Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutnaminka

Czemu on nie mówi?

Polecane posty

Gość Smutnaminka

Spotykam się z facetem ogólnie tylko na seks. Chodzi o to że udaje że nie ma żony a wiem że ma... Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka

UP up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś pomoze

?????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbor
35 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Spotykam się z facetem ogólnie tylko na seks. Chodzi o to że udaje że nie ma żony a wiem że ma... Co o tym myślicie? 

Ty jesteś durna czy tylko udajesz? mało wolnych na seks i związek? czemu tak nisko upadłaś dziecino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Spotykam się z facetem ogólnie tylko na seks. Chodzi o to że udaje że nie ma żony a wiem że ma... Co o tym myślicie? 

może wstydzi się bo jest upośledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
6 minut temu, Gość melbor napisał:

Ty jesteś durna czy tylko udajesz? mało wolnych na seks i związek? czemu tak nisko upadłaś dziecino?

Możesz już nie dowalac mi? Trudno stało się. Próbowałam to zakończyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trolle i nie tylko

To stalker/ka pisze jako smutna.twoja ,BleJakZwykle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wiesz że ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka

Dowiedziałam się od mojej znajomej jej facet go zna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Smutnaminka napisał:

Dowiedziałam się od mojej znajomej jej facet go zna 

Rozmawiałaś z nim na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbor
13 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Możesz już nie dowalac mi? Trudno stało się. Próbowałam to zakończyć 

po co to wogóle zaczełaś? jak można tak nisko upaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKa
6 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Dowiedziałam się od mojej znajomej jej facet go zna 

moża na drugi raz troche więcej powinnaś się o kimś dowiedzieć przed dawaniem doopy, bo wyszłaś na desperatke i doopodajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
8 minut temu, Gość melbor napisał:

po co to wogóle zaczełaś? jak można tak nisko upaść?

Ja nie chciałam nic więcej ale wkurza mnie tylko fakt że udaje że nie ma żony przecież nie traktuje jego poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozmawiałaś z nim na ten temat?

Nie bo nie mam odwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość melbor napisał:

po co to wogóle zaczełaś? jak można tak nisko upaść?

A co jakby nawet z nim nie spała, co to zmienia? Konkretnie pytam, co to zmienia? Dla żony coś zmienia?Myślisz, że jak złodziej nie kradnie bo nie ma okazji to jest uczciwy, czy jednak nadal jest złodziejem?  Po co żonie zdrajca? Kto chce być żoną faceta, który nie zdradził bo dostał kosza, no kto chce takiego trzymać w domu, desperatka i ido.tka,  Jako żona nigdy bym nie chciała by mąż był mi wierny tylko dlatego, że inne go nie chcą kijem tknąć, taka wierność to i tak plucie żonie w twarz, ale widzę, że wielu to nie przeszkadza i one uczą szacunku do siebie, hehe, uczy ślepy o kolorach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka

Jaka desperatke? Przecież nie latam za nim to tylko seks. Przeżywacie ten seks jakby to było coś strasznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Nie bo nie mam odwagi. 

Ty nie masz odwagi ?Dlaczego,bo co obrazi się na Ciebie 😂czy co ?Ja na twoim miejscu już dawno bym mu to wywaliła prosto w twarz.Przeciez to zwykły klamczuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A co jakby nawet z nim nie spała, co to zmienia? Konkretnie pytam, co to zmienia? Dla żony coś zmienia?Myślisz, że jak złodziej nie kradnie bo nie ma okazji to jest uczciwy, czy jednak nadal jest złodziejem?  Po co żonie zdrajca? Kto chce być żoną faceta, który nie zdradził bo dostał kosza, no kto chce takiego trzymać w domu, desperatka i ido.tka,  Jako żona nigdy bym nie chciała by mąż był mi wierny tylko dlatego, że inne go nie chcą kijem tknąć, taka wierność to i tak plucie żonie w twarz, ale widzę, że wielu to nie przeszkadza i one uczą szacunku do siebie, hehe, uczy ślepy o kolorach. 

Tylko on sypia teraz regularnie że mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty nie masz odwagi ?Dlaczego,bo co obrazi się na Ciebie 😂czy co ?Ja na twoim miejscu już dawno bym mu to wywaliła prosto w twarz.Przeciez to zwykły klamczuch.

