Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokMyslenia

Lekcja wF

Polecane posty

Siemka, na lekcji wf mam mega problem, ponieważ moja koleżanka zdejmuje stanik, lub go nie ma i jak usiądzie, to widać jej piersi z góry, a jak bluzka inaczej się ułoży to też można zobaczyć sutka.

Nie wiem co mam zrobić, ponieważ wtedy dostaje mega podniecenia  i mam odrazu fantazje, ciągle też zerkam na jej piersi i czuję, że muszę sobie zrobić dobrze, ale chodzić ciągle co lekcje do toalety, to podejrzana sprawa :/.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
6 minut temu, TokMyslenia napisał:

Siemka, na lekcji wf mam mega problem, ponieważ moja koleżanka zdejmuje stanik, lub go nie ma i jak usiądzie, to widać jej piersi z góry, a jak bluzka inaczej się ułoży to też można zobaczyć sutka.

Nie wiem co mam zrobić, ponieważ wtedy dostaje mega podniecenia  i mam odrazu fantazje, ciągle też zerkam na jej piersi i czuję, że muszę sobie zrobić dobrze, ale chodzić ciągle co lekcje do toalety, to podejrzana sprawa :/.

 

 

normalna rzecz .. ja też ściągałam i czasami przyciągałam wzrok chłopców bo to ten okres, kiedy chce się podpatrzeć dziewczynę na żywo ...jeśli nie możesz, zrób sobie dobrze ręką.... a najlepiej (nie wiem ile masz lat) znajdź sobie stałą dziewczynę tylko raczej uważajcie i bawcie się jedynie rączkami i ustami bo jak przypuszczam na pełen seks to u was zbyt wcześnie.... I uważaj aby twoja sperma nie spadała na jej niunie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w moim wieku seks, to już raczej normalna rzecz, nie mogę sobie znaleźć dziewczyny, a spytać się jej czy by mi zrobiła loda, lub dała siebie podotykać chociaż, to ryzykowna rzecz, jakoś muszę sobie radzić z ukrywaniem sterczącego członka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TokMyslenia napisał:

No w moim wieku seks, to już raczej normalna rzecz, nie mogę sobie znaleźć dziewczyny, a spytać się jej czy by mi zrobiła loda, lub dała siebie podotykać chociaż, to ryzykowna rzecz, jakoś muszę sobie radzić z ukrywaniem sterczącego członka 😕

Jak nie zapytasz to się nie dowiesz co mogłeś stracić albo zyskać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×