Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autor

Najwieksi rochacze to mizogini

Polecane posty

Gość autor

taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te hee

Owszem, jest to wyrazna tendencja. Kobiecie bardziej zalezy na facetach majacych duzo pewnosci siebie i potrafiacych je olac, niz na jakichkolwiek innych. Rowniez kobiety potrzebuja byc w lozku dominowane. Nie ma kobiet ktore sa w zdrowy sposob dominujace, wszystkie maja tylko nienawisc mezczyzn lub penisa. Kobiety ktore mezczyzna traktuje w lozku jak rowne sobie patrza sie na boki, chca zdradzic, szukaja je.aki ktory zrobi z nich dzi.w. ke. Tylko mezczyzni ktorzy traktuja kobiety kiepskobpoza lozkiem i jak worki na nasienie, szmaty, oklad na ch..u.ja w lozku moga przebierac w kobietach i miec pewnosc ze kobieta z ktora sa na dluzej nie zdradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potwierdzam na swoim przykładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak ruchacze, ale myślę, ze najwięksi mizogoni to prawiczki. Kipią taką nienawiścią do kobiet, że żadna ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Słyszałam tez teorię, że ci co tak latają z kwiatka na kwiatek, mają ukryte skłonności homoseksualne. Mówił o tym w radio któryś z seksuologów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Słyszałam tez teorię, że ci co tak latają z kwiatka na kwiatek, mają ukryte skłonności homoseksualne. Mówił o tym w radio któryś z seksuologów.  

A to ciekawe, można coś więcej? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizogin

Prawda

Najwięksi roochacze tak naprawdę nienawidzą kobiet dlatego tak łatwo przychodzi im traktowanie ich jak rzeczy, jak zabaweczek do roochania a potem kop w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No raczej. A to pewnie było radio Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Słyszałam tez teorię, że ci co tak latają z kwiatka na kwiatek, mają ukryte skłonności homoseksualne. Mówił o tym w radio któryś z seksuologów.  

coś w tym jest pewnie,na shemale ,transa by polecieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zauważyłam. Najwięksi r.. są towarzyscy, mają łatwość nawiązywania kontaktów, tacy ludzie nie pałają nienawiścią do kogokolwiek. Mizogini mogą pomarzyć o takich wynikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zauważyłam. Najwięksi r.. są towarzyscy, mają łatwość nawiązywania kontaktów, tacy ludzie nie pałają nienawiścią do kogokolwiek. Mizogini mogą pomarzyć o takich wynikach. 

No to chyba oczywiste że jakoś muszą te kobiety poderwać. Mają łatwość w kontaktach i pieprzeniu farmazonow które lubią kobiety. Ale w rzeczywistości najczęściej nimi gardzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kumpla, ktory byl wlasnie w tym najlepszy, boi kazda ktorą wystrzelil na kase albo sie w nim zakochiwala, albo chciuala sie spotykac nie patrzac ze on ja wqyrchal na 500 zl... byl Przystojny i mial bajere perewfecto. Gracjan...
W sumie podziwialem typa bo kazdą ktorą urobil byla na jego lasce..👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaqmiast byc mega rychaczem wolalbym miec cechy jak moj zioomek... szkoda bo Typo za duzo powywijal i skonczyl z kosą w plecach w Szwecji ponoc go dopadli👽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom byc calkowicie w typie kazdej laski, i miec gadane to mkozna zaliczyc kazda niunie w miescie bez wyjatkow.👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zauważyłam. Najwięksi r.. są towarzyscy, mają łatwość nawiązywania kontaktów, tacy ludzie nie pałają nienawiścią do kogokolwiek. Mizogini mogą pomarzyć o takich wynikach. 

tak sobie tłumacz, przy kumplach od szmat i kurev wyzywają a potem lecą je dymać i tak w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
5 minut temu, Gość gość napisał:

tak sobie tłumacz, przy kumplach od szmat i kurev wyzywają a potem lecą je dymać i tak w koło

Ale to podchodzi pod bardzo duże zaburzenia - jak można kogoś nienawidzć i się z nim roochać? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halsey
12 minut temu, akimuszki napisał:

Zaqmiast byc mega rychaczem wolalbym miec cechy jak moj zioomek... szkoda bo Typo za duzo powywijal i skonczyl z kosą w plecach w Szwecji ponoc go dopadli👽

Chciałoby się powiedzieć - karma wraca lub... co za dużo to niezdrowo hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość MeeMee napisał:

Ale to podchodzi pod bardzo duże zaburzenia - jak można kogoś nienawidzć i się z nim roochać? 😄

chodzą słuchy, ze w srodowiskach patologicznych, rynsztokowych takie zachowanie moze swiadczyc o tym, ze samiec w ten sposob chroni sie aby mu samicy zaden nie zakosił

ale to patologia, wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość MeeMee napisał:

Ale to podchodzi pod bardzo duże zaburzenia - jak można kogoś nienawidzć i się z nim roochać? 😄

przy laskach udają aniołków, a tak to na każdym kroku narzekają że baby to kurrwy, i jak zeszmaci sie na jego oczach taka to czuje satysfakcje że jednak ma racje i baby to na prawde kurrwy. Na takich lecicie, bezlitosnych spermiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

chodzą słuchy, ze w srodowiskach patologicznych, rynsztokowych takie zachowanie moze swiadczyc o tym, ze samiec w ten sposob chroni sie aby mu samicy zaden nie zakosił

ale to patologia, wiec..

