Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucyka

On jest pedałem

Polecane posty

Gość Lucyka

Cześć,

Nie wiem po co to pisze, ale może ktoś mi pomoze.

Mam 34 lata, on też, mamy syna nastolatka. Nie sypiamy ze sobą od 10 lat. Właściwie przestaliśmy krótko po urodzeniu dziecka. Dziecko było wpadką, przynajmniej ja tak sądziłam... Teraz już nic nie wiem.

 

Znamy się od wcześniej młodości, był moja licealną miłością. Jak poszłam na studia to zaczęło się rozpadać i wtedy wpadłam z nim. Wymyślił że będziemy mieszkać u jego rodziców na piętrze. Szybko jedna przeniósł się do rodziców na dół, do swojego starego pokoju, a ja i syn zostaliśmy na górze. Nie widziałam w tym złego, bo noworodek wymagał skupienia, a on mógł się wyspać. Zmienialiśmy się w opiece, dzięki czemu ja też się wysypislam.. 

Do współżycia nie chciał wrócić mimo mojej gotowości. Współżycie było kiepskie. Nie miałam nigdy orgazmu. Nie dało się go mieć. Moja waga po ciąży to 50 kg, szybko doszłam do siebie, forma była super..

ciągle wymawiał się. Mówił że jestem gruba, nieczuła, że po ciąży się nie sypia już ze sobą. Mieliśmy wtedy po 23 lata... 

W szkole przyjaźnił się z chłopakiem pedałem. Ja tez zresztą... Byliśmy we trójkę znajomymi. Nie miałam nic przeciwko.. potem doszła moja koleżanka. Była nas 4.

 

Seks z nim nie był przyjemnością. Nie pozwalał się dotykać. Nie dotykał mnie. Bolało mnie. Nie miałam szans chcieć mimo że chciałam... 

Potem mówił że się brzydzi, że nie może na mnie patrzeć. Był wierny. Żadnych kobiet na boku. Nie miał kolegów. Po pracy do domu. Potem zaczął wychodzić z dziewczynami z pracy które mają wagę słonia..  znam je. Zabierz go do kina i na karty.

Mówi że uwielbia kobiety. Gdy pytam czy jest ..., mówi że go to obraza ale jakoś tego nie widzę. W końcu przymuszany do opowiedzenia się, zerwał ze mną. W ciągu jednego tygodnia kupił sobie mieszkanie!! Wyniósł się i zostawił mnie na piętrze ze swoimi rodzicami. Planował to..

Mówi że nie chce wrócić bo mnie nie kocha. Że kocha kobiety, że to nieprawda.

Meritum: kolega z klasy którego spotkałam powiedizal mi że dziwi się że jesteśmy razem i mamy dziecko, bo... To do niego nie pasuje.. 

Potem zobaczyłam że dziwnie się zachowuje w stosunku do mężczyzn. Jest bardzo uległy, pomocny. jakby.. to były kobiety dla niego.. 

 

Na propozycje seksu ucieka z krzykiem. Wstydzi się mężczyzn, peszy. Szuka raczej koleżanek. Ciągle z koleżankami. Nigdy z takimi kobiecymi. Zawsze te dziewczyny mają jakieś dziwne wady.. grube, wariatki, brudaski, trzepniete, samotne.. ale nigdy zwykłe.  Najczęściej grają w karty i jedzą pizzę. Lub grają na komórkach. 

Po tylu latach nie mam żadnych dowodów by był ciotą, ale czytam historię w necie o takich układach i bardzo pasują. Wręcz widzę w nich siebie.

Nie mogę uwierzyć że mogłam tego nie zauważyć.

W domu był uczynny, opiekuńczy, rodzinny. Zarabiał. Kocham dziecko. Żartowniś.

Dodam że nie miał nigdy - normalnych, męskich kolegów, zawsze takich z pogranicza, o ile w ogóle...

 

W poważnej rozmowie o nas twierdzi że nigdy przy mnie nie był sobą, że go zgnoioam, że chce być wreszcie soba,.

Jestem przeciwniczką pedalstwa. On o tym wie. Swojego czasu włączyłam o penalizację tego rodzaju zaburzeń. Myślę że się mnie boi...

Wariuje. Mogłam tego nie widzieć?

