Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola

Prezent dla niego na mikołajki

Polecane posty

Gość Jola

Cześć. Co najlepiej kupić chłopakowi na mikołajki?. Myślałam o kalendarzu na nowy rok (widziałam ostatnio, że mu się kończy, a sporo w nim notuje) i do tego jakiś mikołajek z czekolady np. Myślicie, ze to dobry pomysł?. Na święta mam z glowy, bo dostanie nowy portfel, bo ostatnio wspominał, że mu się psuje. Jak macie lepsze propozycje na mikołajki dla chłopaka (chodzi o coś drobnego) to piszcie :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kupisz będzie zadowolony pamiętasz, sama wiesz co,.każdy ma inne upodobania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszka

Sprawdź czy nie znalazłoby się coś w Empiku. Od wakacji dostępne jest empik premium, gdzie można dostać fajne tech rzeczy w dobrych cenach płacąc dosłownie śmiesznie małe pieniądze za subskrypcję. Można wziąć subskrypcję nawet na 1 miesiąc za 10zł i dużo przy tym zaoszczędzić. Swoją drogą galanterię też tam znajdziesz gdyby potrzebny był portfel męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło i reklama
Dnia 17.11.2019 o 00:57, Gość Jola napisał:

Cześć. Co najlepiej kupić chłopakowi na mikołajki?. Myślałam o kalendarzu na nowy rok (widziałam ostatnio, że mu się kończy, a sporo w nim notuje) i do tego jakiś mikołajek z czekolady np. Myślicie, ze to dobry pomysł?. Na święta mam z glowy, bo dostanie nowy portfel, bo ostatnio wspominał, że mu się psuje. Jak macie lepsze propozycje na mikołajki dla chłopaka (chodzi o coś drobnego) to piszcie :). 

Po hooj te durne prezenty i chora konsumpcja? Bo nie potrafisz myśleć samodzielnie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość £50
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja bym chciał doładowanie 50£ portfela PlayStation. 

Doładuj se mózg, choć może za póżno już, jesteś stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość £50 napisał:

Doładuj se mózg, choć może za póżno już, jesteś stracony.

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia

Razem z moim narzeczonym będę spędzać ten dzień i stwierdzilismy, że wybierzemy się do Leszna na lot w symulatorze. Nigdy nie byliśmy w takim miejscu, więc tym bardziej chcemy jechać i zobaczyć jak to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Kosmetyki są zawsze mega wyjściem. Osobiście polecam zestaw Masveri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja w tym roku mojemu chłopakowi na mikołajki kupiłam powerbank garett 21 bo ciągle ma rozładowany telefon  a pod choinkę z tej samej firmy zamówiłam mu opaskę sportową bo marudził ostatnio, że wszyscy jego koledzy na treningu mają tylko nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×