Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Profesor

Młode kobiety myślą że młodość jest wieczna

Polecane posty

Gość Profesor

Dlatego za młodu codziennie beztrosko imprezują, piją i przyjmują niezliczoną ilość bolców od przystojniaków i nie myślą ani trochę o przyszłości

Otrzeźwienie następuje w okolicach 30stki kiedy wygląd już nie ten, nie wypada w tym wieku szaleć po klubach, znajomi zakładają rodziny, ustatkować się trzeba, a tu się okazuje że kandydatów na męża nie ma bo nikt nie chce ich przebolcowanych przez niezliczoną ilość p3nisów doop.

Taki jest scenariusz życiowy wielu młodych kobiet.

Te mądrzejsze tak nie szalały, szanowały się i już w młodym wieku zarezerwowały sobie wartościowych facetów na mężów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami

Ameryka dawno odkryta 😉 takie czasy dziwne mamy, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Generalizujesz. Nic dziwnego, to cecha ludzi ograniczonych i tępych. Ty za to zmarnowałes młodość na rzyganie żółcia i plucie jadem zamiast na rozwój kariery. A podstarzalego golodupca zadna kobieta nie tknie. Mądrzejsi mężczyźni kończyli szkoły i sie dorabiali. Ty dostałeś z niczym. Ani kobiety ani pieniędzy. Jedyni pogarda od innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La

He he teorie z dvpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Profesor napisał:

Dlatego za młodu codziennie beztrosko imprezują, piją i przyjmują niezliczoną ilość bolców od przystojniaków i nie myślą ani trochę o przyszłości

Otrzeźwienie następuje w okolicach 30stki kiedy wygląd już nie ten, nie wypada w tym wieku szaleć po klubach, znajomi zakładają rodziny, ustatkować się trzeba, a tu się okazuje że kandydatów na męża nie ma bo nikt nie chce ich przebolcowanych przez niezliczoną ilość p3nisów doop.

Taki jest scenariusz życiowy wielu młodych kobiet.

Te mądrzejsze tak nie szalały, szanowały się i już w młodym wieku zarezerwowały sobie wartościowych facetów na mężów.

 

no nie wiem, ja czekałam ze strata dziewictwa do 32 roku zycia, nie piłam w ogóle, nie imprezowałam i jakoś nie było na to chętnych, do tego stopnia ze przestałam marzyć o małżeństwie. Potem  miałam jakieś związki, nawet fajne, ale zaden nie był taki zeby wychodzić za faceta. Naprawdę puszczać sie zaczęłam po 40, bo niby  na co mam czekać z życiem i przyjemnościami i kiedy to robić?  w trumnie? I powiem jedno, szkoda ze wcześniej tego nie robiłam bo dawno miałabym męza, masa facetów jest tak głupia, że wszystko  zrobi za dobry oral, a jak przy tym się udaje że to niesamowite jaką ma fujarę to sie zako...ą z marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Profesor napisał:

Dlatego za młodu codziennie beztrosko imprezują, piją i przyjmują niezliczoną ilość bolców od przystojniaków i nie myślą ani trochę o przyszłości

Otrzeźwienie następuje w okolicach 30stki kiedy wygląd już nie ten, nie wypada w tym wieku szaleć po klubach, znajomi zakładają rodziny, ustatkować się trzeba, a tu się okazuje że kandydatów na męża nie ma bo nikt nie chce ich przebolcowanych przez niezliczoną ilość p3nisów doop.

Taki jest scenariusz życiowy wielu młodych kobiet.

Te mądrzejsze tak nie szalały, szanowały się i już w młodym wieku zarezerwowały sobie wartościowych facetów na mężów.

