Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasia

Jak tam Wasze koleżanki z liceum,z studiów. Jak wyglądają? Wyladnialy przez lata. Czy bardzo się zmieniły? Bo moje na niekorzyść....

Polecane posty

Gość Gość ,
7 minut temu, Gość Geniaaaj napisał:

Jestem z rocznika 1984 i zauwazylam ze dziewczyny mlodsze o ok 4 lata byly DUZO ladniejsze od mojego rocznika. Delikatniejsze twarze mniejsze glowy, zdrowa cera, cycki. A ja mam same wady no coz mam 35 lat i tradzik. Jednak teraz zdarza sie ze mnie zaczepiaja na ulicy faceci chca sie poznac albo pisza na fb. Jestem niska ale szczupla z duzym tylkiem, male piersi. Najgorszy jest ten tradzik mimo ze jestem po ciazy to on wrocil. Tradzik znikal tylko podczas brania hormonow. I to niecalkiem.

jestem dosc zgrabna mimo ze niska. Nie wstydze sie na plazy czy na basenie.

Ale nie czuje sie kobieta z tradzikiem 😞

Faceci to piszą do każdej, ważne jakiej jakosci ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Jak się zmieniły wasze koleżanki z dawnych lat?

W szkole miałam nadwagę i jestem niska przez co często przeżywano mnie kulka, grubasem itp 

Ludzie nie liczyli się że mną. Bo nie byłam piękna i popularna. Dzis rolę się odwróciły. Nadal mam trochę nadwagi ale wyladnialam. Zaczęłam się elegancko ubierać i fajnie malować. Zadbałam też o włosy. Dużo ludzi mi mówi że fajnie wyglądam. 

Czesto spotykam koleżanki z liceum. Wiele z nich zbrzydlo. Zwłaszcza te piękności. Jedna to waży że 120kg...widzialam ja w rosmanie. Udała że mnie nie zna. Pewnie wstydziła się swojej nadwagi. I tak zagadalam:) . Była zmieszana nic zresztą dziwnego... Nie wspolczulam jej. Jakas taka sprawiedliwość poczułam. Karmę czy jak tam sobie to ludzie nazywają. Może chora była lub problemy z hormonami miała...ze tak przytyla. Nie ważne. Najlepsze ze ja poczułam się lepsza od niej. Od tej miss szkoły która mnie wielokrotnie obraziła od grubasow. Dobrze jej tak. 

Inna też nie zbyt ciekawie wygląda. Widać że jest zmęczona i zabiegana...bez makijażu. Nie za wesoło. W ogóle moje koleżanki kiepsko wyglądaja. Dzieci dom mąż i zabieganie powodują że nie mają kiedy o siebie zadbać. A ja chyba coraz lepiej wyglądam. 

Czuje taka satysfakcję. Ze ja się nie roztylam i dbam o siebie. Ze wyglądam lepiej od nich mimo upływu lat. I wkoncu jest sprawiedliwie...

Skoro byłaś niska to teraz też nie jesteś wysoką miss ala modelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie byłam miss. Byłam normalna. Ale faktem jest że jak ładna zbrzudnie lub utyje to każdy o tym mówi. 

Miałam w klasie gruba dziewczynę a teraz 10 lat po maturze to patyk 🙂 jednak do pięknych nadal nie należy 

Do pięknych nie należy według Ciebie czyli to twoja subiektywna opinia , ty się możesz mieć za atrakcyjna a ktoś idąc ulica też może powiedzieć "fuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Każdy z wiekiem brzydnie i to jest fakt , więc przestańcie się podniecać że ktoś ma gorzej , kobieta to jest ładna do 25 roku życia później się zaczynają ubytki koleganu i się robi z niej taka "zwykla kobita" niektore jak lwice walcza o urodę jednak drogie ciuchy świetne kosmetyki i fryzjer też nie zmienia człowieka o 180 % Jak sie już wyraźnie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość 0000 napisał:

Każdy z wiekiem brzydnie i to jest fakt , więc przestańcie się podniecać że ktoś ma gorzej , kobieta to jest ładna do 25 roku życia później się zaczynają ubytki koleganu i się robi z niej taka "zwykla kobita" niektore jak lwice walcza o urodę jednak drogie ciuchy świetne kosmetyki i fryzjer też nie zmienia człowieka o 180 % Jak sie już wyraźnie starzeje

Chociaż dużo takich dzidzi piernik które próbują się ratować stylem nastolatki ale to budzi raczej politowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 0000 napisał:

Każdy z wiekiem brzydnie i to jest fakt , więc przestańcie się podniecać że ktoś ma gorzej , kobieta to jest ładna do 25 roku życia później się zaczynają ubytki koleganu i się robi z niej taka "zwykla kobita" niektore jak lwice walcza o urodę jednak drogie ciuchy świetne kosmetyki i fryzjer też nie zmienia człowieka o 180 % Jak sie już wyraźnie starzeje

180 nie zmienia, ale weź kobieto pooglądaj sobie zdjęcia Rodzenek przed pierwszym milionem i po 😄 i przestań truc. Kasa m,zabiegi, dobre ubrania duzo dają do wyglądu, a kto miał w liceum na to pieniądze? Jedyny plus taki,ze w liceum byłyśmy młode. A później ta sie trzyma bo ma kasę, a tamta nie bo nie ma kasy, ma kope roboty i 4 dzieci. Proste. Jeszxze raz popatrz na byle celebrytke po 40-50 i porównaj ja ze swoim zdjęciem 🙂 A później powiedz że urody nie można kupic. O starości nikt nic nie mówi, bo to nieuniknione, kwestia tego jak się starzejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
2 minuty temu, Gość 0000 napisał:

Chociaż dużo takich dzidzi piernik które próbują się ratować stylem nastolatki ale to budzi raczej politowanie

Ja akurat mam 31 i wszyscy mi mówią że wyglądam na 23. Ani jednej zmarszczki nie mam. Cera idealna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjcnnc

Najgorzej wg mnie wygladaja matki, wiadomo niewyspanie, zalatanie, w wielu przypadkach nie maja czasu i kasy na kosmetyczki, fryzjerow, extra ciuchy. 

Ale to tez nie regula. Moje kolezanka zawsze wysoka i szczupla (178cm i 57kg), nie ma dzieci, moze sie wyspac, zadbac o siebie, ale teraz ta szczuplosc ja oszpeca. Twarz z roku na rok gorzej wyglada.

No i wg mnie oceniamy siebie w lustrze zawsze lepiej. Wydaje nam sie, ze nie ma roznicy w tym jak wygladalysmy 10 lat temu a teraz, ale niesety otoczenie to widzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Autorka napisał:

Ja akurat mam 31 i wszyscy mi mówią że wyglądam na 23. Ani jednej zmarszczki nie mam. Cera idealna. 

Ta, 23. Mam 33 lata i nie widziałam nikogo kto nie wyglądał by na te 30 lat, choćby w okolicy. Super,że nie masz zmarszczek. Tez nie mam, ale wiek widać 😊 chyba ze mieszkasz w okolicy gdzie przeciętna 20 postarzy sie makijażem to tak, wyglądasz na mnieh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko niedofinansowane. Taka prawda. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Przecież napisał:

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko niedofinansowane. Taka prawda. 

 

Amen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
3 minuty temu, Gość Przecież napisał:

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko niedofinansowane. Taka prawda. 

 

Guzik prawda na piękno ludzkie składa się symetria, jeśli masz buraczane rysy twarzy i nie symetryczne ciało to ci nic nie pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość , napisał:

Guzik prawda na piękno ludzkie składa się symetria, jeśli masz buraczane rysy twarzy i nie symetryczne ciało to ci nic nie pomoże 

To jeszcze raz wyszukaj sobie zdjęcia gwiazd kiedys i dzisiaj. Czy ci pomóc? Symetria tez można kupić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
21 minut temu, Gość Autorka napisał:

Ja akurat mam 31 i wszyscy mi mówią że wyglądam na 23. Ani jednej zmarszczki nie mam. Cera idealna. 

Gdyby nasz wiek bylo widac po zmarszczkach to by madonna wygladala na 12 lat tak sie ostrzykuje , niestety nie od zmarszczek to zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jeszcze raz wyszukaj sobie zdjęcia gwiazd kiedys i dzisiaj. Czy ci pomóc? Symetria tez można kupić 😄

Wybacz ale bredzisz jak ktoś ma twarz jak sarah jessica Parker to nikt z niej nie zrobi iriny sheik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z resztą w Polsce mało pięknych kobiet, zrobionych dużo ale pięknych mało, piękne to są mila kunis, Irina sheyk albo miranda kerr w Polsce mało takich piękności z asymetrycznymi twarzami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wybacz ale bredzisz jak ktoś ma twarz jak sarah jessica Parker to nikt z niej nie zrobi iriny sheik