Mogłam być aż tak lsepa

Proszę powiedzcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rus

To bardzo dziwny układ, myśle że ty jako młoda dziewczyna nie wiedziałaś jak związek ma wyglądać. Kiepski seks a jednak to z nim robiłaś. Po uodzeniu się z sobą nie sypia? To dziwne stwierdzenie przez niego. Dziwny człowiek. Jak ty mogłaś się nie kapnąć? Po prostu nie miałaś porównania. Co dalej z tym?

10 lat bez seksu? Ty nikogo nie miałaś przez ten czas? żyjesz bez seksu? Kobieta 34 lata to burza hormonów, jak to możliwe? Dziwni oboje jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka

A o ślubie przed ołtarzem w kościele to nie myśleliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyka
17 godzin temu, Gość rus napisał:

To bardzo dziwny układ, myśle że ty jako młoda dziewczyna nie wiedziałaś jak związek ma wyglądać. Kiepski seks a jednak to z nim robiłaś. Po uodzeniu się z sobą nie sypia? To dziwne stwierdzenie przez niego. Dziwny człowiek. Jak ty mogłaś się nie kapnąć? Po prostu nie miałaś porównania. Co dalej z tym?

10 lat bez seksu? Ty nikogo nie miałaś przez ten czas? żyjesz bez seksu? Kobieta 34 lata to burza hormonów, jak to możliwe? Dziwni oboje jesteście.

Problem w tym czy on jest czy nie..

On się nie przyznaje. Zapiera. Ale czasami mówi mi w złości że "no i co"

Miałam 16 lat gdy go poznalam, dziecko urodziłam na studiach i nie wiedizslam jak to powinno być.

Teraz mam 34, nie jestem z nim od 3 już oficjalnie. Chcę tylko prawdy.

Nie zdradzlama go nigdy.

Teraz spotykam sie z Kimś innym. I seks to normalność. 

Czuję że mnie oszukał, że jestem tak głupia że się dałam. Mnie tylko zależy na tym czy to pedał czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawe na ławe

Niech się przyzna, nic nie traci przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

Myslisz, ze sie przyzna skoro Ty masz takie poglądy? Kiedy sie poznaliscie on sam mogl jeszcze nie wiedziec, walczyc z tym i probowac sie przełamać, stad seks z Toba. Jeżeli jest gejem to Ty przez lata ranilas go swoimi poglądami, juz samo słowo "pedal" jest obraźliwe. 

Macie dziecko, z ktorym pewnie chcialby miec kontakt, ktoremu wspólnie wypada wszystko wytłumaczyć z poszanowaniem obu stron. Potrafisz?  

Czy stawiasz się tylko w roli ofiary i dalej nadajesz na homoseksualizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyka
11 godzin temu, Gość Rozsądna napisał:

Myslisz, ze sie przyzna skoro Ty masz takie poglądy? Kiedy sie poznaliscie on sam mogl jeszcze nie wiedziec, walczyc z tym i probowac sie przełamać, stad seks z Toba. Jeżeli jest gejem to Ty przez lata ranilas go swoimi poglądami, juz samo słowo "pedal" jest obraźliwe. 

Macie dziecko, z ktorym pewnie chcialby miec kontakt, ktoremu wspólnie wypada wszystko wytłumaczyć z poszanowaniem obu stron. Potrafisz?  

Czy stawiasz się tylko w roli ofiary i dalej nadajesz na homoseksualizm?

Jeśli jest w ten sposób zaburzony to powiem każdemu kto się nawinie. Łącznie z jego braćmi, którzy jak ja gardzą ta chorobą.

Tak, to jest choroba. Poważna bo nieuleczalna. Zaburzenie seksualne. Nie naraze swojego dziecka na to.

Zabrał mi kawał czasu i się nawet nie przyznaje. Zniszczył mi młodość. Dziecko mogło mieć normalnego ojca a ja męża, a ktoś taki jak on pozbawił nas tego.

Powiedizoaam mu, że jeśli jest, to niech ma odwagę skończyć że sobą tak, żeby zmyć ten wstyd.

 

Dla mnie samobójstwo może być jedynym ratunkiem dla faceta, który jest tak potwornie skrzywiony. Zwłaszcza że oszukał mnie i dziecko. Możliwe że on to wyparł, możliwe że nigdy nie powie. A możliwe - o czym mówi, że znajdzie inna kobietę i zrobi jej z życia co nam.

