Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Quinn

Znacie jakieś książki dla przyszłych rodziców?

Polecane posty

Gość Quinn

Razem z mężem będziemy mieli pierwsze dziecko. Ja mam 3 młodsze siostry, wiem dużo o zajmowaniu się dziećmi, zawsze pomagałam mamie w zmienianiu pieluch, usypianiu, zabawie, nauce mówienia, chodzenia, ale cały czas mam wrażenie, że to nie wystarcza. Mój mąż ma braci, prawie w swoim wieku, nie wie nic o dzieciach, jest kompletnie zielony w temacie. Oboje chcemy się spisać jak najlepiej w roli rodziców, chociaż wiemy, że nikomu to idealnie nie wychodzi.

 

Poradniki to nie wszystko, ale mogą być naprawdę dobrą zapomogą, więc jeśli znacie jakieś tytuły, autorów, możecie polecić i wiecie, że to nie bzdura i cuda na kiju, to piszcie. 

Dzięki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o, tez chetnie sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podręcznik do psychologii rozwojowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Z książek to jest taka jakby cała seria Heidi Murkoff - najpierw o ciąży, później 3 kolejne na 3 pierwsze lata życia dziecka.

Jeśli chodzi o inne publikacje, to mi się bardzo podobała internetowa szkoła rodzenia z bebiprogramu. Było tam trochę artykułów, trochę filmików i fajnie mi to uzupełniło wiedzę z książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

„Mocno mnie przytul” - Carlos Gonzalez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spock Benjamin-Dziecko, pielęgnacja i wychowanie. Moim zdaniem najlepsza książka jaką istnieje!

Poza tym z własnego doświadczenia ci powiem że ŻADNA książka nie przygotuje cię na to co będzie. Każde dziecko jest inne. Praktyka czyni mistrza! Gratulacje i powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammmmmmmma

Heidi Murkoff - potwierdzam.

Ciężarówką przez dziewięć miesięcy i potem tej samej autorki Z maluchem przez pierwsze 5 lat, czy jakoś tak

Elizabeth Pantley - Noc bez płaczu, ew. Tracy Hogg - Język niemowląt (ale zdania na jej temat są podzielone, chodzi o trening snu, ja nie stosuję)

H.Turgeon, J.Wright - Przestań mówić, zacznij rozmawiać

Książki Searsów i Jespera Juula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×