Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autor

Najwieksi rochacze to mizogini

Polecane posty

Gość 100% prawda
2 godziny temu, Gość MeeMee napisał:

Ale to podchodzi pod bardzo duże zaburzenia - jak można kogoś nienawidzć i się z nim roochać? 😄

Można,  bo facet traktuje wtedy seks jako narzędzie do upokorzenia kobiety (wykorzystam ją jak ści.erę i zostawię )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
17 minut temu, Gość 100% prawda napisał:

Można,  bo facet traktuje wtedy seks jako narzędzie do upokorzenia kobiety (wykorzystam ją jak ści.erę i zostawię )

No czyli grube zaburzenie zalatujace syndromem "mamusia nie kochala mnie w dziecinstwie" czy tegk typu rzeczy 😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mizpgin wytłumaczę wam dlaczego kobiety nie są logiczne.

Bo facet nawet jak zrobi coś głupiego, pod wpływem chwili itp, to rzadko kiedy przez to płacze.  Tylko kobiety są zdolne tak kierować swoim zachowaniem żeby na końcu się poryczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tago
35 minut temu, Gość MeeMee napisał:

No czyli grube zaburzenie zalatujace syndromem "mamusia nie kochala mnie w dziecinstwie" czy tegk typu rzeczy 😂🤣😂

Owszem - umawialam sie z takim typem i myslal ze wszystko pojdzie zgodnie z jego schematem. Niestety nie wiedzial na kogo trafil - ppgralam sobie z nim tak jak ppgrywal. Jego matka kiedy byk maly go oddala - nie znam szczegolow, ale teraz koles ma duze probleny ze soba i z kobietami. Z jednej strony - taki wlasnie mizoginek, z drugiej ile rqzy chciak zebym go przytulala jak malego chlopca... Emocjonalnie rozchwiany gorzej jak baba w ciazy. Tak sobie pogrywalisny az w koncu noestety zakonczylo sie to tym, ze oboje sie zakochalismy. Niestety on upokorzyl mnie, a ja jego. Nasze ega predzej nakazaly by nam sie pozabijac niz przyznac, ze chcemy byc razem. I tym sposobem juz nigdy sie nie zobaczymy - co moze i lepiej bo pewbie bysmy nawzajem sie spalili od srodka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Tago napisał:

Owszem - umawialam sie z takim typem i myslal ze wszystko pojdzie zgodnie z jego schematem. Niestety nie wiedzial na kogo trafil - ppgralam sobie z nim tak jak ppgrywal. Jego matka kiedy byk maly go oddala - nie znam szczegolow, ale teraz koles ma duze probleny ze soba i z kobietami. Z jednej strony - taki wlasnie mizoginek, z drugiej ile rqzy chciak zebym go przytulala jak malego chlopca... Emocjonalnie rozchwiany gorzej jak baba w ciazy. Tak sobie pogrywalisny az w koncu noestety zakonczylo sie to tym, ze oboje sie zakochalismy. Niestety on upokorzyl mnie, a ja jego. Nasze ega predzej nakazaly by nam sie pozabijac niz przyznac, ze chcemy byc razem. I tym sposobem juz nigdy sie nie zobaczymy - co moze i lepiej bo pewbie bysmy nawzajem sie spalili od srodka 😁

Co z Tobą nie tak że wybierasz takich dziwnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Co z Tobą nie tak że wybierasz takich dziwnych facetów?

Większość kobiet ma tendencję do wybierania nieodpowiednich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tago
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Co z Tobą nie tak że wybierasz takich dziwnych facetów?

Nie wybieram, choc nie przecze ze sama mam problemy. Z moim bylym jestesmy przyjaciopmi i kazdemu facetowi z ktorym krecilam mam dobry kontakt  Ten trafil sie przypadkiem i z braku laku podjelam te gre - jedyny taki w zyciu mi sie napatoczyl. Ot czystu przypadek 😁 Czasem zycie tak robi hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mizpgin wytłumaczę wam dlaczego kobiety nie są logiczne.

Bo facet nawet jak zrobi coś głupiego, pod wpływem chwili itp, to rzadko kiedy przez to płacze.  Tylko kobiety są zdolne tak kierować swoim zachowaniem żeby na końcu się poryczec.

Aha - kobiety nie są logiczne bo po zrobieniu czegoś głupiego... płaczą... XD Powaliłeś mnie swoim rozumowaniem i "logika" tego wywodu. Dziękuję za oświecenie hehehe Koles ile masz lat? 15?

Kobieta zrobi coś głupiego - popłacze się, pożałuje i rusza dalej. Facet zrobi coś głupiego i nie płacze - dlatego są logiczni... No mój poziom pogardy dla męskich mizoginów wzrasta przez ich poziom głupoty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×