Nie obrazi się na mnie bo to raczej on wydzwania do mnie i smsuje nawet jak ja nie odpisuje. Po prostu nie wiem czemu ten fakt tak zataja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Smutnaminka napisał:

Jaka desperatke? Przecież nie latam za nim to tylko seks. Przeżywacie ten seks jakby to było coś strasznego 

Kobieto puka Cię żonaty facet o czym Ty doskonale wiesz i Ty mówisz że to nic strasznego.Przeciez świadomie to robisz.Chciala byś być na miejscu jego żony?Nie sądzę. Pamiętaj tylko że karma zawsze wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Smutnaminka napisał:

Nie obrazi się na mnie bo to raczej on wydzwania do mnie i smsuje nawet jak ja nie odpisuje. Po prostu nie wiem czemu ten fakt tak zataja. 

Bo znalazł naiwną którą mu wierzy i jeszcze daje du......y🙈masakra 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kobieto puka Cię żonaty facet o czym Ty doskonale wiesz i Ty mówisz że to nic strasznego.Przeciez świadomie to robisz.Chciala byś być na miejscu jego żony?Nie sądzę. Pamiętaj tylko że karma zawsze wraca...

A on to co? Święty? Nic o tym mi nawet nie powiedział, rozumiem jakby powiedział,, mam żonę nie przeszkadza ci to,,? Teraz każda będzie bronić mezusia który taki święty jest fajnie tylko ze się nie chwali żona.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo znalazł naiwną którą mu wierzy i jeszcze daje du......y🙈masakra 🙄

Nie jestem naiwna koleżanko. Akurat zonaci są najgorsi, sami zonki maja w domu a kochankom nie pozwalają na żadne spotkania z facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Smutnaminka napisał:

A on to co? Święty? Nic o tym mi nawet nie powiedział, rozumiem jakby powiedział,, mam żonę nie przeszkadza ci to,,? Teraz każda będzie bronić mezusia który taki święty jest fajnie tylko ze się nie chwali żona.. 

Nie on też nie jest święty, oboje jesteście siebie warci.On że wali żonę po rogach Ty że wiesz o tym i dalej mu dajesz.Trafił swój na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie on też nie jest święty, oboje jesteście siebie warci.On że wali żonę po rogach Ty że wiesz o tym i dalej mu dajesz.Trafił swój na swego.

Mogłabym być naiwną i wierzyć że jest sam z ma dziecko i żonę w domu. Więc kto tu jest ten zły ja byłam przy ołtarzu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Smutnaminka napisał:

Mogłabym być naiwną i wierzyć że jest sam z ma dziecko i żonę w domu. Więc kto tu jest ten zły ja byłam przy ołtarzu? 

On się na męża nie nadaje, więc czy będziesz z nim sypiac czy nie to i tak on jest jaki jest i takiego go żona ma. Jedna rzecz: patrz pierwsze zdanie, nie angażuj się, zwiewaj zanim pojawia się uczucia, bo będziesz drugą poszkodowaną, taki typ to jest w sam raz na raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Mogłabym być naiwną i wierzyć że jest sam z ma dziecko i żonę w domu. Więc kto tu jest ten zły ja byłam przy ołtarzu? 

Do tanga (czytaj seksu)trzeba dwojga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

On się na męża nie nadaje, więc czy będziesz z nim sypiac czy nie to i tak on jest jaki jest i takiego go żona ma. Jedna rzecz: patrz pierwsze zdanie, nie angażuj się, zwiewaj zanim pojawia się uczucia, bo będziesz drugą poszkodowaną, taki typ to jest w sam raz na raz. 

Dwa razy próbowałam zakończyć to on przyjeżdżał do mnie i tak omamił że znowu był seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaminka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do tanga (czytaj seksu)trzeba dwojga 

Oczywiście dwojga więc nie rozumiem tych babek które brońia mezow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Smutnaminka napisał:

Oczywiście dwojga więc nie rozumiem tych babek które brońia mezow. 

Może nie tyle bronią mężów co nie potrafią zrozumieć dlaczego Ty w brniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×