Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bob

Zboczone fantazje

Polecane posty

Gość Bob

Hejka jakie macie zboczone fantazje? Ja zeby panna na mnie nasikala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te hee

Ale na twarz i chcesz to pić czy na ciało i czuć mocz? 

 

Ja chce żeby laska z wielkimi mlecznymi cycami waliła mi konia karmiąc mnie piersią. Chciałbym też wziąć udział w gangbangu gdzie traktujemy dziewczyne jak totalná szmatę i zostawiamy ją zupełnie pokrytą spermą na zewnątrz i od środka, bez ciuchów na wyjście. Jeszcze najlepiej jakby zapłaciła wszystkim za to doświadczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob

Teraz niech jakas pani sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wylizac nieumyta cipke i dupke jakiejś uczennicy w liceum. Po prostu wejść do szkoły i wybrać sobie ze trzy małolaty na jedną noc. Co by spełniały moje życzenia sexualne różnego rodzaju. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank

Ja chciałem być w związku z dominującą biseksualistka. Żeby zaprosiła swoją koleżankę i przy mnie złapała jej głowę udami i przycisnela moją twarz do swoich majtek. Potem usiadła na twarzy i zaczęła ją ujezdzac. A następnie zrobiła to ze mną. Ewentualnie żeby jedna dziewczyna złapała moją głowę udami i przycisnela moją twarz do nagiego krocza drugiej dziewczyny i w ten sposób robiła koleżance dobrze przy pomocy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hffh

A i jeszcze chcialvym zeby wypiela sie i rozchylila pupe i lizac jej tylek dziurke i wkladac jezyk  , ale żadna nie chce na razie lizania pupy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyce i gangbang
1 godzinę temu, Gość Te hee napisał:

Ale na twarz i chcesz to pić czy na ciało i czuć mocz? 

 

Ja chce żeby laska z wielkimi mlecznymi cycami waliła mi konia karmiąc mnie piersią. Chciałbym też wziąć udział w gangbangu gdzie traktujemy dziewczyne jak totalná szmatę i zostawiamy ją zupełnie pokrytą spermą na zewnątrz i od środka, bez ciuchów na wyjście. Jeszcze najlepiej jakby zapłaciła wszystkim za to doświadczenie. 

moja sąsiadka ma ogromne cyce i marze żeby mi zwaliła konia, marzy mi się też z nią gangbang. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Chciał bym zobaczyć jak moją dziewczynę posuwa jeden facet, który jej się podoba. A potem chciał bym przy nim wylizać jej dziureczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×