 

Dlatego mówię mu w twarz że jeśli ma honor, to sznur na szyję i skok z mostu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyka
11 godzin temu, Gość Rozsądna napisał:

Myslisz, ze sie przyzna skoro Ty masz takie poglądy? Kiedy sie poznaliscie on sam mogl jeszcze nie wiedziec, walczyc z tym i probowac sie przełamać, stad seks z Toba. Jeżeli jest gejem to Ty przez lata ranilas go swoimi poglądami, juz samo słowo "pedal" jest obraźliwe. 

Macie dziecko, z ktorym pewnie chcialby miec kontakt, ktoremu wspólnie wypada wszystko wytłumaczyć z poszanowaniem obu stron. Potrafisz?  

Czy stawiasz się tylko w roli ofiary i dalej nadajesz na homoseksualizm?

Jeśli jest w ten sposób zaburzony to powiem każdemu kto się nawinie. Łącznie z jego braćmi, którzy jak ja gardzą ta chorobą.

Tak, to jest choroba. Poważna bo nieuleczalna. Zaburzenie seksualne. Nie naraze swojego dziecka na to.

Zabrał mi kawał czasu i się nawet nie przyznaje. Zniszczył mi młodość. Dziecko mogło mieć normalnego ojca a ja męża, a ktoś taki jak on pozbawił nas tego.

Powiedizoaam mu, że jeśli jest, to niech ma odwagę skończyć że sobą tak, żeby zmyć ten wstyd.

 

Dla mnie samobójstwo może być jedynym ratunkiem dla faceta, który jest tak potwornie skrzywiony. Zwłaszcza że oszukał mnie i dziecko. Możliwe że on to wyparł, możliwe że nigdy nie powie. A możliwe - o czym mówi, że znajdzie inna kobietę i zrobi jej z życia co nam.

 

Dlatego mówię mu w twarz że jeśli ma honor, to sznur na szyję i skok z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyka

Jeśli jest w ten sposób zaburzony to powiem każdemu kto się nawinie. Łącznie z jego braćmi, którzy jak ja gardzą ta chorobą.

Tak, to jest choroba. Poważna bo nieuleczalna. Zaburzenie seksualne. Nie naraze swojego dziecka na to.

Zabrał mi kawał czasu i się nawet nie przyznaje. Zniszczył mi młodość. Dziecko mogło mieć normalnego ojca a ja męża, a ktoś taki jak on pozbawił nas tego.

Powiedizoaam mu, że jeśli jest, to niech ma odwagę skończyć że sobą tak, żeby zmyć ten wstyd.

 

Dla mnie samob..ójstwo może być jedynym ratunkiem dla faceta, który jest tak potwornie skrzywiony. Zwłaszcza że oszukał mnie i dziecko. Możliwe że on to wyparł, możliwe że nigdy nie powie. A możliwe - o czym mówi, że znajdzie inna kobietę i zrobi jej z życia co nam.

 

Dlatego mówię mu w twarz że jeśli ma honor, to sznur na szyję i skok z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

Jestes bardzo brzydkim czliwiekiem, nie dziwie sie, że facet sie ciebie brzydzi.

Jezeli w realu faktycznie tak sie zachowujesz i mówisz takie rzeczy to jest prawo z ktorego twoj eks powinien skorzystac.  

A młodość zmarnowalas sobie sama próbując złapać faceta na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok i hop
8 godzin temu, Gość Lucyka napisał:

Jeśli jest w ten sposób zaburzony to powiem każdemu kto się nawinie. Łącznie z jego braćmi, którzy jak ja gardzą ta chorobą.

Tak, to jest choroba. Poważna bo nieuleczalna. Zaburzenie seksualne. Nie naraze swojego dziecka na to.

Zabrał mi kawał czasu i się nawet nie przyznaje. Zniszczył mi młodość. Dziecko mogło mieć normalnego ojca a ja męża, a ktoś taki jak on pozbawił nas tego.

Powiedizoaam mu, że jeśli jest, to niech ma odwagę skończyć że sobą tak, żeby zmyć ten wstyd.

 

Dla mnie samob..ójstwo może być jedynym ratunkiem dla faceta, który jest tak potwornie skrzywiony. Zwłaszcza że oszukał mnie i dziecko. Możliwe że on to wyparł, możliwe że nigdy nie powie. A możliwe - o czym mówi, że znajdzie inna kobietę i zrobi jej z życia co nam.