Ale chyba nie o to chodzi by wszyscy byli idealni i najlepiej tacy sami. A ta sheik to może ładna ale jak się nie uśmiecha 😄 tak czy inaczej nawet Parker na swoje lata nie wygląda i Ibisz tez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Ogólnie ja nie mieszkam w Polsce od 10 lat i szczerze mogę powiedzieć że polki jako kobiety są totalnie przeciętne, nawet jakiś angielski podróżnik powiedział że polki cierpią na syndrom "butter face " czyli ładne ciało koszmarna twarz i stwierdził że jak chce się szukać pięknych kobiet to na Ukrainie, w Rosji i Litwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale chyba nie o to chodzi by wszyscy byli idealni i najlepiej tacy sami. A ta sheik to może ładna ale jak się nie uśmiecha 😄 tak czy inaczej nawet Parker na swoje lata nie wygląda i Ibisz tez 😄

Cóż ja nie szykanuje brzydkich ludzi bo mogą być wartościowi, bardziej mnie smuci że polki walczą na śmierć i życie żeby udowodnić sobie że są ładniejsze od innej a prawda jest taka , że polki nie łapią się często w żadne rankingi najpiękniejszych kobiet świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula

Z moich obserwacji - najlepiej wygladaja dziewczyny, ktore w liceum  zajmowały sie powazniej nauką, poszly na dobre studia, maja dobre zawody , zarobki, mezów i towarzystwo, lepsze warunki zycia , wiec i lepsze zdrowie. . To wszystko wplywa na wygląd. Nawet jak jest grubsza, to wie, jak ma sie ubrac, uczesac, jakich kosmetykow uzyc,  ,jest poza tym pewniejsza siebie, co zdecydowanie wplywa na urode.

Widac to po latach, 20-tu  a zwłaszcza  wiecej, kiedy juz sama tylko młodosc nie zdobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość lula napisał:

Z moich obserwacji - najlepiej wygladaja dziewczyny, ktore w liceum  zajmowały sie powazniej nauką, poszly na dobre studia, maja dobre zawody , zarobki, mezów i towarzystwo, lepsze warunki zycia , wiec i lepsze zdrowie. . To wszystko wplywa na wygląd. Nawet jak jest grubsza, to wie, jak ma sie ubrac, uczesac, jakich kosmetykow uzyc,  ,jest poza tym pewniejsza siebie, co zdecydowanie wplywa na urode.

Widac to po latach, 20-tu  a zwłaszcza  wiecej, kiedy juz sama tylko młodosc nie zdobi...

Czy ja wiem , moja matka jest gruba zaniedbana całe życie poświęcała się dla rodziny, ale twarz ma ładniejsza niż ciotka która jest szczuplutka i mega zadbana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość 0000 napisał:

Cóż ja nie szykanuje brzydkich ludzi bo mogą być wartościowi, bardziej mnie smuci że polki walczą na śmierć i życie żeby udowodnić sobie że są ładniejsze od innej a prawda jest taka , że polki nie łapią się często w żadne rankingi najpiękniejszych kobiet świata 

A co mają jakieś rankingi do tego? Kobiety takie są ,że zawsze ze sobą rywalizuja i co z tego,że nie są najpiękniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dla mnie najlepiej wyglądają bezdzietne.  Im więcej dzieci tym starzejej , brzydkiej, gorzej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękno to pojęcie względne autorko , w Polsce możesz być ładna , wystarczy że pojedziesz do Moskwy i na tle wylaszczonych pięknych rosjanek wyglądasz jak uboga krewna, nie warto się cieszyć takimi rzeczami jak wygląd bo akurat jest dużo ludzi ladniejszych od nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak dla mnie najlepiej wyglądają bezdzietne.  Im więcej dzieci tym starzejej , brzydkiej, gorzej.  

Czy ja wiem ? Powtórzę jeszcze raz przykład jak ktoś ma twarz jak celine dion albo sarah jessica Parker to może nie mieć dzieci i nadal będzie brzydka , Jak ktoś ma twarz jak mila kunis to nawet dzieci nie oszpeca ... tworzysz dziwne teorie jakoby ciąża miała zmienić czyjąś twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy ja wiem ? Powtórzę jeszcze raz przykład jak ktoś ma twarz jak celine dion albo sarah jessica Parker to może nie mieć dzieci i nadal będzie brzydka , Jak ktoś ma twarz jak mila kunis to nawet dzieci nie oszpeca ... tworzysz dziwne teorie jakoby ciąża miała zmienić czyjąś twarz 

A wytłumaczę to jeszcze lepiej, człowiek patrząc na atrakcyjności w pierwszej kolejności patrzy na twarz w przypadku kobiet i na posture w przypadku mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy ja wiem ? Powtórzę jeszcze raz przykład jak ktoś ma twarz jak celine dion albo sarah jessica Parker to może nie mieć dzieci i nadal będzie brzydka , Jak ktoś ma twarz jak mila kunis to nawet dzieci nie oszpeca ... tworzysz dziwne teorie jakoby ciąża miała zmienić czyjąś twarz 

