Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwz

kobiety pocigają tylko faceci z pozycja i duża kasa

Polecane posty

Gość qwz

dlatego jest tylu samotnych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

No a ciebie atrakcyjny wygląd, nieważne co kobieta ma w głowie i sercu. Wynika z tego, ze jak panowie jesteś zwierzęciem a kobieta, hmm kieruje sie rozunem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

To jest ich sprawa.Niech samo życie o czymś zdecyduje.Ja się bardziej takich sytuacji,ze to kasa i pozycja okażą się w najlepszym razie przereklamowane.I temat jakiś zamiast się zamknąć to wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

To jest ich sprawa.Niech samo życie o czymś zdecyduje.Ja się bardziej takich sytuacji,ze to kasa i pozycja okażą się w najlepszym razie przereklamowane.I temat jakiś zamiast się zamknąć to wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

To jest ich sprawa.Niech samo życie o czymś zdecyduje.Ja się bardziej takich sytuacji,ze to kasa i pozycja okażą się w najlepszym razie przereklamowane.I temat jakiś zamiast się zamknąć to wróci.Boje się tez takiej sytuacji,ze na te kasę i pozycje będzie polowala,ktorej liga to naprawdę nie będzie.Z uwagi na wygląd,charakter,wychowanie itd.To jest droga do nierozwiazywalnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste81

DOKLADNIE no i wzrost jeszcze dlatego ja sie do nich nie pcham bo wiem jak jest a nie mam nic.Nie majac kasy zawsze bedziesz dla nich podswiadomie malo wartym smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Proste81 napisał:

DOKLADNIE no i wzrost jeszcze dlatego ja sie do nich nie pcham bo wiem jak jest a nie mam nic.Nie majac kasy zawsze bedziesz dla nich podswiadomie malo wartym smieciem.

smarkaj sie dalej przegrywie, a cała reszta  facetów, również mało przystojnych i biednych będzie sobie rooochać i poznawać kobiety. Mój kuzyn magazynier bez urody ma zone, a nie zarabia kokosów, drugi po zawodówce ma kiepską robotę, ma  cm wzrostu i panne- durna jak but ale naprawdę ładną. A ty płacz, płacz, płacz i masturbuj sie do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

smarkaj sie dalej przegrywie, a cała reszta  facetów, również mało przystojnych i biednych będzie sobie rooochać i poznawać kobiety. Mój kuzyn magazynier bez urody ma zone, a nie zarabia kokosów, drugi po zawodówce ma kiepską robotę, ma  cm wzrostu i panne- durna jak but ale naprawdę ładną. A ty płacz, płacz, płacz i masturbuj sie do śmierci

ma 160 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość qwz napisał:

dlatego jest tylu samotnych gosci

to zrob wokol siebie sztuczny tłok, roztocz aure tajemniczosci, potegi, władzy hehe, lawiruj pomiedzy prawda a falszem, kto ci broni :)) tylko czy bedziesz potrafil wyjsc z takiego bagna?

i jak daleko zajedziesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

smarkaj sie dalej przegrywie, a cała reszta  facetów, również mało przystojnych i biednych będzie sobie rooochać i poznawać kobiety. Mój kuzyn magazynier bez urody ma zone, a nie zarabia kokosów, drugi po zawodówce ma kiepską robotę, ma  cm wzrostu i panne- durna jak but ale naprawdę ładną. A ty płacz, płacz, płacz i masturbuj sie do śmierci

Szkoda ryja strzepic. Przegryw nie zrozumie. Woli tkwić w jakimś schemacie z dupy byle tylko nie ruszyć z miejsca bo przypadkiem by odkrył że jego pojmowanie własnej rzeczywistości  jednak nie ma racji bytu i świat mu legnie w gruzach. To jest po prostu urodzony przegyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mają do tergo święte prawo... Jeśli nie spełniasz podstawowych oczekiwań, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina 🙂  Jeśli chcesz mieć kobietę, to zacznij nad sobą pracować i się rozwijaj, po pierwsze dla siebie, bo to świadczy o tym, że człowiek ma ambicje, a po drugie po to, żeby być w oczach płci przeciwnej atrakcyjnym. Jest tylu samotnych facetów z tego względu, że już nie ma "dup do bzykania" z przydziału - teraz nadeszły czasy, w których trzeba kobietom czymś zaimponować, żeby się Wami zainteresowały i to Was boli samczyki 🙂 Nie możecie przeżyć tego, że płeć piękna woli być sama niż wziąć sobie byle nieudacznika... bardzo mnie to cieszy, że kobiety w końcu zaczęły mądrzeć a Wam nawet nie współczuję. Mężczyźni uwielbiają sprowadzać tematy damsko-męskie do biologii, więc i ja to wyjątkowo zrobię - po prostu selekcja naturalna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Mizo napisał:

No i mają do tergo święte prawo... Jeśli nie spełniasz podstawowych oczekiwań, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina 🙂  Jeśli chcesz mieć kobietę, to zacznij nad sobą pracować i się rozwijaj, po pierwsze dla siebie, bo to świadczy o tym, że człowiek ma ambicje, a po drugie po to, żeby być w oczach płci przeciwnej atrakcyjnym. Jest tylu samotnych facetów z tego względu, że już nie ma "dup do bzykania" z przydziału - teraz nadeszły czasy, w których trzeba kobietom czymś zaimponować, żeby się Wami zainteresowały i to Was boli samczyki 🙂 Nie możecie przeżyć tego, że płeć piękna woli być sama niż wziąć sobie byle nieudacznika... bardzo mnie to cieszy, że kobiety w końcu zaczęły mądrzeć a Wam nawet nie współczuję. Mężczyźni uwielbiają sprowadzać tematy damsko-męskie do biologii, więc i ja to wyjątkowo zrobię - po prostu selekcja naturalna 

Całuj pana w banana, pokrako😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Całuj pana w banana, pokrako😁

żebyś ty chociaz jaja miał własne  a nie pozyczane od kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Nieprawda, kobiety pociągają przede wszystkim faceci przystojni

Przystojniak może być biedny jak mysz kościelna a i tak każda będzie się do niego ślinić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
4 minuty temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Nieprawda, kobiety pociągają przede wszystkim faceci przystojni

Przystojniak może być biedny jak mysz kościelna a i tak każda będzie się do niego ślinić

ale ty jestes glupi jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Mizo napisał:

No i mają do tergo święte prawo... Jeśli nie spełniasz podstawowych oczekiwań, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina 🙂  Jeśli chcesz mieć kobietę, to zacznij nad sobą pracować i się rozwijaj, po pierwsze dla siebie, bo to świadczy o tym, że człowiek ma ambicje, a po drugie po to, żeby być w oczach płci przeciwnej atrakcyjnym. Jest tylu samotnych facetów z tego względu, że już nie ma "dup do bzykania" z przydziału - teraz nadeszły czasy, w których trzeba kobietom czymś zaimponować, żeby się Wami zainteresowały i to Was boli samczyki 🙂 Nie możecie przeżyć tego, że płeć piękna woli być sama niż wziąć sobie byle nieudacznika... bardzo mnie to cieszy, że kobiety w końcu zaczęły mądrzeć a Wam nawet nie współczuję. Mężczyźni uwielbiają sprowadzać tematy damsko-męskie do biologii, więc i ja to wyjątkowo zrobię - po prostu selekcja naturalna 🙂

Brawo 👏 

 Cipki z przydziału się skończyły. Trzeba się starać i dbać o kobietę. A to psikus panowie 😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Całuj pana w banana, pokrako😁

Swojego zaskrońca nazywasz bananem? Weź się chłopcze nie kompromituj 🙂 

2 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Brawo 👏 

 Cipki z przydziału się skończyły. Trzeba się starać i dbać o kobietę. A to psikus panowie 😂 

 

Dokładnie. No cóż, życie jest brutalne... nie każdy samiec dostąpi tego zaszczytu, by obcować z kobietą. Jakoś mi ich nie szkoda  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

żebyś ty chociaz jaja miał własne  a nie pozyczane od kury

10/10 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja tam patrzę sobie na serduszko faceta , jaki ma charakter nie musi mieć kasy ważne żebym się dobrze czuła w jego towarzystwie i chciała ciągle z nim przebywać - pieniądze rzecz nabyta raz są A raz ich nie ma i nie można u faceta na takie coś zwracać uwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Nie. Tylko przystojni faceci pociągają kobiety. Kasa nie ma znaczenia, jeśli facet jest przystojny. Niezbyt przystojny mężczyzna z kasą znajdzie partnerkę, ale nigdy nie będzie przez nią kochany ani wspierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Mizo napisał:

No i mają do tergo święte prawo... Jeśli nie spełniasz podstawowych oczekiwań, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina 🙂  Jeśli chcesz mieć kobietę, to zacznij nad sobą pracować i się rozwijaj, po pierwsze dla siebie, bo to świadczy o tym, że człowiek ma ambicje, a po drugie po to, żeby być w oczach płci przeciwnej atrakcyjnym. Jest tylu samotnych facetów z tego względu, że już nie ma "dup do bzykania" z przydziału - teraz nadeszły czasy, w których trzeba kobietom czymś zaimponować, żeby się Wami zainteresowały i to Was boli samczyki 🙂 Nie możecie przeżyć tego, że płeć piękna woli być sama niż wziąć sobie byle nieudacznika... bardzo mnie to cieszy, że kobiety w końcu zaczęły mądrzeć a Wam nawet nie współczuję. Mężczyźni uwielbiają sprowadzać tematy damsko-męskie do biologii, więc i ja to wyjątkowo zrobię - po prostu selekcja naturalna 🙂