 

Dlatego mówię mu w twarz że jeśli ma honor, to sznur na szyję i skok z mostu.

Popieram, to są zaburzeni ludzie, ale oni sami się wyniszczą, kwestia czasu. Tak natura reaguje na przeludnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejograf
1 godzinę temu, Gość Rozsądna napisał:

Jestes bardzo brzydkim czliwiekiem, nie dziwie sie, że facet sie ciebie brzydzi.

Jezeli w realu faktycznie tak sie zachowujesz i mówisz takie rzeczy to jest prawo z ktorego twoj eks powinien skorzystac.  

A młodość zmarnowalas sobie sama próbując złapać faceta na dziecko.

Co ty bredzisz? Ona jest całkiem normalna, była młoda, naiwna, nie wiedziała nic o niczym, była durna jak but, co nie znaczy że powinna mieć tak zniszczone życie przez kryptopedała. To są chorzy ludzie i powinni być eliminowani jak chwasty. Tej kobiecie jeden zniszczył życie a takich jest setki tysięcy, egoistycznych poyebów z odchyleniem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
4 godziny temu, Gość gejograf napisał:

Co ty bredzisz? Ona jest całkiem normalna, była młoda, naiwna, nie wiedziała nic o niczym, była durna jak but, co nie znaczy że powinna mieć tak zniszczone życie przez kryptopedała. To są chorzy ludzie i powinni być eliminowani jak chwasty. Tej kobiecie jeden zniszczył życie a takich jest setki tysięcy, egoistycznych poyebów z odchyleniem psychicznym.

Młoda i naiwna to moze byc 15 latka w kraju trzeciego świata, którą zmuszono do malzenstwa i seksu a cala wiedze o zwiazku czarpie od męża i starych wioskowych bab, bo do innych informacji nie ma dostępu. A tu mamy kobietę, ktora w momencie poczęcia dziecka miala wyksztakcenie wiecej niz srednie, narodziny nie byly konsekwencją gwałtu a ona przez nastepne lata akceptowala  zwiazek wykraczajacy poza normy, czego raczej byla swiadoma. A teraz kipi złością i checia zemsty, bo chlop sie wyprowadził i cala okolica wie, ze ja zostawił wiec  gej bylby jej pewnie na rękę.

Dodam, ze namawianie do samobojstwa jest karalne.

Średniowieczne poglądy na temat homoseksualizmu przemilcze, choc to one przyczyniają sie do prawdziwych tragedii a autorka to jest  jedynie zwyczajnie porzucona, pragnąca zemsty kobieta, ktora dla pozorów akceptowala wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
6 godzin temu, Gość Rozsądna napisał:

Młoda i naiwna to moze byc 15 latka w kraju trzeciego świata, którą zmuszono do malzenstwa i seksu a cala wiedze o zwiazku czarpie od męża i starych wioskowych bab, bo do innych informacji nie ma dostępu. A tu mamy kobietę, ktora w momencie poczęcia dziecka miala wyksztakcenie wiecej niz srednie, narodziny nie byly konsekwencją gwałtu a ona przez nastepne lata akceptowala  zwiazek wykraczajacy poza normy, czego raczej byla swiadoma. A teraz kipi złością i checia zemsty, bo chlop sie wyprowadził i cala okolica wie, ze ja zostawił wiec  gej bylby jej pewnie na rękę.

Dodam, ze namawianie do samobojstwa jest karalne.

Średniowieczne poglądy na temat homoseksualizmu przemilcze, choc to one przyczyniają sie do prawdziwych tragedii a autorka to jest  jedynie zwyczajnie porzucona, pragnąca zemsty kobieta, ktora dla pozorów akceptowala wiele. 

Facet jest zaburzony. Ukrywał się. Kobiety żyją latami z takimi i nie wiedzą! Bo niby skąd mają wiedzieć że ich partner to zbok!?!? W szkole tego nie uczą.

Zmarnował jej życie, trwała przy nim latami. Zmarnował jej czas. Mogła spotkać kogoś normalnego. Spotkała chorego. Współczuć to należy jej. On pójdzie do jakiegoś chlopa i wreszcie będzie doba, ona zostanie z tym całym emocjonalnym syfem.

