Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinek

Gdzie wolno pracować żeby nie być przez was wyśmianą, zbesztaną?

Polecane posty

Gość gośśćć
1 godzinę temu, Gość malinek napisał:

Mhmmm czyli następna biurwa nadająca się tylko klepania żmudych i nudnych bzdur, mało kreatywna i nieambitna praca. Każdy glupi to potrafi 😄

poza tym, za prawie 12  funtow na godzinę praca, to dla Ciebie zapewne marzenie, niezaleznie od kraju. bys się skichał w majtki chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może one są tych co mąż dużo zarabia i one nie muszą pracować?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinek
12 minut temu, Gość gośśćć napisał:

poza tym, za prawie 12  funtow na godzinę praca, to dla Ciebie zapewne marzenie, niezaleznie od kraju. bys się skichał w majtki chyba.

Skichała jak już, bo to ja, autorka tematu... Nom... dobrze, dobrze. W dodatku materialistka nastawiona tylko na kasę. Biedne twoje dzieci i mąż. Tylko kasa i kasa 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Rubika nie stać na kibel w Łazienkach, także tego.

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gośśćć napisał:

poza tym, za prawie 12  funtow na godzinę praca, to dla Ciebie zapewne marzenie, niezaleznie od kraju. bys się skichał w majtki chyba.

Przecież 12 funtów to 60 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 godziny temu, Gość Jjjaaa napisał:

Hej ja tez jestem za granica, zaczynalam od pracy fizycznej, sprzatalam - majac mgr z polskiego uniwerku - przez 6 lat. po drodze dziecko itd. Potem sie duzo dzialo, dziecko dalo mi kopa i motywacje + mialam tez mysle sporo szczecia, ito wszystko zaowocowalo praca umyslowa. najpierw najzwyklejsza recepcja / administracja ta najprostsza biura , telefony, zaklejanie kopert, chodzenie na poczte, troche maili, pilnowanie by zamowic papier do drukarek, wszelkie dlugopisy olowki zeszyty itd dla 200 osob. Potem w tej samej firmie inne stanowisko, potem inna firma, potem znowu inna. obecnie  jestem pracownikiem  ktory zarzadza i nadzoruje prace 3 administratorow, sama tez mam calkiem sporo wklepywania danych w bazy danych ale dominuja u mnie rozmaite  mailie z tych wazniejszych; i uczstnictwo w spotkaniach z klientami firmy,  itd. lubie to co robie. zarabiam niezle. No i tu, na tym forum ,to albo mi nie wierzyli w to co robie (Polkaw Uk i  pracuje umyslowo??!), albo smiali ze, ze 'dlugo jezdzilam na moie widac glupia jestem' . ... 

ot, kafe.... zakompleksione kafe...

pozdrawiam

Hej. Pamiętam twoje wpisy. Pisałaś tylko o tym, że lubisz swoje życie, a niektórych to tak rozzłościło. Nie dogodzisz. Gratuluję sukcesów i samozaparcia. Na pewno nie było Ci łatwo, szczególnie na początku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 godziny temu, Gość Jjjaaa napisał:

Hej ja tez jestem za granica, zaczynalam od pracy fizycznej, sprzatalam - majac mgr z polskiego uniwerku - przez 6 lat. po drodze dziecko itd. Potem sie duzo dzialo, dziecko dalo mi kopa i motywacje + mialam tez mysle sporo szczecia, ito wszystko zaowocowalo praca umyslowa. najpierw najzwyklejsza recepcja / administracja ta najprostsza biura , telefony, zaklejanie kopert, chodzenie na poczte, troche maili, pilnowanie by zamowic papier do drukarek, wszelkie dlugopisy olowki zeszyty itd dla 200 osob. Potem w tej samej firmie inne stanowisko, potem inna firma, potem znowu inna. obecnie  jestem pracownikiem  ktory zarzadza i nadzoruje prace 3 administratorow, sama tez mam calkiem sporo wklepywania danych w bazy danych ale dominuja u mnie rozmaite  mailie z tych wazniejszych; i uczstnictwo w spotkaniach z klientami firmy,  itd. lubie to co robie. zarabiam niezle. No i tu, na tym forum ,to albo mi nie wierzyli w to co robie (Polkaw Uk i  pracuje umyslowo??!), albo smiali ze, ze 'dlugo jezdzilam na moie widac glupia jestem' . ... 

ot, kafe.... zakompleksione kafe...

pozdrawiam

Hej. Pamiętam twoje wpisy. Pisałaś tylko o tym, że lubisz swoje życie, a niektórych to tak rozzłościło. Nie dogodzisz. Gratuluję sukcesów i samozaparcia. Na pewno nie było Ci łatwo, szczególnie na początku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja napisałam, że wolę zatrudniać personel z Ukrainy, gdyż częściej się decydują na partnerskie traktowanie z pozycji równorzędnych w oparciu o umowy cywilnoprawne to ta NaughtyBitch też na mnie naskoczyła. Nie dogodzisz na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

WYPIERDALAJ MALINA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Papa81 napisał:

WYPIERDALAJ MALINA...

PAPA, PAPA MÓW MI DZIFFKO PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81
Przed chwilą, Gość gość napisał:

PAPA, PAPA MÓW MI DZIFFKO PAPA

IDZCIE SOBIE KOLEJNA PRALNIE W KRAKOWIE ZALOZCIE Z ZABA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

WY SYJONISTYCZNE GOFFNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

PAPA, PAPA MÓW MI DZIFFKO PAPA

spuszczam się i papa 😄

hahaha nieśmiertelny hit Malika Montany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Przecież 12 funtów to 60 zł...

Ale tu nie chodzi o przeliczanie ale o realną wartość pieniądza.

jednak Polacy mieszkający w Polsce, nigdy tego nie rozumieją. No OK - zrozumie może co dziesiąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Przecież 12 funtów to 60 zł...

poza tym, jak juz masz te 60 zł  - to przy całym etacie  pensja ok 9,400  zł brutto. ilu Polakow, zwłaszcza kobiet, tyle zarabia.

odpowiedź brzmi BARDOZ MAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć

*BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość gośććć napisał:

poza tym, jak juz masz te 60 zł  - to przy całym etacie  pensja ok 9,400  zł brutto. ilu Polakow, zwłaszcza kobiet, tyle zarabia.

odpowiedź brzmi BARDOZ MAŁO.

No kafeterianki co się nasmiewaja z zajęć, o których pisala autorka i z ciebie zarabiają po 2 miliony dolarów dziennie no to wiesz.... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×