cus pieknego, w punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Halsey napisał:

Chciałoby się powiedzieć - karma wraca lub... co za dużo to niezdrowo hehee

Pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość MeeMee napisał:

Ale to podchodzi pod bardzo duże zaburzenia - jak można kogoś nienawidzć i się z nim roochać? 😄

Nawet bym sie nie zdziwil gdyby to bylo często praktykowane🐱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, akimuszki napisał:

Nawet bym sie nie zdziwil gdyby to bylo często praktykowane

i takie cymbały uwazaja ze majo wyobraznie mocniejsza niz lajf, słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość gosc napisał:

chodzą słuchy, ze w srodowiskach patologicznych, rynsztokowych takie zachowanie moze swiadczyc o tym, ze samiec w ten sposob chroni sie aby mu samicy zaden nie zakosił

ale to patologia, wiec..

czesto, gesto to wypaleni prezesi jakichs tam spolek, lub nowobogaccy, ktorym szjba do glowy odbila z podwojna palemką

szukaja coraz to mocniejszych bodzców stymulujących i marna egzystencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem mizoginem, chyba, nie uważam kobiet za równe mi. Za takie głupsze zwierzątka sterowane hormonami którymi trzeba się opiekować. 

Dzięki temu m.in. mam łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Nie zgadzam się niepowodzeniami bo przecież to ona straciła okazje a nie ja.  Nie zastanawiam się co ona sobie myśli bo przecież ważne jest jak jej hormony reagują i wiele podobnych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tago
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem mizoginem, chyba, nie uważam kobiet za równe mi. Za takie głupsze zwierzątka sterowane hormonami którymi trzeba się opiekować. 

Dzięki temu m.in. mam łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Nie zgadzam się niepowodzeniami bo przecież to ona straciła okazje a nie ja.  Nie zastanawiam się co ona sobie myśli bo przecież ważne jest jak jej hormony reagują i wiele podobnych rzeczy. 

Jaki cymbał - facet - zwierzatko rzadzane przez poped, bezmozgi reproduktor uwaza ze koboety to zwierzatka 😂😂😂 widzisz gloszona przez siebie bzdure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Tago napisał:

Jaki cymbał - facet - zwierzatko rzadzane przez poped, bezmozgi reproduktor uwaza ze koboety to zwierzatka 😂😂😂 widzisz gloszona przez siebie bzdure?

Jaki bezmózgi? To wy działacie w sposób nielogiczny i chaotyczny. To kobieta ma mózg tylko do podtrzymywania oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tago
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaki bezmózgi? To wy działacie w sposób nielogiczny i chaotyczny. To kobieta ma mózg tylko do podtrzymywania oddechu.

Twoja opinia jest tylko opinia - sa tacy nielogiczni faceci ze szok... im wiecej sie przygladam tym bardziej widze jak 80% facetow zaslugije tylko na ppgarde. Fakt macie wieksza sile fizyczna, tylko kobiety moga rodzic dzieci - taka natura tego nie zmienimy no chyba.mm ze ewolucja cos pokombinuje 😁 ale... czy wy sie nie kierujecie emocjami? Zobaczycie koncert i nastepnego dnia zamawiacie gitare bo oo bede fajne wygladal. Kupujecoe samochod bo sprzedawca wam nagadal ze ooo fajnie w nim bedziesz rzadzil na miescie itp. Emocje to kwintesencja czlowieka czy mezczyzny czy kobiety. Skoro kobiety takoe nielogiczne i chaotyczne to skad ten poglad ze sa wyrachowane i kalkulujace? Owszem, zgadzam sie sie sa takie i z takoch sie smoejecie a te inne - to narzekacie ze malo kobiece itp. Takoch kwiatkow waszego nielogicnego rozumowania jest pelno - przeczycie sami sobie. Ja patrze juz nie przez pryzmat plci a czlowieka - niestety facetow ktorych szanuje jest coraz mniej za to kobiety jak widze jak sobie radza to mi imponuja. Faceci duzo gadaja, zala sie na forum a jedynymi zwierzatkami jakimi sa to oni sami i to co trzymaja w spodniach. Poza tym, czlowiek wartosciowy - koboeta czy mezczyzna nie musi nikogo uznawac za nizszego wzgledem siebie. Tak sie leczy gowniarkskie kompleksy, ale rozumiem ze swiat polega na wyszukiwaniu sobie logos gorszego od siebie bo to ppzwala sie czuc kims - nawet jesli tylko we wlasnych wyobrazeniach 😉 Z takimi mezczyznami jak Ty sie nie trzymam, nie przekonuke na sile bo wiem ze nie ma sensu, kazdy zyje po swojemu co nie znaczy ze musimy zyc obok siebie a co najwazniejsze - w zwiazku 😉 Peace 🤘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tago

Ps. To ze nie rozumiesz czyjegos rozumowania (w namysle kobiety) noe oznacza ze jest ppzbawione sensu tylko oznacza ze go po prostu nie pojmujesz. Nie czy to tej drugiej osoby glupiej 😉 tylko Ciebie nieswiadomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% prawda
2 godziny temu, Gość Mizogin napisał:

Prawda

Najwięksi roochacze tak naprawdę nienawidzą kobiet dlatego tak łatwo przychodzi im traktowanie ich jak rzeczy, jak zabaweczek do roochania a potem kop w doopę

Dokładnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×