Też uważam, że facet powinien że sobą skończyć, zwłaszcza, jeśli ma zapędy na nową rodzinkę. Tym bardziej dzieci🤮

Homofilia jest zaburzeniem całościowym. Taki ktoś może mieć słabość do dzieci tez. Nie ulegaj TVN-nowskiej propagandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
47 minut temu, Gość Agata napisał:

Facet jest zaburzony. Ukrywał się. Kobiety żyją latami z takimi i nie wiedzą! Bo niby skąd mają wiedzieć że ich partner to zbok!?!? W szkole tego nie uczą.

Zmarnował jej życie, trwała przy nim latami. Zmarnował jej czas. Mogła spotkać kogoś normalnego. Spotkała chorego. Współczuć to należy jej. On pójdzie do jakiegoś chlopa i wreszcie będzie doba, ona zostanie z tym całym emocjonalnym syfem.

Też uważam, że facet powinien że sobą skończyć, zwłaszcza, jeśli ma zapędy na nową rodzinkę. Tym bardziej dzieci🤮

Homofilia jest zaburzeniem całościowym. Taki ktoś może mieć słabość do dzieci tez. Nie ulegaj TVN-nowskiej propagandzie

Po pierwsze  autorka nie jest w 100 % pewna, po drugie zaraz po urodzeniu widziała, ze facet zwyczajnie jej nie chce, jedyne co to poczuwal sie do ojcostwa i odpowiedzialnosci. Zatem to ona sama zmarnowała sobie te lata, najpierw ciagnac zwiazek, ktory sie rozpadal potem utrzymując fikcję przez kolejne lata.  

Sprawdz co to jest hemofilia i czym sie rozni od homoseksualizmu 🤣 To nie TVN okresla co jest czy nie jest choroba czy tez zaburzeniem. Cywilizowany swiat od lat to wie tylko w Polsce zacofanie i najlepiej palic na stosie. A potem zdziwienie, ze faceci sie ukrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

Facet jest zaburzony. Ukrywał się. Kobiety żyją latami z takimi i nie wiedzą! Bo niby skąd mają wiedzieć że ich partner to zbok!?!? W szkole tego nie uczą.

Zmarnował jej życie, trwała przy nim latami. Zmarnował jej czas. Mogła spotkać kogoś normalnego. Spotkała chorego. Współczuć to należy jej. On pójdzie do jakiegoś chlopa i wreszcie będzie doba, ona zostanie z tym całym emocjonalnym syfem.

Też uważam, że facet powinien że sobą skończyć, zwłaszcza, jeśli ma zapędy na nową rodzinkę. Tym bardziej dzieci🤮

Homofilia jest zaburzeniem całościowym. Taki ktoś może mieć słabość do dzieci tez. Nie ulegaj TVN-nowskiej propagandzie

Przyznaję Ci całkowitą rację. Radziłabym autorce upewnić się, czy jej dziecko nie było wykorzystywane przez "tatusia", bo z homofilami nigdy nic nie wiadomo.

 

30 minut temu, Gość Rozsądna napisał:

Sprawdz co to jest hemofilia i czym sie rozni od homoseksualizmu 🤣 To nie TVN okresla co jest czy nie jest choroba czy tez zaburzeniem. Cywilizowany swiat od lat to wie tylko w Polsce zacofanie i najlepiej palic na stosie. A potem zdziwienie, ze faceci sie ukrywaja.

Hemofilia akurat nikogo w tym temacie nie interesuje. My tu o homolilii piszemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza

zamiast rozpaczać autorko tematu módl się za jego ratunek dniami i nocami a jak wiesz dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Nie minie tydzień jak Bóg zadziała i uratuję twego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odpowiada tu autorce wielokrotnie jedna i ta sam osoba,co widać po wpisach,  niestety jak widać to ona jest zagrożeniem dla każdego z uwagi na poglądy, które nie są normalne. Szkoda, ze służby nie są tak chętne do szukania ale to pewnie skrzywiony pryszczaty małolat, który na temat życia dorosłych wiele nie wie. Wie tylko jedno skoro jemu jest źle niech tak będzie i innym. Takiego kogoś trzeba olać, a jak ktoś już wspomniał nawoływanie do samobójstwa jest karalne, lecz się byle skutecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×