Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszarpałam się z byłą mojego faceta, chodzi o ich dzieci i czas w swieta

Polecane posty

Gość gość

Mielismy byc sami z moja rodzina a ona ze dzieci nam podrzuci bo ona sie nimi zajmowala przez tyle lat i teraz ona chce pobyc z rodzina swojego nowego faceta - bez dzieci czaicie - i powiedzialam ze nie ma takiej mozliwosci i ze jest zalosna i sie poszarpalysmy, powiedziala na koniec ze sprawe w sadzie zalozy ze na bizuty facet nie bedzie mi dawal a alimenciaki wieksze beda czy to moze byc tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terefere
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mielismy byc sami z moja rodzina a ona ze dzieci nam podrzuci bo ona sie nimi zajmowala przez tyle lat i teraz ona chce pobyc z rodzina swojego nowego faceta - bez dzieci czaicie - i powiedzialam ze nie ma takiej mozliwosci i ze jest zalosna i sie poszarpalysmy, powiedziala na koniec ze sprawe w sadzie zalozy ze na bizuty facet nie bedzie mi dawal a alimenciaki wieksze beda czy to moze byc tak? 

Jak któraś dodaje temat o dzieciach to za chwile inne bajkopisarki z dupy prowokacje wymyślają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowo
Przed chwilą, Gość Terefere napisał:

Jak któraś dodaje temat o dzieciach to za chwile inne bajkopisarki z dupy prowokacje wymyślają. 

Tak samo myślałam, jeden temat prawdziwy ten pierwszy a potem pare prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2/10

Takich tematów było za dużo prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gość napisał:

Mielismy byc sami z moja rodzina a ona ze dzieci nam podrzuci bo ona sie nimi zajmowala przez tyle lat i teraz ona chce pobyc z rodzina swojego nowego faceta - bez dzieci czaicie - i powiedzialam ze nie ma takiej mozliwosci i ze jest zalosna i sie poszarpalysmy, powiedziala na koniec ze sprawe w sadzie zalozy ze na bizuty facet nie bedzie mi dawal a alimenciaki wieksze beda czy to moze byc tak? 

Nawet jeśli to prowo to oczywiście, że sąd może podwyższyć alimenty tym bardziej jeśli facet się dziećmi nie zajmuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

bylo było tylko w wersji samotny wyjazd na wakacje i podrzucenie dzieci mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Co to są "bizuty"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

O patologia już dostała 500 plus i pisze o swoich przeżyciach, obie macie żałosny poziom tylko dzieci szkoda bo jedna drugiej wpycha a one nie chciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×