twojej strony 🙂 problem tkwi w tym ze kobieta która bardzo mocno kochałem zdradziła mnie w sposób ciezki,zdradzała mnie pól roku bedąc ze mną,spotykalismy sie i widziałem ze cos jest nie tak 😞 zrobiła mi straszne swiństwo a ja nadal ja kocham,pytanie czy ja normalny jestem ?

Kurcze co z tymi ludźmi teraz się dzieje 😔 czy już nikt nie potrafi żyć normalnie tylko robi drugiej osobie krzywdę? Jesteś normalny nie martw się... Ta kobieta to jakaś..... Ehh szkoda nawet gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

Od miesiaca nie jesteśmy,dałem sobie spokój jak znalazłem jej profil na tinder (portal randkowy) załozyłem konto jako jakis gośc,napisałem i nasciemniałem ze mam firme i tp,zapytałem o spotkanie i nie zastanawiała się nawet odrazu przyjeła zaproszenie.

Jaki ten swiat jest ...any czemu akurat mnie to dopadło  ? Kocham ja a ona mi takie zeczy robi 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

Już miałem sie targnąc na życie bo swiata nie widziałem po za nia 😞 ale nie bede zył dalej i nosił ja w sercu...ciezkie to strasznie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
2 minuty temu, Gość Marcin 89 napisał:

Już miałem sie targnąc na życie bo swiata nie widziałem po za nia 😞 ale nie bede zył dalej i nosił ja w sercu...ciezkie to strasznie 😞

Nie Ty jeden masz takie myśli... Bardzo Ci współczuję ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
3 minuty temu, Gość Rosa napisał:

Nie Ty jeden masz takie myśli... Bardzo Ci współczuję ☹️

Dziekuje i wspólczuje tobie również 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

Jakis kontakt dałabyś do siebie ? Pogadalibysmy sobie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
6 minut temu, Gość Marcin 89 napisał:

Dziekuje i wspólczuje tobie również 😞 

😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
Przed chwilą, Gość Rosa napisał:

😢

Dziekuje za rozmowe,lżej mi sie strasznie zrobiło,kochana jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
2 minuty temu, Gość Marcin 89 napisał:

Dziekuje za rozmowe,lżej mi sie strasznie zrobiło,kochana jesteś

Wiem przez co przechodzisz bo niedawno też spotkało mnie coś podobnego. Wiem jaka pustkę się wtedy czuje.. Do teraz czuję jakbym stracila część siebie, czegos mi brak. Nie widzę sensu w niczym... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
Przed chwilą, Gość Rosa napisał:

Wiem przez co przechodzisz bo niedawno też spotkało mnie coś podobnego. Wiem jaka pustkę się wtedy czuje.. Do teraz czuję jakbym stracila część siebie, czegos mi brak. Nie widzę sensu w niczym... 

Dokładnie,rozumię cie w każdym szczegule,miłosc potrafi być naprawde ciężka. Ok mamy po pietnascie lat i pierwsza miłoś nie ma znaczenia. Powiem ci ze jak znajde sobie kobiete to ta byłą bede miał w serduszku bo nie da sie zapomnieć miłośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
3 minuty temu, Gość Marcin 89 napisał:

Dokładnie,rozumię cie w każdym szczegule,miłosc potrafi być naprawde ciężka. Ok mamy po pietnascie lat i pierwsza miłoś nie ma znaczenia. Powiem ci ze jak znajde sobie kobiete to ta byłą bede miał w serduszku bo nie da sie zapomnieć miłośći

Właśnie myślę to samo że chyba nigdy o nim nie zapomnę.. I bede za nim ciągle tęsknić.. To jest okropne że mimo tego bólu jaki nam wyrządzili nadal czujemy do nich to co czujemy😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
5 minut temu, Gość Rosa napisał:

Właśnie myślę to samo że chyba nigdy o nim nie zapomnę.. I bede za nim ciągle tęsknić.. To jest okropne że mimo tego bólu jaki nam wyrządzili nadal czujemy do nich to co czujemy😔 

Dokładnie,rozumie cię doskonale 😞 Powiedz mi skadz pochodzisz ? Ja z Lubelskiego okolice lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
2 minuty temu, Gość Marcin 89 napisał:

Dokładnie,rozumie cię doskonale 😞 Powiedz mi skadz pochodzisz ? Ja z Lubelskiego okolice lublina

Z lubuskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Na roksie fajne dziewuszki są także wiesz łap telefon dzwoń zamawiaj bo jest weekend, a z pełnym worem nie będziesz siedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

W delegacji kiedys byłem w zielonej górze 🙂 Fajnie tam u was jest,znacznie lepiej jak w moich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
Przed chwilą, Gość xxx napisał:

Na roksie fajne dziewuszki są także wiesz łap telefon dzwoń zamawiaj bo jest weekend, a z pełnym worem nie będziesz siedział. 

Człowieku wolałbym do końca zycia konia walic jak z ...ami się zadawać, nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89

Rosa jesteś ? szkoda by było że urwie się nam kontakt 😞 miło się rozmawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa
5 minut temu, Gość Marcin 89 napisał:

W delegacji kiedys byłem w zielonej górze 🙂 Fajnie tam u was jest,znacznie lepiej jak w moich stronach

Ja nie byłam tam u was więc porównania nie mam, ale ludzie tacy sami jak wszędzie. Mówiłeś że od miesiąca nie jesteście razem wiesz ja z tamtym nie jestem dłużej a dalej czuję się fatalnie😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 89
1 minutę temu, Gość Rosa napisał:

Ja nie byłam tam u was więc porównania nie mam, ale ludzie tacy sami jak wszędzie. Mówiłeś że od miesiąca nie jesteście razem wiesz ja z tamtym nie jestem dłużej a dalej czuję się fatalnie😔

Poprostu kochasz go nadal,powiedz mi czy on ma inna czy jest sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa

Nie mam pojęcia.. Nie mam z nim kontaktu 😔 myślę że on i tak się tym nie przejmuje... Gorzej ze mną... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×