Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie w Polsce się budować?

Polecane posty

Gość Gość

Żeby było niby na wsi, a blisko miasta? Żeby internet śmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom

To świętokrzyskie na łysej górze 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom

A tak poważnie to kupujesz antenę KIERUNKOWA lub DOOKOLNA  i stawiasz obok domu i tym sposobem wzmacniasz sile sygnału z nadajnika BTS . Jeden problem mniej 

A każde miasto posiada w kolo wsie . Czyli cała POLSKA 

Ja tez nie wiem gdzie jeszcze pobudować sie dokładnie . Wybieram podlaskie , lubelskie , mazowieckie . I koniecznie na wsi , z dala od zabudowań z minimum 5 h ziemi . Taka muszę działkę sobie minimum kupić . Aby tylko prąd niedaleko byl . I koniecznie ładne widoki z działki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żeby było niby na wsi, a blisko miasta? Żeby internet śmigał.

Nigdzie, Polska i tak już jest za bardzo zabudowana, to jest chore bo w porównaniu z innymi krajami nie ma prawie w góle przestrzeni a resztka która pozostała jest notorycznie niszczona i i zabudowywana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żeby było niby na wsi, a blisko miasta? Żeby internet śmigał.

Polecam okolice na granicy łódzkiego z mazowieckim, wzdłuż dawnej trasy W-Z. Dobry dojazd do stolicy i przy każdym prawie wiekszym węźle komunikacyjnym dobry zasięg. Po zakupie odpowiedniej działki można koszty budowy zbić o połowę tegi co na terenach przylegajacych bezpośrednio do stolicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba raczej tam gdzie masz prace i krewnych. Jak sobie inaczej wyobrazasz? Wyniesc sie w przypadkowe miejsce bez dobrze platnej pracy i pomocy bliskich wrazie koniecznosci? No chyba, ze jestescie samozatrudnieni i stac was na opiekunke w kryzysowych sytuacjach, albo macie duze dzieci, ktore same zostaja w domu, ugotuja, upiora itd. Inaczej pomysl zupelnie bez sensu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekejd

Nigdzie w Polsce. Polska to Afryka Europy. Ja się wybudowałam się na zachodzie Europy i to była najlepsza decyzja w moim życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×