Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja

ładna a sama

Polecane posty

Gość kaja
3 minuty temu, Gray123 napisał:

A umiesz? 

nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość kaja napisał:

nieee

To sie naucz. To jedna z najwiekszych wartosci. Bo co by sie stalo gdyby wszyscy twoi najblizszi znikneli? Z roznych powodow... Jestes Sama... I Co wtedy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 minuty temu, Gray123 napisał:

To sie naucz. To jedna z najwiekszych wartosci. Bo co by sie stalo gdyby wszyscy twoi najblizszi znikneli? Z roznych powodow... Jestes Sama... I Co wtedy? 

Nie wyobrażam sobie tego. Poza tym marzę o założeniu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość kaja napisał:

Nie wyobrażam sobie tego. Poza tym marzę o założeniu rodziny.

Zaloz ze mna 😉😄😄😄

Oczywiscie zartuje😄😄😄

Jezeli jestes przeciętna to wiele wiecej niz piekna. Bo jestes bardziej wartosciowa😉😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Niestety rodzina i znajomi rodziców... od facetów tego nie słyszałam.

Więc już wiadomo, litowali się tylko nad tobą, jesteś max przeciętniara 5/10, nie więcej, może charakterem zdobędziesz dodatkowy punkt lub dwa, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamfir
2 godziny temu, Gość gosc gosc gosc napisał:

ale z tego co ona pisze to nikt nawet nie chce jej poznać mimo,że ładna

Ładność oceniają inni nie ona sama, bo ona to sobie może myśleć co chce, że jest 8 cudem świata a faceci patrzą z politowaniem na takie cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cavi
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Chodzę do pracy, wcześniej na uczelnię, z koleżankami, no i raczej nikt mnie nie podrywał/nie podrywa.

moją skromą opinią dajesz "wrażenie" niedostępnej i nikt nie chce marnować czasu, gdy na około tyle "towarów", po prostu popatrzą chwile i od razu wiedzą że nie chcą nawet próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
8 godzin temu, Gość Jaro napisał:

Więc już wiadomo, litowali się tylko nad tobą, jesteś max przeciętniara 5/10, nie więcej, może charakterem zdobędziesz dodatkowy punkt lub dwa, tyle.

Też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
8 godzin temu, Gość Cavi napisał:

moją skromą opinią dajesz "wrażenie" niedostępnej i nikt nie chce marnować czasu, gdy na około tyle "towarów", po prostu popatrzą chwile i od razu wiedzą że nie chcą nawet próbować

Skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc

a jak wyglada niedostepna dziewczyna?? Autorka wątku raczej nie wygląda na zbyt pewną siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Gość gosc gosc gosc napisał:

a jak wyglada niedostepna dziewczyna?? Autorka wątku raczej nie wygląda na zbyt pewną siebie 

Jak mogę być pewna siebie, skoro nie wzbudzam zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.11.2019 o 00:24, Gość kaja napisał:

Jak mogę być pewna siebie, skoro nie wzbudzam zainteresowania?

a nie masz innych zalet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda życiowa

Dla młodszych dziewczyn bo tu chyba same nastolatki i tak do 25 roku życia ludzie są 😕  no więc faceci lecą na to czy kobieta jest posłuszna, kobieca, ma taką krowią głupotę w oczach, otwarta, ekstrawertyczna, żeby nie była zbyt inteligentna, żeby nie myślała sama z siebie, żeby się go słuchała, żeby była emocjonalna, itd Wygląd nie ma aż tyle do rzeczy o ile oczywiście nie jest mega paszczurem, masa przystojnych mężczyzn ma żony usłużne paszczury. Faceci chcą dominacji w większości nie mogą wytrzymać jeśli kobieta jest niezależna czy kwestionuje ich głupotę, od razu im nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda życiowa

Dla młodszych dziewczyn bo tu chyba same nastolatki i tak do 25 roku życia ludzie są 😕  no więc faceci lecą na to czy kobieta jest posłuszna, kobieca, ma taką krowią głupotę w oczach, otwarta, ekstrawertyczna, żeby nie była zbyt inteligentna, żeby nie myślała sama z siebie, żeby się go słuchała, żeby była emocjonalna, itd Wygląd nie ma aż tyle do rzeczy o ile oczywiście nie jest mega paszczurem, masa przystojnych mężczyzn ma żony usłużne paszczury. Faceci chcą dominacji w większości nie mogą wytrzymać jeśli kobieta jest niezależna czy kwestionuje ich głupotę, od razu im nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×