Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hung

Dokąd zgłosić problem / błąd medyczny

Polecane posty

Gość Hung

Hej dziewczyny . 

Może wiecie dokąd/gdzie zgłosić problem/błąd  medyczny by sprawdzić czy rzeczywiście był to błąd   

To teraz napiszę jaśniej

bylam w szpitalu i wg mnie i po reakcji innych lekarzy na oddziale lekarz mnie prowadzący popełnił dwa rażące błędy . 

Gdzie mogę spytać czy to rzeczywiście błąd ? Najlepiej bezpłatnie . 

na szczęście skończyło się to dobrze , ale pielęgniarki zwracały uwagę lekarzowi a on nie reagował . Czułam się jak królik doświadczalny . Również inna lekarka była bardzo zdziwiona ale wiadomo nie komentowała . Dowodem będzie wypis . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff

nikt nie wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie wiem, bo odpuściłam mimo, że u mnie doprowadzono do uszczerbku na zdrowiu. Szkoda mi było więcej nerwów poświęcać na tą całą sytuację. Ludzie umierają na stole i nie ma winnego więc kto by się tam przejął jakimś mniejszym błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Skoro wszystko skończyło się dobrze, to ja bym zostawiła. 

Szukasz sprawiedliwości? To pojęcie względne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunq

Nie sprawiedliwości tylko prawdy . Chcę wiedzieć czy lekarz popełnił błąd . A jeżeli popełnił zgłosić to do dyrekcji bu więcej tego nie zrobił . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Hunq napisał:

Nie sprawiedliwości tylko prawdy . Chcę wiedzieć czy lekarz popełnił błąd . A jeżeli popełnił zgłosić to do dyrekcji bu więcej tego nie zrobił . 

Jak chcesz prawdy to idź z wypisem do jakiegoś lekarza prywatnie i spytaj. Na więcej nie licz, bo do żadnego błędu nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunq

Chcę sprawdzić czy doszło do błędu . A ciebie pytam gdzie to zgłosić . Nie podejmuj  decyzji za mnie . Jeżeli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie nie odpowiadaj. A nie piszesz wypytując o rzeczy które nie dotyczą pytania . Pytanie jest proste więc większość inteligentnych ludzi jest w stanie je odczytać ze zrozumieniem . Ty zaś do nich nie należysz . Nie pozdrawiam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli skończyło się dobrze, to nie było błędu, co najwyżej  niekonwencjonalne działanie lekarza. Szukasz sposobu na łatwy zarobek? Obrzydliwa jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×