Znowu się mylisz. Ja mam czym zaimponować kobiecie, ale żadnej to nie interesuje, bo nie jestem przystojny. W dzisiejszych czasach wygląd jest jedyną rzeczą, która ma dla was znaczenie. Nie szukam "dupy do bzykania", tylko normalnej kobiety do związku. Cały czas się rozwijam i pracuję nad sobą, mam ambicje i pasje, ale to nic nie daje, bo nie mam najważniejszego, czyli wyglądu. Twoja teza została obalona, ale i tak nic nie zrozumiesz, bo jesteś za bardzo zaślepiona nienawiścią do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Trzeba się starać i dbać o kobietę. A to psikus panowie 😂 

Ja się staram, ale żadna mnie nie chce, bo nie jestem przystojny. Zadbać o kobietę też bym potrafił, ale co z tego, skoro nie potraficie tego docenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Znowu się mylisz. Ja mam czym zaimponować kobiecie, ale żadnej to nie interesuje, bo nie jestem przystojny. W dzisiejszych czasach wygląd jest jedyną rzeczą, która ma dla was znaczenie. Nie szukam "dupy do bzykania", tylko normalnej kobiety do związku. Cały czas się rozwijam i pracuję nad sobą, mam ambicje i pasje, ale to nic nie daje, bo nie mam najważniejszego, czyli wyglądu. Twoja teza została obalona, ale i tak nic nie zrozumiesz, bo jesteś za bardzo zaślepiona nienawiścią do mężczyzn. 

A Ty nie rozumiesz tego, że liczy się całokształt. Wygląd też jest jedną z rzeczy, która jest istotna, ale na pewno sama aparycja nie determinuje faktu, że jesteś za każdym razem odrzucany. Wiele razy pisałeś, że nie masz nawet koleżanek, więc coś tu jest nie tak. Jedna czy druga może Cię skreślić ze względu na brak urody bo np. nie jesteś w jej typie i nie postrzega Cię jako potencjalnego partnera, ale skoro KAŻDA kobieta ma Cię gdzieś, to musisz mieć coś odpychającego w charakterze. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz, bo masz zbyt wysokie mniemanie o sobie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Mizo napisał:

A Ty nie rozumiesz tego, że liczy się całokształt. Wygląd też jest jedną z rzeczy, która jest istotna, ale na pewno sama aparycja nie determinuje faktu, że jesteś za każdym razem odrzucany. Wiele razy pisałeś, że nie masz nawet koleżanek, więc coś tu jest nie tak. Jedna czy druga może Cię skreślić ze względu na brak urody bo np. nie jesteś w jej typie i nie postrzega Cię jako potencjalnego partnera, ale skoro KAŻDA kobieta ma Cię gdzieś, to musisz mieć coś odpychającego w charakterze. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz, bo masz zbyt wysokie mniemanie o sobie 🙂 

Zrozum, że kobiety, które mnie odrzucają, nie wiedzą, jaki mam charakter, bo nie zamieniły ze mną ani jednego słowa.

Koleżanki mam - za granicą. Mało tego, zaprzyjaźniłem się nawet z dziewczynami, które przyjechały z zagranicy na wymianę. Więc chyba jednak można. Tylko Polki nie chcą się ze mną przyjaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro jesteś brzydki, to szukaj brzydkiej - jaki problem?  Ale sam pewnie szukasz co najmniej przeciętnej, co, hipokryto?

Uwierz, ze brzydkie kobiety wezmą każdego, który sie nawinie - spójrz na program "rolnik szuka żony" - większosc tam to skrajni, odrzucający wręcz brzydale (to już tamtejsze kobiety były trochę  ładniejsze od nich, choć tez mało atrakcyjne) a jakoś znaleźli partnerki, więc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro jesteś brzydki, to szukaj brzydkiej - jaki problem?  Ale sam pewnie szukasz co najmniej przeciętnej, co, hipokryto?

Uwierz, ze brzydkie kobiety wezmą każdego, który sie nawinie - spójrz na program "rolnik szuka żony" - większosc tam to skrajni, odrzucający wręcz brzydale (to już tamtejsze kobiety były trochę  ładniejsze od nich, choć tez mało atrakcyjne) a jakoś znaleźli partnerki, więc? 

Nie jestem brzydki, tylko przeciętny, to raz. Dwa, szukałem zarówno takiej na swoim poziomie, jak i trochę poniżej - żadna nie była zainteresowana.

"Rolnik szuka żony" jako argument? Bądźmy poważni. Równie dobrze mogłabyś się odnieść do "Trudnych spraw" czy innych tego typu durnowatych programików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×