Ta, tylko one maja tabun opiekunek i gosposi. Przeciętna Kowalska-nie. Moja koleżanka z klasy mieszka na wsi, ma działkę,gospodarstwo domowe, 4 dzieci, nie przelewa im sie i  w wieku 34 lat wygląda na 40. I to taka postarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
5 minut temu, Gość 0000 napisał:

Cóż ja nie szykanuje brzydkich ludzi bo mogą być wartościowi, bardziej mnie smuci że polki walczą na śmierć i życie żeby udowodnić sobie że są ładniejsze od innej a prawda jest taka , że polki nie łapią się często w żadne rankingi najpiękniejszych kobiet świata 

Nikt nie mówi, że brzydcy ludzie są niefajni. I tak, można wyszperać fajne ciuchy w lumpeksie za niewielkie pieniądze. Żeby ćwiczyć i poprawić sylwetkę też niewiele trzeba, tak jak w przypadku ciuchów - chęci. Ale zębów za dobre chęci nie poprawisz, mało kto ma taką cerę że krem za 5zl wystarczy, mało kto ma włosy takie, którym wystarczy cięcie u fryzjera raz na kwartał. Z moich obserwacji wynika że najlepiej teraz (mam 35 lat) wyglądają te, które po prostu mają kasę. Jasne, jak ktoś ma w nosie swój wygląd to liczba zer na koncie nie wpływa na jego "zadbanie" ale wiele z dziewczyn, z którymi chodziłam do szkoły, odkąd dobrze zarabiają - wyglądają też dobrze. Zęby, fryzjer regularnie, kosmetyczka i to nie tylko na hybrydy czy regulacje brwi, odpowiednie ciuchy, dodatki. Mało tego, dobre odżywianie, sport, masaz, dobre kosmetyki - to wszystko ma znaczenie. Po 30 bardzo widać to, jak kto się prowadzi. Gdy ktoś naduzywa alko to widać, tak samo mało kto ma piękna cerę paląc paczkę fajek dziennie od kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ta, tylko one maja tabun opiekunek i gosposi. Przeciętna Kowalska-nie. Moja koleżanka z klasy mieszka na wsi, ma działkę,gospodarstwo domowe, 4 dzieci, nie przelewa im sie i  w wieku 34 lat wygląda na 40. I to taka postarzala

Może Ci się tak wydaje , innych ludzi się ocenia łatwo, O sobie zawsze myślimy lepiej , wiesz bo warto czasem wstawić gdzieś swoje zdjęcie anonimowo i spytać ludzi jak wyglądasz, oni ci szczerze wygarna wszystko, facetów nie warto pytać bo oni żeby zaroochac będą slodzic tak samo jak koleżanki , które nie chcą podpaść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ja osobiście wyglądam teraz lepiej mojąc 32 lata niż gdy mialam 25 lat. W liceum wygladalam ok, ale bylam typem samotnika więc do tych popularnych sie nie zaliczałam bo nie trzymałam się z tym towarzystwem. Gdy urodzilam pierwsze dziecko trochę się zapuściłam, co prawda dresów nie nosilam, wlosy zawsze mialam świeże, brwi wyregulowane itd. ale mimo wszystko wyglądalam przeciętnie, do tego stopnia, że znajomy ze szkoły podczas przypadkowego spotkania stwierdzil, ze zmienilam sie nie do poznania, co prawda nie powiedzial nic obraźliwego, ale jego mina mówiła wszystko, mile to nie było. Po urodzeniu drugiego dziecka ogarnęłam się w końcu, schudłam, zaczęłam lepiej sie ubierać, wogóle jak patrzę na to co nosilam mając np. 20 lat to jakaś rozpacz, wiejski styl i zabawa w remizie. Teraz bez porównania jest lepiej. Ostatnio nawet moj mlodszy brat przeglądając moje zdjęcia sprzed 10 lat stwierdził, że w moim przypadku czas działa na korzyść. A koleżanki? Jedne wygladają lepiej, inne gorzej, jednak u kobiet jest to kwestia zadbania o siebie i to da się naprawić, natomiast gdy widzę czasem znajomych facetów - moich rówieśników to niektórzy wyglądają na 10-15 lat starszych, łysiny, piwne brzuszki, tragiczny styl ubierania.  Nie wszyscy, ale kilku zmieniło sie tak, że w życiu bym ich nie poznała gdybym nie wiedziała, że to oni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×