Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stella

Kłamstwo

Polecane posty

Gość Stella

Poznałam faceta jakiś czas temu. Chciałam sprawdzić czy nadal korzysta z portalu randkowego i napisałam do niego z fałszywego profilu. Odpisał, a kiedy zapytałam czy nadal z kimś rozmawia, definitywnie zaprzeczył. Teraz wiem, że dodatkowo nie jest szczery. Wiem, że loguje się rzadko. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Stella napisał:

Poznałam faceta jakiś czas temu. Chciałam sprawdzić czy nadal korzysta z portalu randkowego i napisałam do niego z fałszywego profilu. Odpisał, a kiedy zapytałam czy nadal z kimś rozmawia, definitywnie zaprzeczył. Teraz wiem, że dodatkowo nie jest szczery. Wiem, że loguje się rzadko. Co zrobić?

Powiedz mu, że masz przeczucie że jest nieszczery. Tak w żartach mu to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

Powiedziałam. Zapytał czemu tak myślę i że jest 100% szczery. Potem zmienił temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

No to teraz wiesz z kim masz do czynienia. Oklamuje cie. Moze szuka lepszej od ciebie. Teraz decyzja nalezy do ciebie. Badz tylko swiadoma, ze jak mu powiesz, ze zastawilas mu pulapke to ci powie ze to tylko zarty. Nic na powaznie. Z takim facetem nigdy nie bedziesz miala spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

Tak właśnie myślę, tyle czasu się spotykamy a on nadal szuka i jeszcze nie jest przy tym szczery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Stella napisał:

Tak właśnie myślę, tyle czasu się spotykamy a on nadal szuka i jeszcze nie jest przy tym szczery...

A dokładnie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

Miesiąc, ale piszemy codziennie. Ustaliliśmy, że na początku spotykania się ok jest korzystanie z portali, ale potem nie. Miałam inne przesłanki, że średnio mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Stella napisał:

Miesiąc, ale piszemy codziennie. Ustaliliśmy, że na początku spotykania się ok jest korzystanie z portali, ale potem nie. Miałam inne przesłanki, że średnio mu zależy

Jak chcesz mu dać kopa w dupę, to graj z nim w otwarte karty i to tak na ostro, żebyś miała satysfakcję. A co tam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×