Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy któraś tu szuka męża?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem tu nowy i tak sobie myślę czy można tu spotkać kogoś normalnego, poważnie myślącego o życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest tu sporo normalnych fajnych osób..ale jest też sporo szukających męża, niekoniecznie swojego hahahah..kobiety od romansów, te kicie, misie, myszki czy jak im tam co za zajętymi mężami latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Nie szukam męża.mam swojego i nie chciałabym drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jest tu sporo normalnych fajnych osób..ale jest też sporo szukających męża, niekoniecznie swojego hahahah..kobiety od romansów, te kicie, misie, myszki czy jak im tam co za zajętymi mężami latają

Ja znalazłem Sylwię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jest tu sporo normalnych fajnych osób..ale jest też sporo szukających męża, niekoniecznie swojego hahahah..kobiety od romansów, te kicie, misie, myszki czy jak im tam co za zajętymi mężami latają

Cio? Czemu wymyślasz nikt za obcymi mężami nie lata ,ja ro nawet bym nie śmiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Przed chwilą, Gość Tajemniczy napisał:

Ja znalazłem Sylwię. 

zonaty znalazł czyjąś żonę,heh ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
1 minutę temu, Gość Miss napisał:

Cio? Czemu wymyślasz nikt za obcymi mężami nie lata ,ja ro nawet bym nie śmiała. 

a tematów Miss nie czytasz???te od romansu, ewelinki od krzysia, kicie i inne france..za przeproszeniem co szukają bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Tajemniczy napisał:

Ja znalazłem Sylwię. 

mówimy o NORMALNYCH OSOBACH kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami

Pewnie, że tu są normalne myślące kobiety (chyba że szukasz faceta), ale nie jesteś pierwszy i nie ostatni. Trzeba się zarejestrować i wykupić abonament 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie skończę
3 minuty temu, Gość hahahah napisał:

a tematów Miss nie czytasz???te od romansu, ewelinki od krzysia, kicie i inne france..za przeproszeniem co szukają bolca

Bolca? Od bolca mozna dostać pirdolca . Tak się zastanawiam nad tym i  przyznaje  że fajnie się człowiek czuje kiedy po udach obca dłoń wędruje. Przyjemnie , kiedy  usta  od szyi mkną aż po pępek. Cudowne gdy cieply język zatacza koła i sciegi po  lechtaczce nawilżając ją niczym krem z kwasem,haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×