 

Bzdura.Ja jestem bardzo szanujaca sie, nówka model i co... faceci wolą rozrywkowe, jak słysza ze trzeba poczekac na sex to z niechęcią czekają krótko a potem rezygnują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bzdura.Ja jestem bardzo szanujaca sie, nówka model i co... faceci wolą rozrywkowe, jak słysza ze trzeba poczekac na sex to z niechęcią czekają krótko a potem rezygnują..

to prawda, jak nie wyrazisz chęci dania d...najlepiej na pierwszej randce to i za kawę nie chcą zapłacić, tylko szukaja następnej. Gdybym 20 lat wczesniej sie nie szanowała, korzystała z życia , seksu i sie bawiła to dawno miałałbym  kochajacego meza i dzieciaki. Któryś by został, albo byłaby wpadka i ślub. Ale nie, głupio uwierzyłam że trzeba szukać miłości, że seks bez zwiażku jest zły i że kobieta powinna sie szanowac., a na pewno ktoś to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

no nie wiem, ja czekałam ze strata dziewictwa do 32 roku zycia, nie piłam w ogóle, nie imprezowałam i jakoś nie było na to chętnych, do tego stopnia ze przestałam marzyć o małżeństwie. Potem  miałam jakieś związki, nawet fajne, ale zaden nie był taki zeby wychodzić za faceta. Naprawdę puszczać sie zaczęłam po 40, bo niby  na co mam czekać z życiem i przyjemnościami i kiedy to robić?  w trumnie? I powiem jedno, szkoda ze wcześniej tego nie robiłam bo dawno miałabym męza, masa facetów jest tak głupia, że wszystko  zrobi za dobry oral, a jak przy tym się udaje że to niesamowite jaką ma fujarę to sie zako...ą z marszu

Aż zapytam, bo sama jestem w podobnej sytuacji, skoro tyle czekałaś ze stratą dziewictwa to czy Twój pierwszy raz był dla Ciebie bolesny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przykro mi, ale nie ma żadnej boskiej kary za "bolcowanie". Same zostają  głównie kobiety, które są wycofane społecznie i mają małe lub zerowe doświadczenie seksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Aż zapytam, bo sama jestem w podobnej sytuacji, skoro tyle czekałaś ze stratą dziewictwa to czy Twój pierwszy raz był dla Ciebie bolesny? 

nie, bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi, ale nie ma żadnej boskiej kary za "bolcowanie". Same zostają  głównie kobiety, które są wycofane społecznie i mają małe lub zerowe doświadczenie seksualne. 

No ja się jeszcze nie spotkałam z tym żeby ktoś odrzucił kobietę, bo ma za małe lub za duże doświadczenie seksualne.  Z moich obserwacji same zostają kobiety, które są strasznie nieśmiałe albo za bardzo wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami

Ale się ciskacie. Skoro was to nie dotyczy, to o co afera? Jest niestety masa dziewczyn, które są właśnie w takiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Małami napisał:

Ale się ciskacie. Skoro was to nie dotyczy, to o co afera? Jest niestety masa dziewczyn, które są właśnie w takiej sytuacji. 

A skoro autora to nie dotyczy to po co ten temat? 

Ps. Nie znam żadnej starej panny, wszystkie i porządne i mniej porządne z mojego otoczenia wyszły za mąż. Niektóre dwa razy.  Widocznie same rzeczywiście są często te wycofane, imprezowiczki nigdy nie dostaną same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Małami napisał:

Ale się ciskacie. Skoro was to nie dotyczy, to o co afera? Jest niestety masa dziewczyn, które są właśnie w takiej sytuacji. 

nie ciskamy sie, dyskutujemy i przedstawiamy inne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

no nie wiem, ja czekałam ze strata dziewictwa do 32 roku zycia, nie piłam w ogóle, nie imprezowałam i jakoś nie było na to chętnych, do tego stopnia ze przestałam marzyć o małżeństwie. Potem  miałam jakieś związki, nawet fajne, ale zaden nie był taki zeby wychodzić za faceta. Naprawdę puszczać sie zaczęłam po 40, bo niby  na co mam czekać z życiem i przyjemnościami i kiedy to robić?  w trumnie? I powiem jedno, szkoda ze wcześniej tego nie robiłam bo dawno miałabym męza, masa facetów jest tak głupia, że wszystko  zrobi za dobry oral, a jak przy tym się udaje że to niesamowite jaką ma fujarę to sie zako...ą z marszu

Pu staki 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepiej grzeszyć i żałować

niż żałować , że się nie grzeszyło 😎 

Dobrze poznać wiele smaków nie wszystko należy zeżreć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Pu staki 😀😀

ty za to wielce pełna:D chyba spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×